آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: لبتاپ Think pad E535 مشکل باز کردن پنجره های بسیار زیاد

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
با سلام خدمت همکاران محترم لبتاپ تاپ فوق چند روزی که در دست تعمیر هست بسیار لب تاپ بد قلق حتی در تعویض ویندوز می باشد .این لبتاپ با مشکل باز کردن پنجرهای بسیار زیاد به دستم رسید .در ابتدا فکر کردم ویروس هست خوب با اجازه ویندوز رو هم تعویض کردم ولی بعد از شروع ویندوز جدید حالا بالا نیامده شروع به باز کردن پنجرهای متفاوت کرد.تاج پد و کیبورد رو از مدار خارج کردم تغییری حاصل نشد .بایوس آپدیت کردم هیچ تغیری حاصل نشد .مشکل چیست؟آیا مادر برد ایراد داره ؟خوشحال میشوم اگر کسی اندکی منو راهنمایی کند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
با سلام خدمت همکاران محترم لبتاپ تاپ فوق چند روزی که در دست تعمیر هست بسیار لب تاپ بد قلق حتی در تعویض ویندوز می باشد .این لبتاپ با مشکل باز کردن پنجرهای بسیار زیاد به دستم رسید .در ابتدا فکر کردم ویروس هست خوب با اجازه ویندوز رو هم تعویض کردم ولی بعد از شروع ویندوز جدید حالا بالا نیامده شروع به باز کردن پنجرهای متفاوت کرد.تاج پد و کیبورد رو از مدار خارج کردم تغییری حاصل نشد .بایوس آپدیت کردم هیچ تغیری حاصل نشد .مشکل چیست؟آیا مادر برد ایراد داره ؟خوشحال میشوم اگر کسی اندکی منو راهنمایی کند.

سلام قبل از هر کاری ( البته بعد کلی کار که انجام دادین ) یک هارد دیگه ای روش بزارید ببینید نتیجه چی میشه .اعلام کنیدلطفا تا اگر رفع نشد ...

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
سلام قبل از هر کاری ( البته بعد کلی کار که انجام دادین ) یک هارد دیگه ای روش بزارید ببینید نتیجه چی میشه .اعلام کنیدلطفا تا اگر رفع نشد ...

سلام
خیلی ممنونم از پاسخ سریع شما
و تشکر میکنم
بله امروز یه هارد تهیه میکنم حتمن در جریان کار میگذارمتون
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
سلام
خیلی ممنونم از پاسخ سریع شما
و تشکر میکنم
بله امروز یه هارد تهیه میکنم حتمن در جریان کار میگذارمتون
خواهش میکنم . یه نکته دیگه که ممکنه تهیه هارد و نصب ویندوز یه خورده براتون مشکل بود میتونید با ویندوز لایو در عرض ده دقیقه این تست و کار رو انجام بدین

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
خواهش میکنم . یه نکته دیگه که ممکنه تهیه هارد و نصب ویندوز یه خورده براتون مشکل بود میتونید با ویندوز لایو در عرض ده دقیقه این تست و کار رو انجام بدین
یعنی با همین هارد فعلی من ویندوز لایو بریزم چک کنم
منظورتون همینه ؟

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36

سلام وقت و ایام بکام دوست عزیز
از طریق ویندوز لایو نیز اقدام کردم ولی متاسفانه با بالا اومدن ویندوز باز هم با باز کردن مای کامپیوتر هزران مای کامپیوتر باز شدن
یه چیزی انگار در حال کانتر زدنه
فقط کافیه چیزی رو انتخاب کنی همونو تا میتونه باز میکنه دایما درگیره با دبل کلیک کردن موس اماده باز کردن همون چیز به مقدار بسیار زیاد میشه .

سال پیش لبتاپ Asus با مشکل تایپ کردن چند حرف یاداور شد برام
به این گونه فقط کافی بود تویه مرور گر وب و یا بخای چیزی رو rename کنی و هر چیزی که میخاستی تایپ کنی مثلا ک یا گ یا ن دایما در حال نوشتن میشد حتی کیبورد و تاچ پد رو هم از مدار خارج کردم به نتیجه ایی نرسیدم .

20200925_014950.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajad m2

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
یعنی با همین هارد فعلی من ویندوز لایو بریزم چک کنم
منظورتون همینه ؟

دوست عزیز منظورم از ویندوز لایو این بود که این هارد رو از سیستم بکشید و از طریق سی دی رام و استفاده از ویندوز پرتابل ( لایو ) که رو رم میشینه و سیستم نیازی به هارد نداره . ویندوز بالا میاد ( در عرض حدودا 5 دقیقه ) ومیتونید سلامت کامل سیستم رو با ابزارهایی که داره بسنجید و هم ببینید باعث این اشکال ویروسی یا اشکال نرم افزاری هست یا نه تا اشکال اینجا تفکیکب یشه .....
و نکته دوم اینکه مولتی کنترلر ( i/o ) کیبورد و موس رو هم کنترل میکنه بنابراین با خارج کردن کیبورد و استفاده از کیبورد اکسترنال از طریق usb میتونید از سلامت یا عدم سلامت کیبورد دستگاه مطمئن بشید

اگر باقی بود اول بایوس میزنید و جواب نداد باحتمال قوی i/o مشکل داره . من نتونستم همه توضیحاتتون رو بخونم . و فقط تونستم توضیحات لازم و جوابتون رو بدم .موفق باشید

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
دوست عزیز منظورم از ویندوز لایو این بود که این هارد رو از سیستم بکشید و از طریق سی دی رام و استفاده از ویندوز پرتابل ( لایو ) که رو رم میشینه و سیستم نیازی به هارد نداره . ویندوز بالا میاد ( در عرض حدودا 5 دقیقه ) ومیتونید سلامت کامل سیستم رو با ابزارهایی که داره بسنجید و هم ببینید باعث این اشکال ویروسی یا اشکال نرم افزاری هست یا نه تا اشکال اینجا تفکیکب یشه ..... و نکته دوم اینکه مولتی کنترلر ( i/o ) کیبورد و موس رو هم کنترل میکنه بنابراین با خارج کردن کیبورد و استفاده از کیبورد اکسترنال از طریق usb میتونید از سلامت یا عدم سلامت کیبورد دستگاه مطمئن بشید اگر باقی بود اول بایوس میزنید و جواب نداد باحتمال قوی i/o مشکل داره . من نتونستم همه توضیحاتتون رو بخونم . و فقط تونستم توضیحات لازم و جوابتون رو بدم .موفق باشید
بله خیلی ممنونم همکار ارجمند من درایور هارد رو هم بیرون میکشم و از نو با ویندوز لایو یه تست میگیرم خبرتون میکنم

sajad m2

کاربر
2010-12-03
187
182
بله خیلی ممنونم همکار ارجمند من درایور هارد رو هم بیرون میکشم و از نو با ویندوز لایو یه تست میگیرم خبرتون میکنم

توی safe mode هم باز همین جوره؟
یه سیستم عامل دیگه نصب کن ببین باز همین مشکل هست

آخرین ویرایش:

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
توی safe mode هم باز همین جوره؟
یه سیستم عامل دیگه نصب کن ببین باز همین مشکل هست