آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نشتی آب از زیر دسته چایساز super star

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,057
درود بر اساتید محترم.چایساز مذکور وقتی آب نزدیک به زمان جوشیدن میشه از زیر دسته آب میده.باز کردم و مشخص شد که بخار آبی که پس از جوشیدن باعث فعال شدن ترموستات میشه از زیر دسته بعد از تبدیل شدن به قطرات آب خارج میشه.جنس بدنه کتری پلاستیک هست و ظاهرا جایی برای ورود این قطرات به کفه کتری وجود نداره.ممنون میشم اگر دوستان این مشکل رو داشتند بنده رو راهنمایی کنن.بی نهایت سپاس

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
512
2,318
بله اون ترموستات با اولین بخاری که ا اون لوله بهش میرسه عمل میکنه و اگه نشتی اب زیاد باشه دردسر ساز میشه و وارد چایساز میشه و برد رو خراب میکنه شما باید بررری کنید و جلوی نشتی اب رو بگیرید یه چایساز اومده بود از قسمت نشانگر مقدار اب نشتی داشت باز کرش کردم و با شلنگ نسوزو چسب مزدا نشتیرو گرفتم و اینکه نباید کتری رو پر کرد فقط کمی بیشتر از نصف بیشتر بشه اب بیرون میزنه

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
586
1,057
بله اون ترموستات با اولین بخاری که ا اون لوله بهش میرسه عمل میکنه و اگه نشتی اب زیاد باشه دردسر ساز میشه و وارد چایساز میشه و برد رو خراب میکنه شما باید بررری کنید و جلوی نشتی اب رو بگیرید یه چایساز اومده بود از قسمت نشانگر مقدار اب نشتی داشت باز کرش کردم و با شلنگ نسوزو چسب مزدا نشتیرو گرفتم و اینکه نباید کتری رو پر کرد فقط کمی بیشتر از نصف بیشتر بشه اب بیرون میزنه

درود بر شما.سپاسگزارم بابت پاسخ.تمام قسمتهای کتری بررسی شدن و هیچ نشتی وجود نداره و فکر میکنم فقط قطرات بخار باعث نشتی آب شده.فقط موندم تا حالا چطوری این کتری بدون مشکل و نشتی کار کرده؟مشتری هم اعلام کرده که به تازگی این اتفاق افتاده

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام
از داخل در کتری باید بر امدگی ( درز ) وجود داشته باشه. در اثر بخوار شدن اب این قطرهای اب از این درز به داخل کتری برگردده .شاید این درز به وسیله رسوب پر شده باشه داخل این درز از رسوب پاک شود .
و همچنین ببین در کتری روی کتری سوار میشه یا نه ( چفت میشه) .
متشکرم

manuch.

کاربر vip
کاربر
2020-10-26
25
23
لرستان
با درود بنظرم باید کمتر اب بریزی توش و باید اون قسمت که ریزش اب داره صد در صد واشر اب بندی داره باید عکسیبزاری تا بهتر برسی بشه

بالا