آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل چشمک زدن همه چراغهای مودم iplink wdl-rt1t1r-b

majid75t

کاربر
2019-04-10
412
379
48
سلام و روز خوش
دوستان مودم فوق برای تعمیر اوردن که وقتی روشن میکنیم تمام چراغها بصورت مداوم چشمک میزند و هیچ گونه ولتاژی روی برد نیست در ضمن یه کوچولو دستخوردگی داره که تو عکس براتون مشخص میکنم راهنمایی کنید ممنون

CM201210-14503501.jpg

CM201210-14505102.jpg

آخرین ویرایش:

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
سلام و روز خوش
دوستان مودم فوق برای تعمیر اوردن که وقتی روشن میکنیم تمام چراغها بصورت مداوم چشمک میزند و هیچ گونه ولتاژی روی برد نیست در ضمن یه کوچولو دستخوردگی داره که تو عکس براتون مشخص میکنم راهنمایی کنید ممنون

مشاهده فایل‌پیوست 171987

مشاهده فایل‌پیوست 171988

سلام هیچگونه ولتاژی نیست پس چجوری چراغ هاش روشن میشه؟
ولتاژ ۳.۳ آیسی فلش، ولتاژ۱.۲ پردازنده و ۱.۸ رم رو چک کنید
اگر درست بودن که فلش کنید آیسی رو
داخل تصویر حس میکنم پایه های پردازنده به هم چسبیده تصویر واضح نیست چک کنید پایه ها نچسبیده باشه بزرگوار

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: majid75t

majid75t

کاربر
2019-04-10
412
379
48
سلام هیچگونه ولتاژی نیست پس چجوری چراغ هاش روشن میشه؟
ولتاژ ۳.۳ آیسی فلش، ولتاژ۱.۲ پردازنده و ۱.۸ رم رو چک کنید
اگر درست بودن که فلش کنید آیسی رو
داخل تصویر حس میکنم پایه های پردازنده به هم چسبیده تصویر واضح نیست چک کنید پایه ها نچسبیده باشه بزرگوار

درود بر شما
ولتاژ نداره اصلا ، رو cpu دو تا ورم کوچولو دیدم فکر کن مرخص باشه البته داغ نمیکنه

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
درود بر شما
ولتاژ نداره اصلا ، رو cpu دو تا ورم کوچولو دیدم فکر کن مرخص باشه البته داغ نمیکنه

خب پس اول بگردید ببینید از کجا دیگه ولتاژ توی مدار نیست، از پشت سوکت آداپتور شروع کنید و مسیر رو ادامه بدید ببینید کجا ولتاژ نیست، وقتی ولتاژ رو مدار نیست طبیعتا cpu و... گرم نمیشن
احتمالشم هست با این بادکردگی روی cpu کلا از کار افتاده باشه احتمالا هیت دادن بهش،برد دست یه آدم ناشی بوده ظاهرا از روی لحیم کاری و... پیداست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: majid75t

majid75t

کاربر
2019-04-10
412
379
48
خب پس اول بگردید ببینید از کجا دیگه ولتاژ توی مدار نیست، از پشت سوکت آداپتور شروع کنید و مسیر رو ادامه بدید ببینید کجا ولتاژ نیست، وقتی ولتاژ رو مدار نیست طبیعتا cpu و... گرم نمیشن
احتمالشم هست با این بادکردگی روی cpu کلا از کار افتاده باشه احتمالا هیت دادن بهش،برد دست یه آدم ناشی بوده ظاهرا از روی لحیم کاری و... پیداست

تشکر از شما بازم چک میکنم

Waltercision

کاربر vip
کاربر
2020-11-12
13
10
78
دلیل خاموش و روشن شدن چراغ های این مدل ها شورتی مودم میباشد.اول مثبت و منفی ورودی آداپتورتو با بوق بیزر مولتی مترت چک کن که ۹۹ درصد بوق میزنه.اگه ۱ درصد نزد دنبال شورتی تو بردت باش مثل پایه های خازن ها اس ام دی ها و وریستور ها. یادت نره از برق بکشی بعد چک کنی که مولتی مترت ...نسوزه

آخرین ویرایش:
بالا