آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

Mahyar17348

کاربر
2017-05-04
67
60
تلفن میکروتل kx-tsc29kb-smt در حالت تن شماره نمیگیره و صدای میکروفن ضعیف میره.میکروفن خازنی رو تست کردم سالم بود.اگر نقشه مدار رو دارین ممنون میشم قرار بدین چون دیود ۱۱ در مدار خارج کردم اما بسبب آب شدنش مشخصاتش رو ندارم ک جایگزین کنم

م نبی زاده

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-02-22
301
901
Iran
با سلام
من یه تلفن برق زده دارم که دید زنر محافظ رو از مدارش خارج کردم و صدای بوق هم آمد؟؟
همه قسمتهای تلفن بخوبی کار میکند بغیر از شماره گیر؟؟
شماره که میگیری بوغ آزاد قطع نمیشه و نمیتونم هیچ شماره ای رو بگیرم؟؟؟
مشکل کجاست؟؟؟

مهندس عزیز ترانزیستور ها رو چک کنید به احتمال100درصد از ترانزیستور باشه در ضمن دیود زنر ها رو هم چک کنید

handsomeiyt

کاربر
2016-09-08
1
0
سلام .
من یه گوشی از مدلی که کارمندهای مخابرات برای چک کردن خطها استفاده میکنم دارم که اجزای ورون گوشی تز هم جدا شدن . اگر من و در مورد اسمبل کردن گوشی راهنمایی کنید ممنون میشم .

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk

مهرداد90

کاربر
2016-09-19
12
9
عدم زنگ خوردن تلفن tiptelمدل232

تلفن فقط یه زنگ میخوره قطع میکنه همه کارکردها سالم.ترانزیستور زینر تست کردم سالم
1

مهرداد90

کاربر
2016-09-19
12
9
سلام تلفن سلطنتی tiptel روحالت ایفون صدا داریم میتونیم زنگ بزنیم ولی حالت معمولی گوشی صدادهنی نداره گوشی رو تست کردم سالمه

salar9998

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-07-08
385
754
البرز
سلام تلفن رو میزی بدستم رسیده همه چیزش سالم هست فقط کلید ۱۲۳۴ کار نمیکنه فلت چک کردم پشت صفحه تمیز کردم حلنشد دوستان راهنمایی کنید مدل تکنو تل مدل E3059

Mahdi307

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
139
103
گلستان
سلام بر اساتید محترم دو تا تلفن تکنو تل ۵۷۵۰ واسم آوردند که هر دو تاش فک کنم به برق زدن البته دقیق نگفتن هر دو تاش نه بوق داره و نه شماره میگیره هردو تاش زنگ میخوره یکیش caller ID کار می‌کنه ولی اون یکی نه اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید ممنون

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام بر اساتید محترم دو تا تلفن تکنو تل ۵۷۵۰ واسم آوردند که هر دو تاش فک کنم به برق زدن البته دقیق نگفتن هر دو تاش نه بوق داره و نه شماره میگیره هردو تاش زنگ میخوره یکیش caller ID کار می‌کنه ولی اون یکی نه اگه ممکنه راهنمایی بفرمائید ممنون
سلام دوست عزیز
به انجمن خوش آمدید
آیا تلفن رو باز کردین؟ گزارشی از وضعیت مدار و اقداماتی که انجام دادین رو بفرمایین تا اساتید بهنر راهنمایی کنن

بالا