آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

روشن نشدن مادبرد گیگا مدل GIGABYTE 945

july61981

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-01-16
337
389
مادربرد سری 945 که از روی جامپر روشن PW روشن نمی شه و بایستی یه اتصال کوتاهی بین سیمهای سیاه و سبز کنکتر بیست پین انجام بدم تا روشن بشه البته جالبه که عرض کنم که مادربرد بعد از روشن شدن به خوبی کار می دهد و روزانه چند ساعت مداوم با اون کار می کنم اما فقط این مشکل روشن نشدن به صورت معمول رو داره که از دوستان تقاضا دارم راه حل این مورد رو مطرح بفرمایند

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,136
دوست عزیز بسیار واضح است این عیب احتمال 100%از سوییچ استارت که بر روی کیس قرار دارد !امکان دارد سیم کلید به هر دلیلی قطع باشد یا فیشش از مادربرد جداشده باشد یااز پشت سوییچ بادقت پیگری کن

arshia hm

کاربر
2008-06-02
190
1,849
سلام
ببین پین پاور برق دارد یانه یعنی روی frontpanel pw ؟اگه ندارین باید مسیر رو چک کنین یه رگلاتور هست ببین سالمه اگه نبود فکرکنم از IO باشه باز اساتید کمک کنن این عیب در اکثر مین ها مشاهده می شه؟:)

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
سلام
ببین پین پاور برق دارد یانه یعنی روی frontpanel pw ؟اگه ندارین باید مسیر رو چک کنین یه رگلاتور هست ببین سالمه اگه نبود فکرکنم از IO باشه باز اساتید کمک کنن این عیب در اکثر مین ها مشاهده می شه؟:)

سلام دوست من این تایپیک برای سال 2010 هست باز هم ممنون از لطفتون و فکر کنم اون مادربرد تا حالا مشگلش رفع شده

:wink:

بالا