آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن شدن سه چراغ لب تاپ dell 1510

amir9l

کاربر
2013-07-15
17
6
با سلام خدمت شما .برای من یک عدد لب تاپ دل 1510 آوردن که موقع روشن کردن روشن میشه ولی 3 چراغ روشن می مونه و چراغ A چشمک میزنه .احتمال میدم که بایوس باید آپدیت بشه اگر حدسم درسته می خواستم بد.نم نحوه آپدیت بایوس این دستگاه روی برد امکان پذیر هست و اگر بله چجوری و در ضمن اگر کسی فایل بایوس رو داره ممنون میشم همینجا بذاره با تشکر از اساتید گرامی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز این خطا مربوط به رم می باشد

رم لپ تاپ رو دربیارید و سوکت مربوط به رم رو تمیز کنید و مجددا جا بزنید در صورت عدم نتیجه با یک رم دیگه تست کنید

ضمنا لپ تاپ رو کلیر سیموس کنید و باطری سیموس در صورت افت ولتاژ تعویض شود

موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir9l

amir9l

کاربر
2013-07-15
17
6
دوست عزیز این خطا مربوط به رم می باشد

رم لپ تاپ رو دربیارید و سوکت مربوط به رم رو تمیز کنید و مجددا جا بزنید در صورت عدم نتیجه با یک رم دیگه تست کنید

ضمنا لپ تاپ رو کلیر سیموس کنید و باطری سیموس در صورت افت ولتاژ تعویض شود

موفق باشید

با سلام رم رو عوض کردم ایندفعه چراغ هارد روشن شد بعد 2 ثانیه که می خواد سیستم بوت شه سه چراغ قفل ها روشن شد که یکیش روش A نوشته چشمک میزنه و چراغ چهارم که بلوتوثه هم روشن می مونه یعنی 4 چراغ روشن می مونه .میشه لطفا نظرتون رو بگید .با تشکر

amir9l

کاربر
2013-07-15
17
6
باسلام خدمت دوستان علت سوختن اسپیکر و اتصالی در بخش صوتی بود که لب تاپ روشن نمیشد .

nps

کاربر
2023-06-22
1
0
saveh
با سلام رم رو عوض کردم ایندفعه چراغ هارد روشن شد بعد 2 ثانیه که می خواد سیستم بوت شه سه چراغ قفل ها روشن شد که یکیش روش A نوشته چشمک میزنه و چراغ چهارم که بلوتوثه هم روشن می مونه یعنی 4 چراغ روشن می مونه .میشه لطفا نظرتون رو بگید .با تشکر

بالا