آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: قطع شدن وای فای مودم D-LINK /2750U/C1

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
با احترام
سلام به دوستان عزیز. این مودم به گفته مشتری بعد از کمی کارکردن (حدود ۱ تا ۲ ساعت ) ارتباط اینترنت با گوشی قطع میشه که باید دستگاه خاموش بشه و بعد از یکساعت که روشن میکنن ،مجدد فعال میشه تا اینکه دوباره قطع بشه .
حرارت آیسی ها و ولتاژ ها درست هستند . تو تاپیک های مشابه گفته شده باید خازنها تعویض بشوند . خواستم قبل از هر اقدامی ، از راهنمایی همکاران بهره ببرم .
سپاس ۲۰۲۰۱۲۳۱_۱۰۰۴۱۱.jpg

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
با احترام
سلام به دوستان عزیز. این مودم به گفته مشتری بعد از کمی کارکردن (حدود ۱ تا ۲ ساعت ) ارتباط اینترنت با گوشی قطع میشه که باید دستگاه خاموش بشه و بعد از یکساعت که روشن میکنن ،مجدد فعال میشه تا اینکه دوباره قطع بشه .
حرارت آیسی ها و ولتاژ ها درست هستند . تو تاپیک های مشابه گفته شده باید خازنها تعویض بشوند . خواستم قبل از هر اقدامی ، از راهنمایی همکاران بهره ببرم .
سپاسمشاهده فایل‌پیوست 172503

سلام
من این مشکل رو قبلا با 2730u داشتم که مشابه همین مودم هست فقط تک آنتنه
با هیتر تست کردم با دمای حدود 170 روی آی سی وای فای میگرفتم در عرض چند ثانیه قطع میکرد و اینطوری نتیجه گرفتم که ایراد از خود آی سی وای فای هست و اقدام به تعویض از روی اوراقی کردم و خوشبختانه درست شد.
آی سی هاش هم برادکام هستن و نو توی بازار ندیدم

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
سلام
من این مشکل رو قبلا با 2730u داشتم که مشابه همین مودم هست فقط تک آنتنه
با هیتر تست کردم با دمای حدود 170 روی آی سی وای فای میگرفتم در عرض چند ثانیه قطع میکرد و اینطوری نتیجه گرفتم که ایراد از خود آی سی وای فای هست و اقدام به تعویض از روی اوراقی کردم و خوشبختانه درست شد.
آی سی هاش هم برادکام هستن و نو توی بازار ندیدم

با احترام
سلام و ممنون . ایراد همینه .طبق فرمایش شما ، روی چیپ رو هیت گرفتم ، وای فای قطع شد .وقتی قطعه نباشه میشه هیت سینک بزارم ؟ کار میکنه ؟ فن کوچک هم دارم .
سپاس

reza.93

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2015-03-13
477
1,423
با احترام
سلام و ممنون . ایراد همینه .طبق فرمایش شما ، روی چیپ رو هیت گرفتم ، وای فای قطع شد .وقتی قطعه نباشه میشه هیت سینک بزارم ؟ کار میکنه ؟ فن کوچک هم دارم .
سپاس
والا امتحان نکردم ولی حتما تاثیر داره ولی فراموش نکن که از خمیر سیلیکون برای هیت سینک استفاده کنی تا نتیجه بهتری بگیری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

shabahang3

کاربر
2011-05-22
4
4
من یک بار زیر و روی برد و ای سی هارو هیت دادم
و پایه خازن هارو دوباره لحیم کردم
و یک فن مینی روی ای سی که داغ میشد گذاشتم .
فعلا که خوب شده .
البته شاید موقت باشه

بالا