آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خاموش کردن لپ تاپ lenovo g500

Mehrdad Linu

کاربر vip
vip
کاربر
2020-01-28
30
38
مراغه
درود به چیپ cpu هنگام بوت شدن دقت کنید که بیش از اندازه داغ نکرده باشه در صورت داغ کردن <از سرعت فن و خمیر سیلیکون و به سفت سفت نبستن پیچ ها دقت کنید>

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

Mehrdad Linu

کاربر vip
vip
کاربر
2020-01-28
30
38
مراغه
هارد رو عوض کنید و ویندوز جدید بریزید اگه مشکل حل نشد رم رو عوض کنید و اگه باز درست نشد دوباره بایوس بریزید...

• Like

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
هارد رو عوض کنید و ویندوز جدید بریزید اگه مشکل حل نشد رم رو عوض کنید و اگه باز درست نشد دوباره بایوس بریزید...

سلام . دوست من احتمالا تایپک های ایشون رو از اولین تایپک مطالعه نفرمودید . دستگاه با زدن بایوس روشن و تصویر داده . اجازه بدین دقیقا ورژن خود دستگاه بهشون فایل بایوس بدیم تست بزنند از اون مطمئن شدند ( چون یکی از احتملات اصلیه ) بعد راهنماییهای دیگه . لطف کردید ممنون

همونطور که خواهش کردم عکس از مین دستگاه ازجایی که ورژن مین مشخصه لطفا

Mehrdad Linu

کاربر vip
vip
کاربر
2020-01-28
30
38
مراغه
درود مهندس گفتم شاید لبتاب بر اثر ضربه هاردش رو از دست داده وگرنه من تجربه اینو نداشتم که بایوس اشتباه بزنم و تصویر بگیرم چه در لبتاب چه در مادر برد pc حالا ب احتمال زیاد با پروگرام کردن فایل جدید بتونیم برگردونیم... تشکر بابت اموزش

• Like

avanow

کاربر
2011-11-07
147
155
مشهد
سلام . دوست من احتمالا تایپک های ایشون رو از اولین تایپک مطالعه نفرمودید . دستگاه با زدن بایوس روشن و تصویر داده . اجازه بدین دقیقا ورژن خود دستگاه بهشون فایل بایوس بدیم تست بزنند از اون مطمئن شدند ( چون یکی از احتملات اصلیه ) بعد راهنماییهای دیگه . لطف کردید ممنون

همونطور که خواهش کردم عکس از مین دستگاه ازجایی که ورژن مین مشخصه لطفا

سلام
در پست شماره 7 عکس کامل و واضح گذاشتم، یکی از همکاران هم در پست شماره 9 هم بایوس رو دادند هم ec

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2008-10-29
770
1,478
دوست عزیز ه یک بایوس اکتفا نکنید ببینید همکاران دیگه دقیقا همین ورژن رو دارند ضمنا پروگرام ec رو هم یادتون نره . دوباره میگم واسه اطمینان
بعد تا جایی که اشتباه نکنم از تعویض رم و سی پی یو چیزی نگفتید یا من ندیدم پس برای اطمینان یه رم از یه دستگاه دیگه بردار یا یه دونه مطمئن بزار ببین راه میفته هرچند اگه رم باشه باید سیستم ریستارت بشه نه خاموش ولی مورد داشتم سیستم بعد از مدتی ریستارت شده تمام قطعات تست گرفته شده بخصوص خود رم ولی با تعویض رم درست شده حالا واسه محکم کار مشکلی ایجاد نمیکنه ولی سی پی یو در این مورد مشکوکه که بهتره تعویض بشه بعدا کارهای ابتدایی رو انجام دادید؟ تمیزکاری برد با تینر و بررسی چشمی ؟
باز هم میگم خودم قبلا اینطوری شدم همکارهای عزیز گوش زد کردن ولی نادیده بیخیالش شدم دوباره بررسی کردم دیدم یه مشکل ساده بود

• Like

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,843
TEHRAN
فایل پست 9 کاملا سالمه
ولی ec بهمراه نداره

حتما از فایل های خودش بکاپ گرفتین . لطفا آپ کنید مقایسه بشه که اگه نیاز بود فایل دیگه ....

ضمنا در تایپک قبلی به نکاتی اشاره کردند که انجام و مد نظر داشته باشید

بالا