آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل مودم dlink2750u ver u1 و v1

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
666
594
سلام بر اساتید محترم و گرامی
دوستانی که در زمینه مودم دی لینک تجربه دارند
دو تا مودم دی لینک برای من آوردن هر دو فقط چراغ قرمز پاور چشمک میزنه
2750u HW V1 ME 1.03 و

2750U HE U1 ME 1.0

ضمنا هر دو مدل رو بایوس زدم مشکل حل نشد

آخرین ویرایش:

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
با سلام
چراغ پاور مودم از همون لحظه اول شروع میکنه چشمک زدن به رنگ قرمز

سلام، ولتاژ های روی برد رو چک کنید و اطلاع بدید
پردازنده رو دست بزاربد روش گرماش طبیعی باشه. اگر بیش از حد داغ شد از بین رفته، چون من توی این مدل ها خرابی پزدارنده دیدم
ولتاژ مربوط به پردازنده رو هم چک کنید که باشه

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
666
594
سلام، ولتاژ های روی برد رو چک کنید و اطلاع بدید
پردازنده رو دست بزاربد روش گرماش طبیعی باشه. اگر بیش از حد داغ شد از بین رفته، چون من توی این مدل ها خرابی پزدارنده دیدم
ولتاژ مربوط به پردازنده رو هم چک کنید که باشه

درود
ولتاژها رو چک کردم درسته
پردازنده بیش از حد داغ نمیکنه یه دور هر دو رو بایوس زدم ولی دوستان اگه فایل فلش دو مدل را دارند بزارند با اونها هم چک کنم

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
درود
ولتاژها رو چک کردم درسته
پردازنده بیش از حد داغ نمیکنه یه دور هر دو رو بایوس زدم ولی دوستان اگه فایل فلش دو مدل را دارند بزارند با اونها هم چک کنم

این مدل اداپتور زیاد خراب میکنن عین تین ایرادو داشتم از من مدام رییت میشد باتعویض خازن های ادابتور و دو تا خازن ۱۰۰۰میکرو۲۵و۴۷۰,۱۶و۱۰۰میکرو۲۵ولت مشکل حل شد با یه ادابتور ۱۲ ولت۱.۵امپر تست کن ضرر نداره فریمورو اپ کن .

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
666
594
این مدل اداپتور زیاد خراب میکنن عین تین ایرادو داشتم از من مدام رییت میشد باتعویض خازن های ادابتور و دو تا خازن ۱۰۰۰میکرو۲۵و۴۷۰,۱۶و۱۰۰میکرو۲۵ولت مشکل حل شد با یه ادابتور ۱۲ ولت۱.۵امپر تست کن ضرر نداره فریمورو اپ کن .

سلام
نه هر دو رو با آداپتور دیگه چک کردم جواب نداد اگه فایل فلش این دو مدل رو دوستان دا ند لطف کنند ببینم مشکل حل میشه

پیوست‌ها

• 874.8 کیلوبایت بازدیدها: 94

behi0021

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-01-18
538
866
تهران
سلام
نه هر دو رو با آداپتور دیگه چک کردم جواب نداد اگه فایل فلش این دو مدل رو دوستان دا ند لطف کنند ببینم مشکل حل میشه

سلام آیا دراین حالت به ایسی فلش هیت دادین ببینی بوت میشه ..
رگلاتور u1وسلفش درسته؟نهایت خود ایسی را هم نو خام بنداز باز پروکرام کن باید درست بشه.سیم انتن را هم از مدار خارج کن

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
666
594
سلام آیا دراین حالت به ایسی فلش هیت دادین ببینی بوت میشه ..
رگلاتور u1وسلفش درسته؟نهایت خود ایسی را هم نو خام بنداز باز پروکرام کن باید درست بشه.سیم انتن را هم از مدار خارج کن

سلام و عرض ادب
با تشکر اطلاع میدم
فقط اگه دوستان فایل فلش هر کدوم یا دو مدل رو داشتن آپلود کنن مطمئن بشم فایل فلش من سالم باشه

آخرین ویرایش:
بالا