آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: باز نکردن در آیفون تصویری الکتروپیک 7 اینچ

AMIR BAGHERI

کاربر vip
vip
کاربر
با با سلام خدمت استادان گرامی ی آیفون تصویری الکترو پیک تصویری 7 اینچ دارم ک اول مشکل تغذیه داشت روشن نمیشد ک درست کردم حالا همه چی درست کار میکنه ولی درب باز نمیشه قفل امتحان کردم سالمه رله پنل و قطعات اطراف اونو تست کردم همه سالم هستن حتی با ی پنل اکبند امتحان کردم باز هم درو باز نکرد سیم کشی هم سالمه حتی کامل اوردم خونه سرهم کردم باز نکرد یعنی مشکل از پنل بیرون هم نیست از استادان گرامی خواهش دارم تا کمکم کنید با سپاس فراوان

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
با با سلام خدمت استادان گرامی ی آیفون تصویری الکترو پیک تصویری 7 اینچ دارم ک اول مشکل تغذیه داشت روشن نمیشد ک درست کردم حالا همه چی درست کار میکنه ولی درب باز نمیشه قفل امتحان کردم سالمه رله پنل و قطعات اطراف اونو تست کردم همه سالم هستن حتی با ی پنل اکبند امتحان کردم باز هم درو باز نکرد سیم کشی هم سالمه حتی کامل اوردم خونه سرهم کردم باز نکرد یعنی مشکل از پنل بیرون هم نیست از استادان گرامی خواهش دارم تا کمکم کنید با سپاس فراوان

با احترام
دوست عزیز ، اول بفرمائید که مشکل تغذیه چی بوده و چه کاری انجام دادید .

AMIR BAGHERI

کاربر vip
vip
کاربر
با احترام
دوست عزیز ، اول بفرمائید که مشکل تغذیه چی بوده و چه کاری انجام دادید .
با سلام خدمت شما مشکل تغذیه این بود ک قسمت ورودی تغذیه کلا ترکیده بود آیسی ld7575 دیودها 10n60 فیوز و غیره کلا تعویض شد تغذیه ب درستی الان کار میکنه فقط مشکل اینه قفل در باز کن عمل نمیکنه پنل بیرونی هم یکی دیگه عوض کردم نشد قفل هم سالمه

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
593
با سلام خدمت شما مشکل تغذیه این بود ک قسمت ورودی تغذیه کلا ترکیده بود آیسی ld7575 دیودها 10n60 فیوز و غیره کلا تعویض شد تغذیه ب درستی الان کار میکنه فقط مشکل اینه قفل در باز کن عمل نمیکنه پنل بیرونی هم یکی دیگه عوض کردم نشد قفل هم سالمه
درود
ولتاژ تغذیه باید بین 15.8 تا 16 باشه تا قفل عمل کنه این ولتاژ را دارید؟

H_R_M

کاربر
2011-10-14
87
82
درود
با وجود اینکه با یک پنل جدید امتحان کردید و مشکل هنوز پابرجاست دو حالت می مونه که یا قفل خرابه یا منبع تغذیه که اگه قفل درست باشه منبع تغذیه مشکل داره. شما با یک منبع دیگه امتحان ‌کنید و ولتاژ را نیز با منبع خودتون مقایسه کنید

farhadi-1

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-03-01
573
593
خروجی ولتاژ تغدیه من 12 ولت هست روی خود برد هم نوشته 12 ولت dc
الکتروپیک ولتاژ زیر 15.5 نداره چون دیود زنری که در پنلهایش برای قفل کار گذاشته شده زیر این ولتاژ کار نخواهد داد.

heical

کاربر
2011-05-13
306
530
ولتاژ تغذیه آیفون های الکتروپیک تا جایی که می دونم حدود 15/6 الی 16 ولت باید باشه. آیفون های دیکه با ولتاژ 14/5 تا 15/5 ولت کار می کنن. در هر صورت به نظر می رسه ولتاژ 12 ولت یه مقدار کم باشه. به نظرم اگه منبع تغذیه دارید ولتاژ حدود 15/5 تا 16 اعمال کنید ببینید درست میشه یا نه.

Sajadmosavi

کاربر
2020-12-11
29
23
38
سلام الکتروپیک باید ولتاژ تغدیه ۱۵.۵ ولت باشد تا درب باز کند اگه پتانسیومتر رو برد تغذیه داری درش بیار به جاش مقاومت ۳۳۰ اهم یک وات بذار اگه نشد خازنهای خروجی وورودی الکترولیتی را تعویض کن بازم نشد زنر ۱۲ ولت پنل را تبدیل به ۱۰ ولت کن حل میشه وسلام

tohid1373

کاربر
2015-01-24
5
4
سلام. ی ایفون تصویری الکترو پیک داریم وقتی برق میره و میاد یا وقتی از پایین یکی زنگ رو میزنه درب باز کن عمل میکنه و یکسره کار میکنه تا وقتی گوشی رو بر نداریم و نزاریم قطع نمیشه. ایفون یک واحده هستش. ممنون میشم راهنماییم کنید
ولتاژ منبع تغذیه 15.5 ثابت هستش
کل قطعات پنل جلوی درب رو بررسی کردم حتی خازن هایی ک مشکوک بودن رو عوض کردم
نتیجه نداد

آخرین ویرایش:
بالا