آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل عجیب در اب گرم کن گازی مخزنی

morteza-t

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
96
47
شیراز
سلام
دوستان اب گرم کن مخزنی دارم که با گاز شهری کار میکنه مشکل اینه که وقتی اب گرم کن روشن میکنم دما که بالا امد و داغ شد خودش اف میکند اما وقتی اب مخزن استفاده شد و سرد شد دیگه روشن نمیشه در حالیکه شمعک روشنه علت از چی میتونه باشه
ترموکوبل هم تعویض شد اثر نداشت. باید دوباره مراحل را از اول انجام بدم تا روشن بشه یعنی اون دکمه بیارم رو حالت شمعک فشار بدم و ازادکنم و ببرم رو حالت شعله
اگر سنسور داخل مخزن خرابه پس چرا اب گرم شد اف میکنه اگر بوبین و ترموکوبل خرابه چرا شمعک روشنه و خاموش نمیشه

Glimpser

کاربر
2008-06-19
29
54
تجربه ای که من دارم میگه اینجور مشکلات این وسائل را باید حتما از طریق خود شرکت اصلی سازنده یا وارد کننده اصلی پیگیری کنی آنها آشنایی دارند ، بقیه هم بلد نیستند هم ...... این مورد شما هم وقتی شمعک روشنه یعنی دستور باز شدن شیر برقی گاز فرستاده نمیشه .

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: morteza-t

morteza-t

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
96
47
شیراز
سلام
با تعویض ترموکوبل درست شد ترموکوبل قبلی ضعیف عمل میکرد و ولتاژ کافی تولید نمیکرد.

reza@#$

کاربر
2021-02-24
8
5
53
سلام من به یه مشکل خوردم که با تعویض ترموکوپل و بوبین در ابگرمکن مخزنی بازم شمعک روشن نمیشه در عین حال که هردو سالمه بیرون تست کردم وصل میشه جا می زنم جواب نمی ده لطفا راهنمایی کنین

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوست عزیز
ببین بستن ترمو کوپل زمانی که می بندیش خیلی خیلی با ید دقیق بسته بشه و گرنه بوبین عمل نمی منه
زمانی که بیرون کارهست چون آزاده بهتر و راحت بسته میشه ببین اگر پیچ محکم نباشه یا دقیق بسته نشه عملکرد خوبی نداره
مشکلتون این است

yasijon18@gm

کاربر
2021-02-25
6
2
شما دمای سنسور را تا میتونی پایین بیارید و تست کنید که آیا عملکردش درست هست یا نه اگه درست باشه مکشل سنسور است که دمای بالا خوب کار نمیکنه شاید از محل استقرار سنسور دارای نقص و یا مشکل باشد که در کار سنسور اختلال ایجاد میکند

بالا