آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست فایل فلش DVR 4CH T4-3520D-V1.04

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
با سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی
درخواست فایل فلش برای

DVR 4CH 2MP به شماره بورد T4-3520D-V1.04

حجم فایل 8MB

ایپرام 24C08B

آی سی تصویر NVP1914C

IMG_4543.JPGIMG_4544.JPG

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
اینهمه به مردم کمک میکنیم هر کاری از دستمون بر بیاد انجام میدیم پیگیری میکنیم ولی یه فایل از 4/5 روز قبل خواستیم یکی نیس بگه خرت به چمنه
مدیر این بخش کجاست معلوم نیس نمیتونین یا نمیرسین یا نمیخواین کمک کنین درشو گل بگیرین دیگه یا بگین نمیتونین یکی دیگه جایگزین کنن باهاتون

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
اینهمه به مردم کمک میکنیم هر کاری از دستمون بر بیاد انجام میدیم پیگیری میکنیم ولی یه فایل از 4/5 روز قبل خواستیم یکی نیس بگه خرت به چمنه
مدیر این بخش کجاست معلوم نیس نمیتونین یا نمیرسین یا نمیخواین کمک کنین درشو گل بگیرین دیگه یا بگین نمیتونین یکی دیگه جایگزین کنن باهاتون

متاسفم چشم

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,672
176,782
iRanTK.iR

با درود

دوست عزیز قبل از هر چیز قوانین انجمن را یکبار مطالعه فرمایید :

https://www.irantk.ir/threads/962-ق...داخت-حق-اشتراک-در-انجمن-قوانين-را-مطالعه-کنيد

قانون شماره 5) لطفا" از ارسال تاپیک های تکراری جدا" خودداری فرمایید . قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجواز عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید . از نوشتن یک سوال و یا یک نامه درانجمن های مختلف خودداری فرمایید .

درصورتیکه سوال یا درخواستی را در انجمن داشتید و پاسخی دریافت نکردید از تکرار سوال یا درخواستتان در آن انجمن یا انجمن های دیگر سایت خودداری فرمایید ، اینطور درخواست ها اسپم محسوب شده و حذف می شوند و کاربر ارسال کننده هم یک اخطار تخلف دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار طبق قوانین با وی برخورد می شود .

شما به هیچ وجه اجازه ندارید تاپیک رو با ارسال اسپم بالا بیارید ، تازه اون هم با ارسال یک نقطه !

گذشته از اون مگه اینجا چاله میدونه ! خرت به چمنه دیگه چیه ؟ درشو گل بگیرید رو ازکجا در آوردید ؟

بعد از اون مگر قراره مدیر انجمن همه فایل ها رو داشته باشه ؟ یا هر کسی مطلبی ارسال کرد یا درخواستی داشت مدیر پست بزنه و بگه ببخشید این فایلو ندارم ؟! تا کاربر متوجه بشه مدیر بخش تاپیک رو دیده ؟

خوشبختانه مدیر این بخش از فعال ترین مدیرهای بخش هست و نمیشه از ایشون ایرادی گرفت ...

اینبار اخطار تخلفی برای شما ثبت نمی کنم ولی سعی کنید ادبیات و لحن صحبت کردنتونو اصلاح کنید .

با سپاس

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
با درود

دوست عزیز قبل از هر چیز قوانین انجمن را یکبار مطالعه فرمایید :

https://www.irantk.ir/threads/962-ق...داخت-حق-اشتراک-در-انجمن-قوانين-را-مطالعه-کنيد

شما به هیچ وجه اجازه ندارید تاپیک رو با ارسال اسپم بالا بیارید ، تازه اون هم با ارسال یک نقطه !

گذشته از اون مگه اینجا چاله میدونه ! خرت به چمنه دیگه چیه ؟ درشو گل بگیرید رو ازکجا در آوردید ؟

بعد از اون مگر قراره مدیر انجمن همه فایل ها رو داشته باشه ؟ یا هر کسی مطلبی ارسال کرد یا درخواستی داشت مدیر پست بزنه و بگه ببخشید این فایلو ندارم ؟! تا کاربر متوجه بشه مدیر بخش تاپیک رو دیده ؟

خوشبختانه مدیر این بخش از فعال ترین مدیرهای بخش هست و نمیشه از ایشون ایرادی گرفت ...

اینبار اخطار تخلفی برای شما ثبت نمی کنم ولی سعی کنید ادبیات و لحن صحبت کردنتونو اصلاح کنید .

با سپاس
درود
در درجه اول که تاپیک تکراری نبوده چون هر چیزی توی سرچ اومد همه رو مطالعه کردم بعد تاپیک زدم
در درجه دوم از کجا باید بدونیم این تاپیکی که ارسال کردیم دیده شده؟راهکار دارید برای این موضوع؟
سوما بنده قبلا از مدیر این بخش چندین بار سوالاتی کردم حتی درخواست همکاری هم بهشون دادم اصلا جواب منو نمیده گفتم شاید مشکلی با من داره که این تاپیکم بدون جواب مونده
از طرفی از سمت مشتری هم تحت فشاریم با اینکه اینجا عضویم ولی مشکلی با هزینه مالیشم نداریم پرداخت میکنیم

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,213
2,957
من هر روز چند بار به سایت سر میزنم پست شما را هم دیدم بعد امدید یک نقطه زدید که پست بالا باشد و دوباره دو روز بعد یک تقطه زدید همه اینها را دیدم .
۱_مدیر بودن دلیل به داشتن هزاران فایل dvr نیست که شما هر فایلی تقاضا کنید مدیر داشته باشد .
۲- تعمیر کار های dvr باید یک مرجع برای خودشان داشته باشند که سریع برای مشتری فایل از بیرون تهیه کنند من مرجع درخواست فایل نیستم
۳-مدیر بودن یعنی شما وقتی مشکل فنی دارید اینجا مطرح
می کنید و مدیر اگر اطلاعات داشت به شما کمک و راهنمایی میکند.و یا تعمیر کاری که یک بار برایش dvr امده و تقاضای فایل میکند اگر داشت بطور رایگان در اختیار یوذر
قرار میدهد نه برای یوذری که هفته ای چند بار تقاضای فایل دارد
۴ - من مدیر روزی ۲۰ الی ۲۵ تا برد dvr تعمیر میکنم تا حالا
دیدید یک بار اینجا در خواست فایل بدم
۵- همکاری که شما پیشنهاد دادید خرید فایل بود .من نیامدم
اینجا که کاسبی راه بی اندازم .نه با شما و نه با کسی دیگری
مانند شما که تقاضای این مدل همکاری را میکنند و بخاطر همان پیام شخصی من بسته است تا یوذری تقاضای فایل فروشی نکند
۶ - قیمت هر فایل که خودم نیاز دارم و میخرم حدود
۲۵ الی ۳۵ هزار تومان است و باید برای خرید هزار تا فایل
که هر موقع شما در خواست دادید داشته باشم باید چند ملیون هزینه کنم بعد دیگر پولی برایم باقی نمی ماند که برم
گل بخرم برای خودم .
پست بالا را بخوانید که نوشته اید برم گل .... سایت که به
من حقوق نمیده و یا گل مجانی نمیدهد مجبورم خودم گل بخرم
این تاپیک قفل میشود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا