آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تعمیر برد امپلی فایر مونو

ali2734

کاربر
2020-06-18
12
4
23
مشهد-خلیل آباد
سلام
برا من یه امپلی فایر اوردن که ضاهرا فیوز ورودی ان سوخته
من هنو تازه کارم و زیاد در این کارا وارد نیستم.
یه چند روزدیگه چند تا عکسم میفرستم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگه اصلاعات دیگه ای هم خواستین بگین

آخرین ویرایش:

Samad71

کاربر vip
کاربر
2019-09-21
55
50
سلام اول ترانزیستور های خروجی رو تست کن احتمال خیلی زیاد قسمت خروجی ترانزیستور سوخته دارید

ali2734

کاربر
2020-06-18
12
4
23
مشهد-خلیل آباد
همون ترانزیستور های بزرگ که به هیت سینک وصل شده اند منظورتونه دیگه
بعد باید درشون بیارم؟؟ یا همون جاهم میشه
ممنون

آخرین ویرایش:

sajjad990

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2020-06-01
233
388
26
نیشابور
سلام مهندس امپ مونو قبول نکن درد سر میشه و قطعاتش کم گیر میاد. منم اوایل قبول میکردم ولی 50. 50 کار می‌کرد یه امپ برام مشکل ساز شد طرف شاکی شد. تذکر اتحادیه این بود که قبول نکنین قبلش به مشتری بگید که ضمانت ندارد تست آمپلی فایر فقط همینجا. شانسم گرفت معاون اتحادیه شهرستان ما خودش تعمیر کار امپ ه اگه نه برای تعمیر کار رادیو تلویزیون بخوای توضیح بدی که امپ مونو چیه مثل خوندن یاسین تو گوش الاغه ??????

ali2734

کاربر
2020-06-18
12
4
23
مشهد-خلیل آباد
سلام امروز متوجه شدم که استریواست
بعدم امپلی فایر ماشین نیست از باندای ایستاده کمی قدیمی است که که باند مادرو اوردن
بعد ترانزیستوراشم دوتا A41 ودو تاC51
لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.

mehrdad540

کاربر
2020-02-27
453
635
شیراز
سلام امروز متوجه شدم که استریواست
بعدم امپلی فایر ماشین نیست از باندای ایستاده کمی قدیمی است که که باند مادرو اوردن
بعد ترانزیستوراشم دوتا A41 ودو تاC51
لطفا اگه میشه راهنمایی کنید.
اول از هنسفری گوشی یا هر وسیله دیگه که صدا تولید میکنه یه فیش بزن به بدنه و سر وسط ولوم وصل کن ببین صدا تو خروجی میاد یا نه

ali2734

کاربر
2020-06-18
12
4
23
مشهد-خلیل آباد
سلام به تمامی اساتید بزرگوار این امپلی فایر دو تا برد داره .برد اولی که کوچیک هست وتقویت اولیه میکنه با ۹ولت ترانس که فکر کنم اون سالمه ویه برد بزرگ که باولتاژ ۳۰.۰.۳۰هست فیوز پرونده پس خرابی بعداز ولوم خواهد بوداینطوری که من فهمیدم راستی چه طوری باید عکس فرستاد تو این تاپیک من هنو بار اولمهend.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
سلام به تمامی اساتید بزرگوار این امپلی فایر دو تا برد داره .برد اولی که کوچیک هست وتقویت اولیه میکنه با ۹ولت ترانس که فکر کنم اون سالمه ویه برد بزرگ که باولتاژ ۳۰.۰.۳۰هست فیوز پرونده پس خرابی بعداز ولوم خواهد بوداینطوری که من فهمیدم راستی چه طوری باید عکس فرستاد تو این تاپیک من هنو بار اولمهend.
سلام دوست عزیز
کاربر عادی هستید تصویر رو جای دیگه اپلود کنید لینک بذارید

بالا