آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: پسورد دی وی ار استار ویژن 16 کانال میخواستم.

morteza-t

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
96
47
شیراز
1.jpg2.jpg3.jpg

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
با روش زیر پسورد را ریست کنید
در ضمن من نیازی به تشکر ندارم .مد تشکر را بخاطر این فعال کردم که فقط اعضا استفاده کنند

[hide]در پنل جلو 10 بار کلید UP را بزنید وارد منو میشوید یا رمز را تغییر دهید یا دیفالت را بزنید[/hide]

آخرین ویرایش:

morteza-t

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
96
47
شیراز
با روش زیر پسورد را ریست کنید
در ضمن من نیازی به تشکر ندارم .مد تشکر را بخاطر این فعال کردم که فقط اعضا استفاده کنند

hidden content may not be quoted

سلام.ممنونم قبلا این کار کرده بودم بازم بارها تکرار کردم جواب نداد .در ضمن پنل جلو لمسی هست و ریموت کنترل هم گم کردم و ندارم.راه حل دیگری به نظرتون میرسه؟این 10 بار دکمه up را چه موقع وارد کنم؟موقعی پنجره پسورد باز شد و رمز خواست؟

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
لمسی هم میشود ولی کمی سخت است چند بار پشت سرم هم تست کنید ریست میشود .نه در حالتی که پنجره ها بسته باشد .وقتی ریست شد یک پنجره باز میشود

poya22

مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
نشد اطلاع دهید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: morteza-t

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
سلام.ممنونم قبلا این کار کرده بودم بازم بارها تکرار کردم جواب نداد .در ضمن پنل جلو لمسی هست و ریموت کنترل هم گم کردم و ندارم.راه حل دیگری به نظرتون میرسه؟این 10 بار دکمه up را چه موقع وارد کنم؟موقعی پنجره پسورد باز شد و رمز خواست؟
استاد پویا درست میفرمایند بعضی از دستگاهها با این روش ریست پسورد میشن
بفکر تعداد دقیق زدن دکمه نباشید پشت سرهم بزنید ریست میشه
همینطور که استاد فرمودند بعد برید داخل تنظیمات منوی کاربر و پسورد رو پاک کنید و یا در منوی دیگری بازگشت به تنظیمات کارخانه بزنید

morteza-t

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-10
96
47
شیراز
دوستان عزیز خبر خوشحالی با همت شما و طبق دستور با زدن چندین بار دکمه up ریست شد و بهش رمز جدید دادم خیلی از شما ممنونم که کمکم کردین تا این مشکل حل شد از همتون سپاسگزارم.روزگار خوبی براتون ارزو میکنم.همیشه شاد و تندرست باشید.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
دوستان عزیز خبر خوشحالی با همت شما و طبق دستور با زدن چندین بار دکمه up ریست شد و بهش رمز جدید دادم خیلی از شما ممنونم که کمکم کردین تا این مشکل حل شد از همتون سپاسگزارم.روزگار خوبی براتون ارزو میکنم.همیشه شاد و تندرست باشید.
خواهش میکنم دوست عزیز
همینطور که میدونید ریست پسورد کلا از 3 طریق انجام میشه
یا از طریق دکمه های پنل جلو
یا گرفتن پسورد کارخانه از سازنده به هر شکل ممکن
یا فلش کردن آی سی ایپرام بورد
راحت ترینش همون اولیه که در هر دستگاهی اول اونو میشه تست کرد بعد اگه جواب نداد راههای دیگه رو امتحان کرد
موفق باشید.

بالا