آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخاست مقدار ظرفیت خازن عدسی مولتی متر DEC-330 FC

ehsan.z

کاربر
2020-11-15
8
5
42
دوستان رو برد 330fcکنار ورودی پراپ قرمز یه خازن عدسی که محافط جریانه ! واسه من ترکیده و هچی ازش باقی نمونده میخاستم از دوستانی که دارن لطف کنن برام بخونن اون خازن عدسی.و مقدار مقاومت R35 اونم بغل همون خازن هست

آخرین ویرایش:

ehsan.z

کاربر
2020-11-15
8
5
42
اقا چجوریه دو هفته است این موضوع گذاشتیم هیچ کس جواب نمیده فکر کنم یه سال دیگه هم‌ منتظر باشم کسی زحمت جواب دادن نمیکشه!! اولین انجمن که اینجوریه!!

mehrtash20

کاربر
2021-12-27
6
4
سلام
اون چیزی که میفرمایید خزن نیس Ptc هست و شمارش M73

lj3BnrRhDZpI.jpg

آخرین ویرایش:

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
دوستان رو برد 330fcکنار ورودی پراپ قرمز یه خازن عدسی که محافط جریانه ! واسه من ترکیده و هچی ازش باقی نمونده میخاستم از دوستانی که دارن لطف کنن برام بخونن اون خازن عدسی.و مقدار مقاومت R35 اونم بغل همون خازن هست

سلام
خسته نباشید. ‌‌اون قطعه که شما اشاره کردید خازن نیست و اندازه گیر جریان هم نیست . اون یک مقاومت حرارتی هست که دوتا کار انجام میده. کار اولش اینه که بجای سنسور دما داخلی برای بخش دماسنج عمل می‌کنه و هم اینکه اگه ریپل شدیدی تو جریان ورودی بود اون رو اصلاح و بی خطر می‌کنه . اگه سالم باشه وقتی دستگاه روی دماسنج بگذارید دمای اطاق رو نشون میده(البته بدون سیم پراپ ترموکوپل)
اگه دقیق میخوای بدونی چند اهم هست تو دستگاه خودم روش نوشته اگه بوده پاک شده . آگه خیلی مهمه تو دو تا دمای مختلف باید اهم گیری بشه تا بشه مشخص کرد دقیقا چی هست . فاصله دو نقطه دما ۱۰ درجه سانتیگراد باشه بهتر .

nima.mhq

کاربر
2017-03-13
173
295
43
خراسان رضوی ..
اگر باز هم خواستی بگو خودم شماتیک دستگاه رو پیدا کنم دقیق بگم چی هست . یا خودم اندازه بگیرم .

بالا