آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن و خاموش شدن متوالي مودم Dlink 2730u

rayansoft200

کاربر vip
کاربر
2012-03-05
50
69
با سلام خدمت دوستان و همكاران عزيز
مودم Dlink 2730u دارم مشخصات زير، به برق كه ميزنم دستگاه بصورت متوالي روشن خاموش ميشه
فايل هاي فلش توي سايتو امتحان كردم متاسفانه كلا خاموش شد و هيچ چراغي روشن نشد ولي وقتي فايل بايوس خودشو برگردوندم برگشت به مشكل اول
DSL-2730u
P/N:ISL2730UENME.C1E
H/W : C1
F/W:ME_1.00
FCC ID:KA2DSL-2640U
ممنون

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
سلام
چرا بجای پیدا کردن ایراد ، همه میخوان با یک فلش کردن ساده ایراد دستگاه رو رفع کنن نمیدونم . شما اول باید ببینین ایراد نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟ ادابتورش رو اصلا چک کردین با یک منبع تغذیه دیگه تست شده ؟ قطعات بخش تغذیه مودم همگی تست شدن ؟ جریان کشی یا داغ شدن غیر عادی رو قطعه ای نیست ؟

rayansoft200

کاربر vip
کاربر
2012-03-05
50
69
آرش جان سلام
شما همكارين يا ....
عزيز همه اين مراحل طي شده كه رسيدم به فايل دامپ عزيز
در ثاني ايرادهايي كه گفتي با فلش حل نميشه كه هركي بخواد يهويي با فلش تعمير كنه؟
اگه آداپتور يا مدار تغذيه ايراد داشته باشه با فلش بنظرت درست ميشه مودم؟
ممنون ميشم يكم مطالعه كنينو همكاراني كه در جريان هستن پاسخ بدن
ممنون

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
آرش جان سلام
شما همكارين يا ....
ممنون

سلام، منظور دوستمون این بود که همه بجای عیب یابی اولیه، اول از هرکاری میان و آیسی رو فلش میکنن، اول ولتاژ گیری کنن، قطعات رو چک کنن اگر مورد خاصی نبود بعد شکشون بره به آیسی فلش و پروگرام کردن،بعدم روال انجمن به این صورت هست که برای راهنمایی بهتر باید کلیه کارهایی که روی برد انجام دادید رو بگید و شما فقط به پروگرام کردن اشاره کردید پس اشتباه از خودتون بوده ناراحتی نداره
ولتاژ های ۱.۸ و ۱.۲ و ۳.۳ و ۵ روی برد هست؟ چک کنید اطلاع بدید

آخرین ویرایش:

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
آرش جان سلام
شما همكارين يا ....
ممنون

ادبیات صحبت کردنتون اصلا جالب نیست دوست عزیز
نمیدونم مدرک تخصصیتون چی هست یا چقدر اصلا تجربه کاری دارین و جالبه که چندتا تاپیک برای این مودم باز کردین و با ازمون و خطا هم هنوز نتونستین نتیجه بگیرین مشخصه در زمینه الکترونیک تخصص زیادی ندارین . من همکار شما نیستم بلکه تخصصم ارشد الکترونیک هست و با اطلاعات ناچیزم و سابقه تحلیل ، طراحی و تعمیرات مدارات الکترونیک در حد خودم هیچ ادعایی ندارم چون مدعی بودن کار انسان های بی تجربه و جاهل هست . در مورد فلش کردن هم قطعا راه حل نبوده که نتیجه نگرفتین و چه بسا زیاد دیدم مداراتی که یک عیب جریی داشتن از بس بی دلیل فلش زدن با فایل های مختلف که فایل اصلی هم از بین رفته و مدار غیر قابل استفاده شده ، به این دلیل تاکید کردم فلش زدن بدون دلیل و پیدا کردن عیب اشتباهه . شما هیچ اشاره ای به کارهایی که کردی نکردی و توقع داری دیگران علم غیب داشته باشن شما چه کردی . اینجا محل تبادل نظر تخصصی بین افراد در جهت رفع عیب هست وشما همین ابتدای کار متاسفانه دنبال جواب راحت و بدون زحمت میگردین که هیچ چیز براحتی بدون زحمت بدست نمیاد . امیدوارم موفق باشی

