آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: مشکلات خود را در رابطه با تعميرات تلفن های رومیزی در اين تاپيک مطرح کنيد

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,803
با سلام
يك تلفن ميكروتل است كه همه كار ان درست است و فقط زماني كه از طرف ديگر زنگ ميزنند صداي زنگ شنيده نميشه و شماره اون طرف هم روي صفحه نمي افته ولي چراغ ال اي دي زنگ چشمك ميزنه وهمينطور زماني كه تلفن رو اول به خط وصل ميكنيم صفحه اون اول هست و كم كم ميره و تلفن يك قطع و وصل ميشه
تمام ترانزيستورها رو چك كردم سالم اند مشكل از كجاست
با سلام
دوست عزيز كليد قطع وصل شستشو كن اگر باتري دارد باتري را تعويض كن به منو بريد شايد تلفن در حالت سايلنت يا بدون زنگ باشد (اگر در حالت زنگهاي خاص باشد با باتري تلفن پر باشد

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
با سلام من یک تلفون میکروتل دارم که به صورت خودکار شماره میگیره (یعنی بدون برداشتن گوشی وشماره گیری کردن گاهی اوقات شماره میگیره و پول میدازه) لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,184
با سلام
دوست عزيز كليد قطع وصل شستشو كن اگر باتري دارد باتري را تعويض كن به منو بريد شايد تلفن در حالت سايلنت يا بدون زنگ باشد (اگر در حالت زنگهاي خاص باشد با باتري تلفن پر باشد
با سلام دوست عزيز
تلفن باطري ندارد و من حتي يك هفته تمام انرا به خط نزدم تا شايد حافظه ان پاك شود و همينطور عرض كردم در زمان تماس چراغ led تماس چشمك ميزند ولي شماره روي كالر ايدي نميقته كه در صورت حدس شما در حالت سايلنت بايد شماره بيفته ممنونم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
با سلام من یک تلفون میکروتل دارم که به صورت خودکار شماره میگیره (یعنی بدون برداشتن گوشی وشماره گیری کردن گاهی اوقات شماره میگیره و پول میدازه) لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
با سلام :
دوست عزیز ( این مورد بطرز مبهمی مشاهده و کشف شده ) بعد از شستشوی برد و باتری و چک کردن تمام موارد که دوستان نظر میدهند اخرش به یک نکته مهمی رسیدم . البته توضیح شما برای اثبات این مطلب کافی نبود ولی یاد اوری را بجا دیدم .
میدانید که این تلفن ها کدینگ نیستند یک ناخلفی :mad: نگو همین مدل را داره دستی را برمیداره و تو کوچه برزن با موتور راه میافته و این دستی را روشن خاموش میکنه تا در محلی که بوق ازاد دریافت کنه (از همسایه ها و دیگر کاربران خانگی { دزدان بوق ازاد }) , و با خیال راحت با خارج تماس میگیره و کارش که تمام شد راه میافته و هزینه و مشگلات بعدی گریبانگیر صاحب خانه :(مواظب این شیاد ها باشید .
با تشکر .
موفق باشید .

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,803
سلام دوست عزیز..یه تلفن دارم روی خط خودم تست میکنم ایفونش کار نمیکنه ولی میبرم رو خط خونه کار میکنه..؟؟؟؟دلیلش......:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
با سلام
دوست عزيز اگر تلفن شما از مبدلهاي pc4 يا pc8ويا بيشتر منشعب شده باشد روي بعضي از مدلها بدليل كم بودن ولتاژ كاري قادر به فعال سازي ايفون نيست

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,197
38
کرمان
atmega8.blogfa.com
با سلام
من یه تلفن برق زده دارم که دید زنر محافظ رو از مدارش خارج کردم و صدای بوق هم آمد؟؟
همه قسمتهای تلفن بخوبی کار میکند بغیر از شماره گیر؟؟
شماره که میگیری بوغ آزاد قطع نمیشه و نمیتونم هیچ شماره ای رو بگیرم؟؟؟
مشکل کجاست؟؟؟

دوست عزیز من چنین موردی داشتم مربوط می شد به led های پشت کی برد

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
با سلام
من یه تلفن برق زده دارم که دید زنر محافظ رو از مدارش خارج کردم و صدای بوق هم آمد؟؟
همه قسمتهای تلفن بخوبی کار میکند بغیر از شماره گیر؟؟
شماره که میگیری بوغ آزاد قطع نمیشه و نمیتونم هیچ شماره ای رو بگیرم؟؟؟
مشکل کجاست؟؟؟
ترانزيستور مثبت (5401يا a92) و 5551يا a42 چك كن

novinco

کاربر vip
vip
کاربر
2009-02-21
151
243
من یه تلفن panasonic مدل kx-tg2360 دارم که اشتباها بهش کد دادم.
کدشم نمیدونم چنده.یه مستر کدی،روشی واسه ریست یا هر روش دیگه ای واسه پاک کردن کد نیست؟؟؟
اگه هست بگین plz
با اين كد ريست ميشه 726276642 و به 0000 تبديل ميشه

بالا