آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

مجید89

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-12-14
799
4,105
شمال
سلام دوستان من یک تلفن تکنوتل جدید رو میزی دارم که به برق زده شده است که من فیوز -وریستور-دیود زنر 18ولت عوض کردم الان زنگ میخوره ولی بوق ازاد تو گوشی نداره وایفونش هم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز.
وقتی تلفن به برق میخوره خیلی از قطعاتش آسیب میبینه(ظاهری و باطنی). خازنهای الکترولیت، زنرها، دیودهای پل، ترانزیستورها و ...
به ظاهر قطعات اعتماد نکن. ظاهراً سالم ولی معیوبه.
واقعاً به زحمتش نمی ارزه. مگه اینکه قیمت تلفنش بالا باشه که اونها هم معمولاً سیستم ایمنی مناسب در ورودی دارن

h9002br

کاربر
2012-01-16
16
4
با سلام
من تلفن ip phone مدلsip-t22pدارم که صدای زنگ نمیاد ولی روی مانیتورش مشخصه که داره زنگ میخوره باید چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

askari2

کاربر
2014-05-13
30
33
رد: پاسخ : مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

سلام و درود فراوان خدمت اساتید محترم !
گوشی سیار پاناسونیک مدل kx-tg3721bx دارم که برق خوردگی داشت ترانزیستور a1972 ورودی را عوض کردم الان تنها مشکلم اینه که ارسال و دریافت صدا ندارم اما بیس و گوشی سیار زنگ میخوره و با هم ارتباط دارند . البته شماره گیری هم انجام نمیشه .
لطفا راهنمایی بفرمایید .متشکرم

mammadsbi

کاربر
2016-11-13
1
0
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همکاران عزیز

من یه تلفن ثابت دارم MAHOOR مدل MR-22 وقتی دکمه آیفون رو میزنم صدای خش خش بدی میده وقتی هم که گوشیش رو برمیدارم میذارم روش یه صدای خش خشی میاد 5/6 ثانیه بعد قطع میشه بعضی دکمه هاشم ک میزنم این صدا باز میاد و بعد چند ثانیه میره کلافم کرده دیگه خسته شدم مشکل از چیه کجاشه ؟؟؟؟ لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر .

اینم عکسش

علی تحیری 1

کاربر
2012-11-10
494
2,165
تهران- تهران پارس
با سلام:
دو دستگاه تلفن رومیزی صا ایران مدل TS-7002 وجود دارد که هر کدام عیب جداگانه دارند.
1- اولی زنگ می خورد، شماره گیری می کند، صدای تلفن کننده بگوش می رسد، اما صدای تلفن شونده به گوش نمی رسد. با یک گوشی و دهنی هم مدل و سالم دیگر تست شد، ولی عیب هم چنان وجود دارد.
2- دومی با وصل شدن به خط تلفن و بدون برداشتن گوشی ال ای دی قرمز روشن و ولتاژخط47 ولت را به حدود 6 ولت کم می کند. کار های انجام شده سوکت و رودی خط تلفن بیرون اورده شد و سالم. سویچ فشاری گوشی تلفن ( HANG UP ) بیرون اورده شده و عمل کرد سالم. درصورتی که با قرار گرفتن گوشی سر جای خود ( سویچ فشاری پائین ) نباید ال ای دی روشن شود. لطفا راهنمایی کنید.

pa0461

کاربر
2017-11-05
2
2
سلام گوشی تیپ تل ۶۲۲ دارم نو هستش هر۱۵ثانیه یک لحظه آیفون روشن خاموش میشه وال ای دی هم نوکرش کم شده وقتی آیفون قطع و وصل میشه دوباره پرنور میشه تمام ترانزترانزیستورها و مقاومت هارو چک کردم سالم بودن کمکم کنید لطفا

علی پاشایی

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-06-25
738
2,128
48
سلام گوشی تیپ تل ۶۲۲ دارم نو هستش هر۱۵ثانیه یک لحظه آیفون روشن خاموش میشه وال ای دی هم نوکرش کم شده وقتی آیفون قطع و وصل میشه دوباره پرنور میشه تمام ترانزترانزیستورها و مقاومت هارو چک کردم سالم بودن کمکم کنید لطفا

سلام

دوست عزیز ترانزیستورهای a92 و a42 رو بدون تست عوض کن بدون تست اونایی که پیش گلید هوک هستند

ارنان

کاربر
2014-10-22
5
2
با سلام احتراما گوشي تلفن روميزي مدل تاپ تل به برق وصل شده زماني كه گوشي روي شاسي قرار داره تلفن يكسره داره زنگ ميخوره وقتي گوشي رو بر ميداريم خوب ميشه مشكلش چيه با تشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amookhteh

1365farhad

کاربر
2018-09-17
5
1
سلام خدمت دوستان
بنده نقشه الکترونیکی تلفن kx-tsc60sx پاناسونیک و نقشه الکترونیکی موبایل y221 ( huawei را نیاز دارم ، لطفا این دو فایل را قرار دهید ، ممنون

هادیان

کاربر vip
کاربر
2010-09-18
187
281
با سلام
تلفن میکروتل مدل kx-tsc32d2cid دارم بعضی از شماره ها را نمی گرفت بازش کردم و شستشو دادم فلت شماره در امد نصبش کردم .حالا شماره نمی گیره هوک تعویض شد ترانزیستور ها و زنر هاروی برد ای سی قیری چک شدند سالم هستند . حواسم نبود ترانزیستور a 64 یکی از پایه هاش کند در حین تعویض پایه a42 به هم چسبید حالا باید دست بر روی این دو ترانسیستور بکشم تا گوشی روشن بشه ظاهرا ترانزستور ها و مقاومتها سالمند اینم بگم گوشی ال سی دی و بوق ازاد داره . لطفا راهنمایی کنید . سوال 2 -این فلت ال سیدی از کجا می شه تهیه کرد .

بالا