آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن ماندن فن سی پی یو بعد از خاموش کردن کامپیوتر

Ali20takm

کاربر
2020-03-15
11
7
سلام دوستان من یه مادربرد b85m ایسوز گرفتم که وقتی قطعات رو نصب کردم قبل اینکه روشن کنم فقط پاور رو به برق میزنم فن سی پی یو کار میکنه البته روشن میشه ویندوز رو نصب کردم ولی وقتی خاموش کردم بازم فن سی پی یو کار میکنه پاور رو تعویض کردم جواب ندا کل قطعات رو از رو برد درآوردم فقط کابل ۲۴ پین رو مادر برد بود بازم فن واسه خودش روشن موند اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

mohsen_jun_2005

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-01-03
618
862
تهران
سلام دوستان من یه مادربرد b85m ایسوز گرفتم که وقتی قطعات رو نصب کردم قبل اینکه روشن کنم فقط پاور رو به برق میزنم فن سی پی یو کار میکنه البته روشن میشه ویندوز رو نصب کردم ولی وقتی خاموش کردم بازم فن سی پی یو کار میکنه پاور رو تعویض کردم جواب ندا کل قطعات رو از رو برد درآوردم فقط کابل ۲۴ پین رو مادر برد بود بازم فن واسه خودش روشن موند اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم
سلام..
1) آپگرید بایوس به آخرین نسخه.
2) دیفالت کردن تنظیمات ستاپ مادربرد بعد از آپگرید.
در نظر داشته باشین ظاهراً بین مادربردهای B85M-E و B85M-G تفاوت بایوس وجود داره پس در انتخاب مدل دقیق مادربرد دقت کنین.

آخرین ویرایش:

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
634
شیراز
سلام دوست عزیز
قبلا من به همچین مشکلی که برخورد کردم بعد از کلی درگیری سر این قضیه متوجه شدم فیش فن رو درست سر جاش وصل نکردم و خیلی ساده مشکل حل شد
شمام میتونی چک کنی شاید از همین باشه

بالا