آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست راهنمایی برای خرید اینورتور کارامدوقیمت مناسب

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
باسلام واحترام خدمت استاد عزیز و ارجمند جناب استادغزال ودیگردوستان غرض از مزاحمت درخواست راهنمایی برای خرید اینورتور کارامدوقیمت مناسب برای مصارف خانگی بودامیدوارم بانظروپیشنهاد شمابهترین دستگاه باقیمت مناسب روتهیه کنم ممنونم.

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
سلام . منظورتون از اینورتر چه دستگاهی هست دقیقا ؟ اینورتر یک مدار هست که تو دستگاه های مختلفی کاربرد داره از جمله جوش ، یخچال ، اسپلیت ، موتور های تک فاز و سه فاز و...

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
سلام اینورتر جوشکاری درمصارف خانگی

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
سلام اینورتر جوشکاری درمصارف خانگی

اینورتر های جوش عموما دو مدل igbt و ماسفت هستن که بسته به کار شما کاربرد دارن ، برای کارهای سنگین و دایم صنعتی اینورتر های 3 برد ماسفت دار پیشنهاد میشه که امپر خروجی واقعیش هم بالای 200 باشه . ولی برای کارهای خانگی امپر های کمتر هم جوابگو هست و با دستگاه 160 امپر واقعی هم براحتی میتونین الکترود 3 رو بزنین . در کل طراحی مدار دستگاه های ایرانی و چینی شبیه به هم هست و ساختار کلی یکیه فقط در جزییات تفاوت دارن و کیفیت قطعات . اگر ضمانت و خدمات براتون مهمه سعی کنین از برند های معروف ایرانی استفاده کنین که قطعات و خدماتش راحت در دسترس باشه و در مورد مارک دستگاه هر کسی نظری داره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parviz407

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
سلام وتشکرازarash-hj23بابت راهنمایی کامل وفنی تون اگه ممکنه از همون ۱۶۰آمپری که گفتید ایرانی وچینیش تقریبا مثل هم هستند چندبرند ایرانی رومعرفی بفرمایید برای مصارف خانگی چه برندی روپیشنهاد می کنیدممنون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: parviz407

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
سلام وتشکرازarash-hj23بابت راهنمایی کامل وفنی تون اگه ممکنه از همون ۱۶۰آمپری که گفتید ایرانی وچینیش تقریبا مثل هم هستند چندبرند ایرانی رومعرفی بفرمایید برای مصارف خانگی چه برندی روپیشنهاد می کنیدممنون.

درست نیست اینجا برند خاصی رو مطرح کنم چون تبلیغات میشه ولی در کل برند های ایرانی اینورتر جوش زیاد هستن مثل ایران ترانس - گام - صبا - اروا - رونیکس و... که خودتون میتونین با کمی تحقیق و دیدن مشخصات فنی و خواندن نظرات خریداران اون دستگاه انتخاب کنین .

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir

سلام و عرض ادب
برای مصارف خانگی من مارک ادون رو پیشنهاد میکنم هم قیمتش مناسب هست و هم کار راه انداز هست خودم از این برند استفاده میکنم اما مارکی که خیلی عالی هست از نظر من برند رونیکس هست

arash_hj23

کاربر vip
کاربر
2008-10-13
155
412
سلام و عرض ادب
برای مصارف خانگی من مارک ادون رو پیشنهاد میکنم هم قیمتش مناسب هست و هم کار راه انداز هست خودم از این برند استفاده میکنم اما مارکی که خیلی عالی هست از نظر من برند رونیکس هست

دستگاه های ادون قدرت کمی دارن و چسبندگی اول جوش خصوصا با الکترود 3 به بالا کمی اذیت کنندس به غیر از مدل صنعتی 300s که قابل قبول هست بقیه مدلاش خصوصا سری tb تعریفی نداره چون داشتم خودم حالا نمیدونم شما کدوم مدلش رو استفاده کردین ولی مدار داخلش رو که دیدم زیاد قابل تعمیر نساختن و جوری قطعات ریز smd رو فشرده کردن که با حداقل قطعات و کمترین حجم و فیبر مدار ضعیف عمر زیادی نداشته باشه در کل چینی زیاد پیشنهاد نمیشه . خوبی دستگاه ایرانی اینه که اولا قطعاتش بیشتر دیپ استفاده شده و در صورت خرابی راحت تعمیر میشه و داشتن ضمانت هم مهمه چون به عنوان مثال یک عدد قطعه IGBT دستگاه الان حداقل 80 تومن قیمتش هست و 4 تا igbt داخلش داره

آخرین ویرایش:

amir*as

کاربر vip
کاربر
2020-03-07
123
231
من کاملا آگاه شدم ازاینکه شما دوهمکارعزیز لطف کردید وراهنمایی فرمودیدازشما متشکرم

بالا