آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پاک شدن محتویات و فایلهای یک پارتیشن از هارد

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
ممنون از جوابتان
بعد از اینکه این اتفاق افتاد هارد لینوکس را فرمت کردم چند بار خواستم دوباره لینوکس نصب کنم ولی حوصله اش نبود .چند روز پیش امدم لینوکس نصب کنم زدم مادربرد را از بین بردم چیپ ستش سوخت و دیروز هم نصب
کردم این اتفاق افتاد .بیشتر کار من با لینوکس است ولی با لینوکس ویندوز 10 wsl همانWindows Subsystem for Linux (WSL) کار میکنم ومتاسفانه فایلهای سیستمی ext4 را ندارد و نمیشود عملیات mount انجام داد
یک نرم افزار هست که محتویات هارد دیسک را به صورت باینری و سکتور سکتور نشان میدهد اگر نام فایلها ودایرکتوری ها که پاک شدن در هارد بود وقت میزارم اگر نه که دیگه چاره ای نیست

به نظر من کسانی که هارد ssd برای ویندوز دارند نباید هارد های دیگر را پارتیشن بندی کنند واقعا اشتباه است
با تشکر

بنظر من از نسخه های لایو لینوکس روی فلش استفاده کنید بجای نصب کردن، من خودم در زمینه امنیت فعالیت میکنم بیشتر، کالی لینوکس و بلک آرچ رو نسخه لایوشون رو بر روی فلش نصب کردم
بیشتر مواقع موقع نصب لینوکس یه اشتباه کوچیک باعث از بین رفتن اطلاعات هارد میشه، چون عموم مردم نصب ویندوز رو مثل آب خوردن بلدن ولی لینوکس واقعا متفاوت هست نصب کردنش

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
بنظر من از نسخه های لایو لینوکس روی فلش استفاده کنید بجای نصب کردن، من خودم در زمینه امنیت فعالیت میکنم بیشتر، کالی لینوکس و بلک آرچ رو نسخه لایوشون رو بر روی فلش نصب کردم
بیشتر مواقع موقع نصب لینوکس یه اشتباه کوچیک باعث از بین رفتن اطلاعات هارد میشه، چون عموم مردم نصب ویندوز رو مثل آب خوردن بلدن ولی لینوکس واقعا متفاوت هست نصب کردنش
دقیقا صحیح عرض کردید من قبلا روی هارد تکی نصب میکردم بعد هارد های ویندوز را وصل میکردم و یعد از یایاس مشخص میکردم با کدام هارد بوت شود ولی ایندفه مشکل از پارتیشن بندی بوده .لایو خوبه ولی هردفعه که اجرا می کنیم
یاید دویاره نرم افزار های مورد نیاز را نصب کنیم فقط این بدی را دارد

Milak1

کاربر
2020-11-03
4
1
36
زیر آسمان روستا
سلام دوستان وقت بخیر،
از دوز جمعه تون لذت ببرید ??????
من عضو جدید هستم و خیلی خوشحال به جمع پرمهرتون پیوستم و براتون بهترین ها رو آرزو میکنم????????????
دوستان عزیز یه سوال دارم در مورد '' رم ریدر ''
وقتی با کابل OTG به گوشی وصل میشم هی قطع و وصل میشه،
کسی تجربه همچین مشکلی داره لطفا ب اشتراک بزاره

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
سلام دوستان وقت بخیر،
از دوز جمعه تون لذت ببرید ������
من عضو جدید هستم و خیلی خوشحال به جمع پرمهرتون پیوستم و براتون بهترین ها رو آرزو میکنم������������
دوستان عزیز یه سوال دارم در مورد '' رم ریدر ''
وقتی با کابل OTG به گوشی وصل میشم هی قطع و وصل میشه،
کسی تجربه همچین مشکلی داره لطفا ب اشتراک بزاره
باید یک تاپیک جدا باز میکردید
رم ریدر چون واسط بین گوشی و رم هست به مشکل برمیخورید باید بدونه واسطه به گوشی وصل شود مثل usb فلش یا هارد اکسترنال.کابل ogt هم باید از جنس خوب و با کیفیت و کابل ضخیم باشد تا اوفت ولتاژ ۵ ولت روی کابل کمتر باشد

Milak1

کاربر
2020-11-03
4
1
36
زیر آسمان روستا
سلام
سپاس دوست عزیز??????
والا گشتم دنبال تاپیک مرتبط ولی پیدا نکردم
خودمم چک کردم گزینه‌ای برای ایجاد تاپیک جدید نداشتم یا من پیدا نکردم یا احتمال زیاد حساب کاربری من این امکان رو نداره که تاپیک جدید باز کنم چون کاربر عادی هستم،
در هر حال بازم تشکر از شما??????

