آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: ضعیف شدن امپلیه ساند استریم مدلpx4.760

free.erfan

کاربر
2013-02-24
39
9
باسلام امپلیه مورد نظر بدون برد پری آمپلی قشنگ روشن و چراغ سبز روشن و نیم آمپر جریان میکشه به محض اینکه برد بالای پری آمپلی رو وصل میکنم نور چراغ سبز کم میشه و دو دهم امپر بالا میره و آمپلی اصلا صدا نداره
تمام ترانزیستور ها چک شده سوکت های پری امپلی تعویض شدن پری امپلی سرویس شده

free.erfan

کاربر
2013-02-24
39
9
من هر چی میخوام عکسشو بزارم اپلود نمیشه لطفا راهنمایی کنید در مورد امپلی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
توسط سرچ آموزش اپلود تصویر رو سرچ نمایید
مشکل در همان برد پری میباشد
به هیچ عنوان مدار آمپ رو دستکاری نکن
حالا تصویرش رو قرار بده انشاالله مرتفع میشه

free.erfan

کاربر
2013-02-24
39
9
از قسمت بالا ۳تا ای سی روهم عوض کردم باز حل نشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: bsaeed

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس

این تصویر از کدام بخش آمپ میباشد؟ [hide] بغیر از یک صفحه قرمز رنگ که در آن چند مکعب سبز وجود دارد چیزی نیست [/hide]
[hide] مکعب های سبز شاید نشانی از خرابی باشد چک نمایی [/hide]

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,756
باسلام امپلیه مورد نظر بدون برد پری آمپلی قشنگ روشن و چراغ سبز روشن و نیم آمپر جریان میکشه به محض اینکه برد بالای پری آمپلی رو وصل میکنم نور چراغ سبز کم میشه و دو دهم امپر بالا میره و آمپلی اصلا صدا نداره

درود

تصاویر ارسالی فاقد کیفیت است و تکراری هم بنظر میرسه .
« پری آمپلی سرویس شد » گزارشی مبهم و بی ارزش است و فقط برای جلب رضایت مشتری قابل استفاده است نه برای راهنما.
زیرا مشخص نمیکنه چه اقداماتی کردی .
کلیه جملات گزارش شما به همین صورت فاقد محتوای فنی است و همواره نتایجی اعلام کردی و معلوم نیست چگونه به این نتایج رسیدی درحالیکه نتیجه گیری شما مهم نیست و اعلام شواهد و اقدامات شما مهم و ضروری است ( مثلا صدا در فلان حالت از بلندگو شنیده میشه و یا با ارتباط پری آمپلیفایر ، صدای خر خر از بلندگو شنیده میشه یا سکوت مطلق است )

آمپلیفایر راچطور تست میکنی که مطمئنی سالمه ؟
فقط آمپلیفایر را روشن کن و ولوم ۵۰℅ باشه و سوزنی با دو انگشت نگهدار و نوک سوزن را به ورودی آمپلیفایر متصل کن ببین صدای هوم داری؟

خروجی پری آمپلیفایر آزاد باشه و پری آمپلیفایر را روشن کن

یک خازن حدود ۱ میکرو ( ترجیحا بایپلار ) با بلندگوی کوچک (و یا با گوشی ) سری کن و به خروجی پری آمپلیفایر متصل کن ( یعنی یک سیم بلندگو یا گوشی باید به گراند متصل باشه و پایه آزاد خازن را به خروجی پری آمپلیفایر متصل کن )

حالا سوزن را بطریقی که ذکر شد به ورودی پری آمپلیفایر متصل کن ببین صدای هوم داری ؟

آیا نقشه داری ؟

سپاس

آخرین ویرایش:

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
177
کاشان
ای سی های پری رو چک کنید اگه سوخته باشه جریان میکشه

بالا