آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

آموزشی: ساخت اسپیکر قوی و نیمه حرفه ای

rayanekar

کاربر vip
کاربر
2016-03-19
63
165
سلام دوست عزیز بهت تبریک میگم بالاخره موفق شدی هر چند خیلی طول کشید و بنده هم فراموش کرده بودم اینم چون یکی از دوستان تشکر فرستاده برد کنجکاو شدم که از چه تاپیکی هست متاسفانه تا نقل قول نکنید پیامش به طرف مقابل نمیرسه ولی بسیار عالی شده در مورد کیس هم بگین چیکار کردین تنها مشکلی که بنده میبینم همونیه که خودتون هم بهش اشاره کردین نصب بورد بلوتوثی بجای پخش باکیفیت پایونیر هست اگه واقعا کیفیت صداتونو خیلی خیلی بالا میبره الان انقد راضی هستی اینکارو بکنی خیلی عالی میشه فقط ترتیب مثبت منفی باندها خیلی مهمه که رعایت بشه.
موفق باشید

سلام ممنونم که برات مهم بوده .. بله البته طول کشید تا وقت پیدا کنم اما خدایی با همین برد بلوتوثی هم خیلی خیلی عالیه منکه راستش از صدا خیلی راضی هستم اما متاسفانه ی مشکلی هست اونم وقتی صدا رو زیاد می کنم آمپلی انگاری سکته بزنه صدارو قطع میکنه بعد صدارو کم می کنم دوباره اتصال برقرار میشه .. اگه شما یا هر کدوم از اساتید میدونید چشه بگید لطفا درستش کنم ... خیلی ممنون..
آها در مورد کیسش هم هیچی یه جعبه محکم درست کردم با گردبر «خودم داشتم» جای بلندگوها رو درآوردم .. بلندگوها و پاور کامپیوتر رو داخلش و آمپلی رو چون هم بزرگ بود هم نیاز به تهویه هوا داشت بیرون و پشتش جاساز کردم..

پیوست‌ها

• 400.9 کیلوبایت بازدیدها: 98

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
سلام ممنونم که برات مهم بوده .. بله البته طول کشید تا وقت پیدا کنم اما خدایی با همین برد بلوتوثی هم خیلی خیلی عالیه منکه راستش از صدا خیلی راضی هستم اما متاسفانه ی مشکلی هست اونم وقتی صدا رو زیاد می کنم آمپلی انگاری سکته بزنه صدارو قطع میکنه بعد صدارو کم می کنم دوباره اتصال برقرار میشه .. اگه شما یا هر کدوم از اساتید میدونید چشه بگید لطفا درستش کنم ... خیلی ممنون..
آها در مورد کیسش هم هیچی یه جعبه محکم درست کردم با گردبر «خودم داشتم» جای بلندگوها رو درآوردم .. بلندگوها و پاور کامپیوتر رو داخلش و آمپلی رو چون هم بزرگ بود هم نیاز به تهویه هوا داشت بیرون و پشتش جاساز کردم..
زنده باشید دوست عزیز مبارکتون باشه امیدوارم سالهای سال ازش استفاده کنید و لذتشو ببرید
در مورد مشکل قطع و وصل شدنصدا هنگام بلند کردن صدا چنتا علت میتونه داشته باشه
1_کم آوردن جریان منبع تغذیه
2_ریپل بالای پاور کامپیوتر بنحوی که در آمپرهای بالا خیلی بیشتر خودشو نشون میده و معمولا با موازی کردن یک خازن قوی در خروجی برق پاور مشکل حل میشه
3_کیفیت پایین آی سی و قطعات آمپلی فایر یا مشکل در انتقال حرارت آی سی
4_تنظیم نبودن مثبت و منفی بلندگوها یا کشیدن بار بیش از حد توسط بلندگوها از آمپلی فایر
که مورد 1و2و4 رو بیشتر محتمل میدونم

rayanekar

کاربر vip
کاربر
2016-03-19
63
165
زنده باشید دوست عزیز مبارکتون باشه امیدوارم سالهای سال ازش استفاده کنید و لذتشو ببرید
در مورد مشکل قطع و وصل شدنصدا هنگام بلند کردن صدا چنتا علت میتونه داشته باشه
1_کم آوردن جریان منبع تغذیه
2_ریپل بالای پاور کامپیوتر بنحوی که در آمپرهای بالا خیلی بیشتر خودشو نشون میده و معمولا با موازی کردن یک خازن قوی در خروجی برق پاور مشکل حل میشه
3_کیفیت پایین آی سی و قطعات آمپلی فایر یا مشکل در انتقال حرارت آی سی
4_تنظیم نبودن مثبت و منفی بلندگوها یا کشیدن بار بیش از حد توسط بلندگوها از آمپلی فایر
که مورد 1و2و4 رو بیشتر محتمل میدونم
[/QUO

بله بنظرم درسته و منبع تغذیه برق کم میاره و البته بار بیش از حد هم شاید باشه .. اما صدا خیلی عالیه یعنی خود برد بلوتوث ولومش تا 50 هستش فک کنم، اما صدا رو به من اجازه میده تا 30 ببرم بالا که خدایی خیلیم زیاده اما من تا 15 هم هیچوقت استفاده نمی کنم فقط اینکه میدونم تا 50 نمی تونم ببرم صدارو یذره حالگیریه.. قبلنا یا همین الآنم فک کنم برای این مشکل روی سیستم صوتی ماشین ی خازن جا ساز می کردن مشکل حل میشد .. اما اینو نمیدونم بشه یا نه ... بهر حال اگرم نشه همینطوریم خیلی عالیه منکه خیلی ازش راضیم...
ممنون

بالا