آخرین ویرایش:

rayansoft200

کاربر vip
کاربر
2012-03-05
50
69
ادبیات صحبت کردنتون اصلا جالب نیست دوست عزیز
نمیدونم مدرک تخصصیتون چی هست یا چقدر اصلا تجربه کاری دارین و جالبه که چندتا تاپیک برای این مودم باز کردین و با ازمون و خطا هم هنوز نتونستین نتیجه بگیرین مشخصه در زمینه الکترونیک تخصص زیادی ندارین . من همکار شما نیستم بلکه تخصصم ارشد الکترونیک هست و با اطلاعات ناچیزم و سابقه تحلیل ، طراحی و تعمیرات مدارات الکترونیک در حد خودم هیچ ادعایی ندارم چون مدعی بودن کار انسان های بی تجربه و جاهل هست . در مورد فلش کردن هم قطعا راه حل نبوده که نتیجه نگرفتین و چه بسا زیاد دیدم مداراتی که یک عیب جریی داشتن از بس بی دلیل فلش زدن با فایل های مختلف که فایل اصلی هم از بین رفته و مدار غیر قابل استفاده شده ، به این دلیل تاکید کردم فلش زدن بدون دلیل و پیدا کردن عیب اشتباهه . شما هیچ اشاره ای به کارهایی که کردی نکردی و توقع داری دیگران علم غیب داشته باشن شما چه کردی . اینجا محل تبادل نظر تخصصی بین افراد در جهت رفع عیب هست وشما همین ابتدای کار متاسفانه دنبال جواب راحت و بدون زحمت میگردین که هیچ چیز براحتی بدون زحمت بدست نمیاد . امیدوارم موفق باشی

سلام و ممنون از ادبيات ابتداي شما و خداروشكر كه همكار ما نيستين چون همكاران خيلي با شخصيت و با وقار تر از اينا هستن و منم مخلصشونم
عزيز قرار نيست دوستان بشينن و يك نفر از ابتدا شروع كنه همه چيو بگه و دوستان جواب بدنو و قت گرفته بشه
شماكه ماشالله پر مدعا هستين بايد بدونين كه يه تعمير كار بايد از ابتدا به همه چي فكر كنه مرحله به مرحله بره جلو و اگه كمكي خواست در خصوص تعمير بله بياد و از اول كارهايي كه كرده بگه تا اون مشكل هم معلوم بشه همم راحت دوستان كمك كنن
ولي وقتي شخصي همه مراحلو رفته و و قطعات و تست ها مشكل نداشته و ايراد از فايلي بوده كه مطمئنه از اونه اونوقت چي ؟
وقت دوستان و همكاران برام خيلي با ارزشتره عزيز من چندروزه درگير اين مودم بودم پس خواهشا حرف بي ربط و .... نزنين
درثاني مشكل ماهم شكر خدا حل شد يه مودم ديگه امروز آوردن با همين مشخصات و با بايوس اون مشكل برطرف شد
همين كه شما تخصص كافي و عالي در اين زمينه دارين كافيه آقاي بي ادعا
و ممنون ميشم وقتي نميتونين كمك كنين سكوت كنين چون خيلي بهتره و شخصيت خودتونم حفظ ميشه، ارشد رو خيلي ها دارن فقط مونده كي واقعي باشه و كي پولي

ممنون و روزگار خوش

آخرین ویرایش:

rayansoft200

کاربر vip
کاربر
2012-03-05
50
69
سلام، منظور دوستمون این بود که همه بجای عیب یابی اولیه، اول از هرکاری میان و آیسی رو فلش میکنن، اول ولتاژ گیری کنن، قطعات رو چک کنن اگر مورد خاصی نبود بعد شکشون بره به آیسی فلش و پروگرام کردن،بعدم روال انجمن به این صورت هست که برای راهنمایی بهتر باید کلیه کارهایی که روی برد انجام دادید رو بگید و شما فقط به پروگرام کردن اشاره کردید پس اشتباه از خودتون بوده ناراحتی نداره
ولتاژ های ۱.۸ و ۱.۲ و ۳.۳ و ۵ روی برد هست؟ چک کنید اطلاع بدید

