آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

خاموشی پاور p5 ماینر m3x

Ariobarzan95

کاربر
2021-01-09
8
15
درود پس از تعویض ماسفت خروجی ترجیحا گیت درایورش رو هم تعویض کنید. دو تا آی سی پشت برد هست ۸ پایه به شماره ۴۴۲۷N که اونا رو هم تعویض کن.
همچنین موقع تعویض ماسفت خیلی دقت کن تا قشنگ سره جاش بشینه و خوب اتصال برقرار کنه تا جریان با کمترین افت ولتاژی از ماسفت عبور کنه

ehsanefendi

کاربر vip
vip
کاربر
2015-07-28
10
10
Re: پاسخ : خاموشی پاور p5 ماینر m3x

سلام
ممنون از راهنماییتون
من میخواستم از ماسفت هایی که شما معرفی کردید استفاده کنم
دومی فکر میکنم منظورتون 40n15 هستش؟
اما این dip و سایزش خیلی بزرگه؟
SG40N01Q
NCEP40T15GU

alishavrde

کاربر
2010-01-20
34
5
سلام دوستان من یه پاور p5 دارم دوبار تعمیر شد ولی تا بیست دقیقه کمتر کار میکنه خاموش میشه به نظرتون مشکل از کجاست میشه راهنمایی کنید علت بم بگیر چرا خاموش شده وکدوم قطعه روعوض کنم که روشن بشه خواهشا”

Shayan.ameli

کاربر vip
کاربر
2015-10-21
57
28
جواب بدیدن دوستان عزیز
قسمت خروجی زیر هیت سینک رو باز کنین اگه کف برد سوختگی نداشته باشه که معمولا 90 درصد پاورهای p5 دارن با تعویض خود ماسفت ها یا آی سی درایو ها با کد ir4427s مشکلتون حل میشه

alishavrde

کاربر
2010-01-20
34
5
قسمت خروجی زیر هیت سینک رو باز کنین اگه کف برد سوختگی نداشته باشه که معمولا 90 درصد پاورهای p5 دارن با تعویض خود ماسفت ها یا آی سی درایو ها با کد ir4427s مشکلتون حل میشه
منظورت زیر هیت سنگ ۱۲عدد همشون عوض کنم…ولی چرا دوبار تعمیرش میکنم ۱۷دقیقه کارمیکنه بعد خاموش میشه مشکل کجاست

petrs

کاربر
2019-11-04
2
1
با سلام دوستان پاور p5 دارم ولتاژ و همه چیش درسته ولی فنش کار نمیکنه فنش رو تست کردم درست بود لطف میکنین بگین کدام قسمت برد ایراد داره ممنون میشم

alishavrde

کاربر
2010-01-20
34
5
سلام دوستان یه ماینر m3دارم ۳ماه خاموش بود اومدم روشنش کردم بعد نیم ساعت کارکرد یهو برق خونه خاموش شد بعد رفتم دیدم فیوز پریده اومدم دستگاه روشن کنم روشن نشد پاورد اوردم کار نمیکنه مشکل از چیه به نظرتون کدوم قطعه داخل پاور خراب شده تا تعمیر کنم صدای رله هم نمیات خاموش روشن کنی پاور صدای رله نمیات

آخرین ویرایش:
بالا