آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن پاور گرین 1235 ولت

mohsen-d

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-05-01
536
1,013
سلام

یه پاور گرین برام اومده که ولتاژ SB و ولتاژ سیم سبز صفر است و پاور روشن نمی شود . پس از بررسی زیاد متوجه شدم موقعی که کمی حرارت به پایه اوپتوکوپلر می دهم یا نوک هویه را به یکی از پایه های اوپتوکوپلر قرار می دهم همون موقع پاور استارت می شود و ولتازها همگی درست هستند ولی موقعی که پاور را برای مدتی مثلا نیم ساعت خاموش باشه دوباره استارت نمی شود . اوپتوکوپلر را هم تعویض کردم ولی فرقی نداشت . این عیب عجیبه . لطفا راهنمایی بفرمایید .

darvishy

کاربر
2013-02-28
26
48
سلام . روی هیت سینگ دوم یه قطعه حرارتی هست . اونو چک کنید. البته من خودم برخورد نکردم و فقط جایی این مطالب رو خوندم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohsen-d

m.j.nikkhah

کاربر
2021-02-23
1
0
32
سلام

یه پاور گرین برام اومده که ولتاژ SB و ولتاژ سیم سبز صفر است و پاور روشن نمی شود . پس از بررسی زیاد متوجه شدم موقعی که کمی حرارت به پایه اوپتوکوپلر می دهم یا نوک هویه را به یکی از پایه های اوپتوکوپلر قرار می دهم همون موقع پاور استارت می شود و ولتازها همگی درست هستند ولی موقعی که پاور را برای مدتی مثلا نیم ساعت خاموش باشه دوباره استارت نمی شود . اوپتوکوپلر را هم تعویض کردم ولی فرقی نداشت . این عیب عجیبه . لطفا راهنمایی بفرمایید .
سلام منم هم به این مشکل برخوردم ... روی فن پاور سشوار گرم می گیرم بعد چند ثانیه چراغ مادر برد روشن میشه ... کسی این مورد فهمیده چجوری میشه حلش کرد؟

arshia30

کاربر
2021-12-28
1
0
33
سلام کسی راه حل پیدا نکرد؟منم همین مشکل رو دارم البته یه ای سی fan4800 داره اونو حرارت میدم اوکی میشه!!!

koroosh2008

کاربر
2010-01-31
3
4
با سلام ....خدمت دوستان
من هم پاور گرین 1235 وات دارم مدتیست وقتی خاموش میکنم بعد باید با سشوار یا هیتر پاور را گرم کنم تا روشن بشه ... اگر یک هفته دائم روشن باشه مشکلی نیست ولی ممکنه بعضی وقتها بدون هیچ دلیل سیستم خاموش میشه ... دوباره باید پاور را گرم کنم تا سیستم روشن بشه ...از دوستا اگه کسی راه حلی داره ممن.ن میشم اینجا ارائه بده

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,027
2,824
31
از مدیر بخش تقاضا دارم عنوان ولت رو به وات تغییر دهند غلط املایی را اصلاح و ویرایش کنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: HS13&86
بالا