Milak1

کاربر
2020-11-03
4
1
36
زیر آسمان روستا
والا کابل مشکلی نداره چون یه رم ریدر دیگه دارم وصل میشه و مشکلی نداره ولی این رم ریدی که ایراد داره نمیدونم چشه از لحاظ ظاهری مشکلی ندیدم تمام اتصالات فیکس هستن حتی وقتی ب گوشی وصلش میکنم LED چشمک زن روشن میشه

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
5 / 5000

Translation results

USB دارای دو نوع مختلف از نقطه پایانی (دستگاه متصل) است ، مانند رابط مشتری-سرور. یک دستگاه رایانه (یا میزبان) است و مسئول آن است: این سرور است. همه دستگاه های دیگر (وسایل جانبی) مشتری هستند و فقط می توانند با سرور ارتباط برقرار کنند. معمولاً یک دستگاه فقط می تواند در یکی از این دو قاعده عمل کند: منطقی نیست که (مثلاً) یک صفحه کلید میزبان آن باشد. این روشی است که پروتکل کار می کند و اتصال دهنده ها برای سهولت کار در کاربران طراحی شده اند: میزبان ها دارای رابط مستطیل A هستند و لوازم جانبی دارای اتصال B مربع یا نسخه کوچک یا کوچک هستند. حالت میزبان نامی است برای زمانی که دستگاهی به عنوان میزبان عمل می کند. هر اتصال USB دقیقاً یک دستگاه در حالت میزبان دارد. رایانه های شخصی همیشه در حالت میزبان کار می کنند. (معمولاً آنرا برای رایانه شخصی نمی نامید ، زیرا در واقع "حالت" نیست ، همیشه اینگونه است.) USB-OTG تلفن اما کمی متفاوت است. بعضی اوقات می خواهید مانند یک وسیله جانبی عمل کند: به عنوان مثال ، بنابراین می توانید آن را به رایانه وصل کنید ، بنابراین رایانه می تواند به حافظه تلفن دسترسی پیدا کند. بعضی اوقات می خواهید مانند میزبان عمل کند: به عنوان مثال ، صفحه کلید یا ماوس فیزیکی را به آن متصل کنید. به همین دلیل است که اکنون بسیاری از دستگاه های Android از حالت میزبان USB و همچنین از حالت جانبی USB پشتیبانی می کنند: آنها می توانند در هر دو حالت عمل کنند. اما وقتی سوکت USB یک میزبان با یک دستگاه جانبی متفاوت است ، چگونه می توان این کار را انجام داد؟ اینجاست که USB-on-go (OTG) وارد می شود. این یک پین اضافی به سوکت میکرو USB اضافه می کند. اگر کابل USB معمولی A-to-B را وصل کنید ، دستگاه در حالت جانبی عمل می کند. اگر کابل USB-OTG مخصوصی را متصل کنید ، پین آن در یک انتها متصل است و دستگاه در آن انتها در حالت میزبان عمل می کند. اگر یک کابل در هر دو شاخه شاخه های ظاهری یکسانی داشته باشد که کارهای مختلفی را ایجاد می کند ، کمی گیج کننده است. اما کابلهای دارای USB-OTG در هر دو طرف معمول نیستند: معمولاً استفاده از آداپتور که در یک انتهای آن یک فیش USB-OTG در حالت میزبان و در طرف دیگر یک سوکت USB-A مستطیل شکل دارد ، معمول است. می توانید یک کابل USB معمولی را به این آداپتور وصل کنید ، و به طور معمول کار می کند. نتیجه این نام ها به دو قسمت مختلف فناوری USB اشاره دارند ، اما بسیار شبیه به یکدیگر هستند. از این گذشته ، اگر دستگاهی "از USB-OTG پشتیبانی می کند" ، باید از عملکرد در "حالت میزبان" پشتیبانی کند. عکس العمل اغلب اینگونه است ، اما نه همیشه. اکثر دستگاه های اندرویدی که از حالت میزبان پشتیبانی می کنند این کار را از طریق USB-OTG انجام می دهند ، اما چند مورد مثال وجود دارد: به عنوان مثال اصلی ترانسفورماتور Asus Eee Pad دارای سوکت های USB-A در صفحه کلید است که به آن اجازه می دهد بدون USB در حالت میزبان عمل کند. کابل -OTG. و البته رایانه های شخصی از حالت میزبان بدون USB-OTG پشتیبانی می کنند. بنابراین اگرچه این اصطلاحات معمولاً در دنیای اندروید به همان معنا استفاده می شوند - آیا می توانم یک کارت حافظه USB به تلفن خود وصل کنم؟ - و برای بیشتر دستگاه ها تفاوتی ندارد که شما در مورد آن صحبت می کنید ، یک تمایز وجود دارد.

volume_up

content_copyshare

star_border

متن بالا ترجمه شده
ریدر شما قابلیت سرور شدن را ندارد و فقط بعنوان مشتری یا وسیله جانبی است که باید به میزبان وصل شود

mohasalman

کاربر
2021-04-20
81
104
سلام نسخه پارتیشن تبلت دکتر نسخه لایو می تواند به دوستی که پارتیشن ان احتمالا از نوع مستقل نبوده است و تمام اطلاعات پارتیشن بندی روی هارد اول بوده و پاک شده است را کمک کند به این شکل که هر هارد را بطور مستقل با این برنامه اسکن نماید و ریبورن پارتیشن را انتخاب نماید خیلی کمک میکند به دوستانی که پارتیشن انها بوسیله ویروس یا غیره اسیب دیده است.Partition Table Doctor v3.5

آخرین ویرایش:

ssasann

کاربر vip
کاربر
2010-10-10
32
24
دوست عزیزی که مشکل هارد داشتین درایوهای شما از basic به dynamic تغییر کرده کافیه اطلاعات رو روی یک ویندوزی که خودش روی هارد داینامیک نصب شده بندازی کپی کنی بعدش فرمت کنی به basic و تمام

بالا