آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل با هارد اینترنال سیگیت 3 ترابایت

ErfunisM

کاربر
2020-12-27
8
7
27
سلام دوستان، وقت همگی بخیر و سلامتی

من یک مشکل با هارد اینترنال سیگیت 3 ترابایت دارم....

زمانی که هارد رو با آدپبتور و کابل های sata به لپ تاپ وصل میکنم برای لحظاتی روشن و سپس خاموش میشه و پس از مدتی صدای کانکت شدن میاد ولی همچنان صدای خاصی از هارد شنیده نمیشه

زمانی که به
Disk Management میرم یک هارد رو شناسایی و با ظرفیت 3.86 گیگ نشون میده ولی زمانی که میخوام پارتیشن بندیش کنم ارور
data error cyclic redundancy check میده

کمی جست و جو کردم متوجه شدم احتمال مربوط با فایل بایوس PCB هارد باشه....

مشخصات هارد به شکل زیر هست ولی اگر شما فکر می‌کنید مربوط به فایل بایوس نیست ممنون میشم راهنماییم کنید...:23000000:

Model: ST3000DM001

Firmware: CC26

Serial: Z501LZQ3

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
سلام دوستان، وقت همگی بخیر و سلامتی

من یک مشکل با هارد اینترنال سیگیت 3 ترابایت دارم....

زمانی که هارد رو با آدپبتور و کابل های sata به لپ تاپ وصل میکنم برای لحظاتی روشن و سپس خاموش میشه و پس از مدتی صدای کانکت شدن میاد ولی همچنان صدای خاصی از هارد شنیده نمیشه

زمانی که به
Disk Management میرم یک هارد رو شناسایی و با ظرفیت 3.86 گیگ نشون میده ولی زمانی که میخوام پارتیشن بندیش کنم ارور
data error cyclic redundancy check میده

کمی جست و جو کردم متوجه شدم احتمال مربوط با فایل بایوس PCB هارد باشه....

مشخصات هارد به شکل زیر هست ولی اگر شما فکر می‌کنید مربوط به فایل بایوس نیست ممنون میشم راهنماییم کنید...:23000000:

Model: ST3000DM001

Firmware: CC26

Serial: Z501LZQ3

ربطی به بایوس نداره،
شما باید به ترمینال وصل کنی ببینی چه اروریی میده، خیلی از مشکلات هارداهای سیگیت رو میشه با دستورات ترمینال حل کرد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ErfunisM

ErfunisM

کاربر
2020-12-27
8
7
27
ربطی به بایوس نداره،
شما باید به ترمینال وصل کنی ببینی چه اروریی میده، خیلی از مشکلات هارداهای سیگیت رو میشه با دستورات ترمینال حل کرد.

ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید من یه چند وبلاگ در مورد ترمنیال پیدا کردم ولی خب متاسفانه خوب توضیح ندادند، ممنون میشم از شما

uranuse2

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-12-12
335
317
شما باید یه مبدل usb به ترمینال یا خودت بسازی یا بخری. دستورات کار با ترمینال توی نت هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ErfunisM
بالا