آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پایین امدن ولتاژ پاور e9.2 و ریست شدنش

ali_tala

کاربر
2008-06-19
64
149
با سلام خدمت سروران گرامی
پاور ماینر e9.2 زمانی که روشن میشه ولتاژ 12.5 داره ولی وقتی ماینر شروع به کار میکنه حدود 2 دقیقه بعد از روشن شدن ولتاژش به 10.5 ولت میرسه و پاور ریست میشه و دوباره همین اتفاق تکرار میشه .
نکات:
1.زمانی که ماینر شروع به کار میکنه هیت سینک ماسفت ها خروجی و ورودی به شدت داغ میکنه و بعد ریست میشه .
2. ویریستور ورودی پاور قبلا تعویض شده بوده
3. ولتاژ خازن های ورودی 380 ولت هست .
4. وقتی 2 تا از هشبردها وصل هست ولتاژ خروجی حدود 11.3 میشه ولی مشکلی پیش نمیاد.اما وقتی هر 3 هشبرد وصل میشه دیگه پاور کم میاره.در ضمن هشبرد ها سالم هستند و پاور و ماینر روی دستگاهای دیگه تست شده و پاورهمینطور مشکل داره.
ممنون میشم کمک کنید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

ali_tala

کاربر
2008-06-19
64
149
سلام
من 12 ساله که عضو این سایت هستم و در ان زمان بسیار عالی بود و پاسخ سوالات در عرض چند دقیقه داده میشد و تاپیک ها پس از چند روز به نتیجه میرسید ولی متاسفانه هرچی عمر سایت بیشتر میشه کیفیت خدماتش کمتر میشه .
البته قبول دارم که سوالات زیاده و زمان اساتید محترم کم .
لطفا مشکلات را حل کنید و کیفیت سایت را بالا ببرید.

ali_tala

کاربر
2008-06-19
64
149
با تشکر از مدیران و اساتید گرامی از توجه شما سپاسگزارم:computer:::-iRanTK.iR-::

jafarttl

کاربر vip
vip
کاربر
2013-01-29
241
291
سلام دوست گرامی یک سلف بزرگ در ورودی قسمت پاور هست که لحیم سردی وحتی اتصالی دربین سیمپیچ ممکنه وجود داشته باشه وهمین باعث افت ولتاژریر بار میشه با یک سلف سالم تست کن

ali_tala

کاربر
2008-06-19
64
149
سلام دوست گرامی یک سلف بزرگ در ورودی قسمت پاور هست که لحیم سردی وحتی اتصالی دربین سیمپیچ ممکنه وجود داشته باشه وهمین باعث افت ولتاژریر بار میشه با یک سلف سالم تست کن
سلام
با تشکر از جنابعالی از اینکه وقت خودتون را برای کمک به من گذاشتید.
متاسفانه با تعویض سلف مشکل حل نشد و دقیقا همون مشکل پا برجاست.

Max8050

کاربر vip
کاربر
2019-05-28
138
810
32
ظاهرا مشکل اصلی شما داغ شدن ماسفت های ورودی هست، وضعیت فن های دستگاه چجوریه؟
با داغ شدن ماسفت ها مقاومت ماسفت ها و همینطور مقاومت های سنس جریان بالا میره و این مشکل به وجود میاد و خیلی هم خوش شانس بودید که ورودی نسوخته تا الان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali_tala

ali_tala

کاربر
2008-06-19
64
149
سلام
بله ماسفت های ورودی و خروجی به شدت داغ میکنن برای همین فن را با فن پاور p5 تعویض کردم ولی باز هم مشکل حل نشد. به نظر شما مشکل کجاست
با تشکر از کمک شما

ali_tala

کاربر
2008-06-19
64
149
ظاهرا مشکل اصلی شما داغ شدن ماسفت های ورودی هست، وضعیت فن های دستگاه چجوریه؟
با داغ شدن ماسفت ها مقاومت ماسفت ها و همینطور مقاومت های سنس جریان بالا میره و این مشکل به وجود میاد و خیلی هم خوش شانس بودید که ورودی نسوخته تا الان

سلام
بله ماسفت های ورودی و خروجی به شدت داغ میکنن برای همین فن را با فن پاور p5 تعویض کردم ولی باز هم مشکل حل نشد. به نظر شما مشکل کجاست
با تشکر از کمک شما

بالا