سلام عزيزم
قوربونت بشم هيچ وقت زود قضاوت نكن من چند روزه درگير اين مودمم همه قطعاتشو تست كردمو تنها بحثي كه موند همين پروگرم كردن بود.
اگه من توي تعمير كردن مشكل داشتم بله حرف شما كاملا متينو و مورد قبوله بايد از اول توضيح ميدادم تا دوستان بدونن چيكار كردمو نكردم تا توي تعمير كمكم كنن ولي وقتي همه اون مراحلو رفتم و از قطعاتم خيالم راحته اونوقت چي ميام و اينو ميگم كه آقا من فلان قطعه رو ميخوام فلان فايلو ميخوام و همكاراني كه دارن زحمت ميكشن و تمام نه وقتشون گرفته ميشه نه چيزي چون كسي به كسي بدهكار نيست كه رايگان وقتشو بزاره
ما اينجا با هميم مثل خانواده تا با هم بتونيم مشكلامونو و تجربياتمونو برطرف كنيم و در جريان بزاريم نه اينكه بي احترامي كنيمو تمسخر.

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
سلام و ممنون از ادبيات ابتداي شما و خداروشكر كه همكار ما نيستين چون همكاران خيلي با شخصيت و با وقار تر از اينا هستن و منم مخلصشونم
عزيز قرار نيست دوستان بشينن و يك نفر از ابتدا شروع كنه همه چيو بگه و دوستان جواب بدنو و قت گرفته بشه
شماكه ماشالله پر مدعا هستين بايد بدونين كه يه تعمير كار بايد از ابتدا به همه چي فكر كنه مرحله به مرحله بره جلو و اگه كمكي خواست در خصوص تعمير بله بياد و از اول كارهايي كه كرده بگه تا اون مشكل هم معلوم بشه همم راحت دوستان كمك كنن
ولي وقتي شخصي همه مراحلو رفته و و قطعات و تست ها مشكل نداشته و ايراد از فايلي بوده كه مطمئنه از اونه اونوقت چي ؟
وقت دوستان و همكاران برام خيلي با ارزشتره عزيز من چندروزه درگير اين مودم بودم پس خواهشا حرف بي ربط و .... نزنين
درثاني مشكل ماهم شكر خدا حل شد يه مودم ديگه امروز آوردن با همين مشخصات و با بايوس اون مشكل برطرف شد
همين كه شما تخصص كافي و عالي در اين زمينه دارين كافيه آقاي بي ادعا
و ممنون ميشم وقتي نميتونين كمك كنين سكوت كنين چون خيلي بهتره و شخصيت خودتونم حفظ ميشه، ارشد رو خيلي ها دارن فقط مونده كي واقعي باشه و كي پولي

ممنون و روزگار خوش

طرز حرف زدن شما معرف شخصیت شماست و متاسفانه رفتارتون پرخاشگرانه هست . خداروشکر که مشکل حل شد ولی اقای تعمیرکار اینجا هیچ کس وظیفه نداره مشکل شمارو حل کنه بلکه دوستان دارن لطف می کنن تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن و همونطور که خودت هم گفتی هدف اشتراک تجربیات هست . حرف بی ربط و... هم حرف شما هست پس بهتره احترام خودتون و دیگران رو هم حفظ کنین و اگر در زمینه ای تخصص نداری مشکل خودتونه . شما اگر تجربه کافی دارین پس چرا سوال میپرسین و اگر سوال میپرسین چرا به کسی که قصد کمک داره بی احترامی می کنی ؟ پس بهتره به جای این رفتار های زشت و طلب کاری قبول کنی هیچ کس کامل نیست و ادعای کامل بودن در الکترونیک خنده داره چون دنیای الکترونیک انقدر بزرگه که هیچ کس نمیتونه ادعا کنه همه چیز رو بلد هست . ظاهرا حرف من رو هم نفهمیدین که گفتم بنده هیچ ادعایی ندارم و مثل شاگردی هنوز میبینم خودم رو که از تجربه دیگران استفاده باید بکنم . تجربه تعمیر بالای شاید 100 تا لپ تاپ و مدارات مختلف انالوگ و دیجیتال بنده باعث ایجاد غرور در من نمیشه چون همیشه خودم رو با بالاتر از خودم مقایسه می کنم و میبینم چقدر هنوز مونده تا به ایده ال برسم پس نگران من نباش . شما از جمله افرادی هستین که چون مغرضانه صحبت می کنین بحث باشما بی فایده هست ولی با این وجود باز هم برات ارزوی موفقیت دارم .

