آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل تبلت لنوو TAB3-730x

Mehran_tz

کاربر
2006-10-19
24
38
باسلام خدمت اساتید
مشکل دستگاه لنوو Tab3-730 به اینصورت که ابتدا دستگاه هنگ کرده بود خواستم هارد ریستش کنم وارد قسمت ریکاوری مود شدم ریست فکتوری را زدم بمدت 15 دقیقه در چند سطر که مینویسه Wiping data موند با فشار کلید پاور ریستارتش کردم خودبخود وارد ریکاوری مود میشه وقتی Reset factory میزنم همه چی ریست میشه سپس reboot now که انتخاب میکنم دوباره برمیگرده به ریکاوری مود الته خواستم از طریق flash_tool فلشش کنم وقتی کابل USB را وصل میکنم خودبخود روشن میشه و میره رو ریکاوری مود یه لحظه درایور و دیتکت میکنه بعد انگار که کابل یو اس بی رو در آوردم دیگه چیزی نمیشناسه
موندم در این مورد اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود قبل از وصل کردن کابل برید روی آپدیت بعد وصل کنید فلش کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mehran_tz

Mehran_tz

کاربر
2006-10-19
24
38
درود قبل از وصل کردن کابل برید روی آپدیت بعد وصل کنید فلش کنید

با تشکر مشکل تو معرفی درایور MT هست که نمیشه درایورشو نصب کرد برای آپدیت باید درایور mt از قبل نصب بشه بعد بشه با برنامه Flash tools آپدیت کرد
با چند نفر از دوستان مشورت کردم میگن از هاردشه اکثرا ایراد هارد میدن این مدل لنوو ها چون نمیتونه به هارد دسترسی داشته باشه در هر حالت که روشنش میکنی میره رو حالت ریکائری مود حالا نمیدونم چقدر درست باشه گفته ایشان

آخرین ویرایش:

mojtabaaghah

کاربر
2020-09-28
6
1
سلام عزیزم اول چک کن ببین کلید ولم پاین و بالا اتصالی نداره
2- تبلت رو باز کن باطری رو جدا کن فایلو اسکاتر تو اس پی فلش تولز بپین کابلو وصل کن بعد باطری رو نصب کن تا فلش بشه
3- اگه باز فلش نگرفت درایورای مدیا تک چک کن ببین نصب هستن یا نه
4- البته هارد این مدل اسکاینیکسه که بردن جالبی نیست ولی زوده برای گفتن خرابی هارد
5- از این نسخه SP_Flash_Tool_v3.1320.0.174_Secboot

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mehran_tz
بالا