آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: بالا نیامدن ویندوز لپ تاپ ASUS X541U

بوتراب 67

کاربر
2016-01-10
3
0
سلام به اساتید
مشتریم یه لپ تاپ ایسوس X541U آورده واسه تعویض ویندوز چون درایور کارت شبکه اش مشکل داشت اول ویندوز 10 نصب کردم که راحت نصب و لود شد اما هنگام نصب درایورها به محض اینکه به نصب درایور چیپست میرسید ریستارت میشد و اجازه نصب نمیداد منم ویندوز 7 نصب کردم کامل هم نصب میشه ولی بعداز ریستارت و لود شون ویندوز هنگام تشکیل شدن لوگوی ویندوز 7 هنگ میکنه و بعدش مجددا ریستارت میشه با ورژن های مختلف ویندوز 7 امتحان کردم بازم درست نشد بعد از این اتفاق ویندوز 10 هم همین اتفاق واسش میوفته
ممنون میشم راهنمایی کنین.

linas_kal200

کاربر vip
کاربر
2016-09-05
161
103
سلام به اساتید
مشتریم یه لپ تاپ ایسوس X541U آورده واسه تعویض ویندوز چون درایور کارت شبکه اش مشکل داشت اول ویندوز 10 نصب کردم که راحت نصب و لود شد اما هنگام نصب درایورها به محض اینکه به نصب درایور چیپست میرسید ریستارت میشد و اجازه نصب نمیداد منم ویندوز 7 نصب کردم کامل هم نصب میشه ولی بعداز ریستارت و لود شون ویندوز هنگام تشکیل شدن لوگوی ویندوز 7 هنگ میکنه و بعدش مجددا ریستارت میشه با ورژن های مختلف ویندوز 7 امتحان کردم بازم درست نشد بعد از این اتفاق ویندوز 10 هم همین اتفاق واسش میوفته
ممنون میشم راهنمایی کنین.

به گمونم که این لپ تاپ به هیچ عنوان نمیشه روش ویندوز 7 نصب کردم
من هم برای مشتری انواع ویندوز 7 روی این نوع لپ تاپ نصب کردم همین مشکل را دارد و بعد لوگو ریست میشود
درایور هاش رو هم نمیخواد روی ویندوز 10 نصب کنی، بذار ویندوز اپدیت بشه خودش نصب میکنه

بالا