آخرین ویرایش:

rayansoft200

کاربر vip
کاربر
2012-03-05
50
69
طرز حرف زدن شما معرف شخصیت شماست و متاسفانه رفتارتون پرخاشگرانه هست . خداروشکر که مشکل حل شد ولی اقای تعمیرکار اینجا هیچ کس وظیفه نداره مشکل شمارو حل کنه بلکه دوستان دارن لطف می کنن تجربیاتشون رو به اشتراک میزارن و همونطور که خودت هم گفتی هدف اشتراک تجربیات هست . حرف بی ربط و... هم حرف شما هست پس بهتره احترام خودتون و دیگران رو هم حفظ کنین و اگر در زمینه ای تخصص نداری مشکل خودتونه . شما اگر تجربه کافی دارین پس چرا سوال میپرسین و اگر سوال میپرسین چرا به کسی که قصد کمک داره بی احترامی می کنی ؟ پس بهتره به جای این رفتار های زشت و طلب کاری قبول کنی هیچ کس کامل نیست و ادعای کامل بودن در الکترونیک خنده داره چون دنیای الکترونیک انقدر بزرگه که هیچ کس نمیتونه ادعا کنه همه چیز رو بلد هست . ظاهرا حرف من رو هم نفهمیدین که گفتم بنده هیچ ادعایی ندارم و مثا شاگردی هنوز میبینم خودم رو که از تجربه دیگران استفاده باید بکنم . شما از جمله افرادی هستین که چون مغرضانه صحبت می کنین بحث باشما بی فایده هست ولی با این وجود باز هم برات ارزوی موفقیت دارم .

چرا بجای پیدا کردن ایراد ، همه میخوان با یک فلش کردن ساده ایراد دستگاه رو رفع کنن نمیدونم .
اول جمله خودتونو ببينينو بعد خواهشا بحثيو مطرح كنين
درثاني من از شما جز بي ادبي چيزي نديدم منظورتون از كمك رو نفهميدم

شخصي هم كه قصد كمك داره بد نيست يكمم ادب رو رعايت كنه
آقاي ارشد من هم براي شما آرزوي موفقيت و اخلاق رو دارم

و ممنون كه ادامه نميدين چون واقعا وقت طلاست

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام عزيزم
قوربونت بشم هيچ وقت زود قضاوت نكن من چند روزه درگير اين مودمم همه قطعاتشو تست كردمو تنها بحثي كه موند همين پروگرم كردن بود.
اگه من توي تعمير كردن مشكل داشتم بله حرف شما كاملا متينو و مورد قبوله بايد از اول توضيح ميدادم تا دوستان بدونن چيكار كردمو نكردم تا توي تعمير كمكم كنن ولي وقتي همه اون مراحلو رفتم و از قطعاتم خيالم راحته اونوقت چي ميام و اينو ميگم كه آقا من فلان قطعه رو ميخوام فلان فايلو ميخوام و همكاراني كه دارن زحمت ميكشن و تمام نه وقتشون گرفته ميشه نه چيزي چون كسي به كسي بدهكار نيست كه رايگان وقتشو بزاره
ما اينجا با هميم مثل خانواده تا با هم بتونيم مشكلامونو و تجربياتمونو برطرف كنيم و در جريان بزاريم نه اينكه بي احترامي كنيمو تمسخر.

سلام، اول که ما و بقیه دوستان از پشت مانیتور و انجمن نمیتونیم بفهمیم که شما تعمیرکار حرفه ای هستین یا آماتور، دوم که باید ذکر کنید که چه کارهایی کردید و نتایج چی بوده و عکس از برد بزارید، سوم که کسی اینجا نوکر شما نیست با این لهن صحبتتون، فکر کردین کی هستین؟

بالا