آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

درخواست فایل nand جهت فلش کنترل برد ماینر Bitmain Antminer مدل های T9+ و S9J

apoolobit

کاربر
2020-11-08
2
3
27
سلام. تعمیرکار هستم.

به فایل‌های nand برای فلش کردن روی کنترل برد ماینرهای شرکت Bitmain موسوم به Antminer مدلهای S9j و T9+ نیاز دارم.

اگر فایل‌ بدون آدرس mac باشه یا فایل‌های متعدد با آدرس‌های mac مختلف باشه بهتره.

در صورت اجازه از طرف مدیریت سایت می‌تونم هزینه بپردازم. لطفا قیمت بفرمایید.

هر دو دسته قوانینو خوندم. مشکلی برای پرداخت کننده ندیدم. ولی برای احتیاط شما هم بخونید.

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
486
877
قم
سلام خدمت همکار عزیزبنده چندین دستگاه های مختلفی رو با کمک اصلاح فایل های فلش و نند توانستم راه بندازم .اما تا به حال برای دستگاه های ماینر این کار را نکردم ، یعنی تا به حال برایم با این مشکل نیامده است ، اگر به هر دلیلی فایل پیدا نکردید می توانید فایل خراب را پس از عمل وریفای دقیق ارسال کنید تا ترمیم کنم برای این کار حتما باید مشخصات آی سی نند + عکس برد + مشخصات کامل دستگاه + عیب حال حاضر را برایم بفرستید تا انشالله بتوانم کمکی بکنم .

nisam

کاربر vip
کاربر
2021-05-17
20
26
مک آدرس اگر با فلش کردن انجام ندهید و با اس دی کارت انجام بدی تخریب نمیشه . تو سایت بیت مین دانلود کن

nisam

کاربر vip
کاربر
2021-05-17
20
26
مک آدرس اگر با فلش کردن انجام ندهید و با اس دی کارت انجام بدی تخریب نمیشه . تو سایت بیت مین دانلود کن
آدرس پوزیشن ها رو بعد بوت دستگاه ار زروی کرنل لاگ بردار و فایل های فلش رو از داخل اس دی فایل روی محل های خودش پروگرام کن یا با خود اس دی بوت کن

بالا