آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: درخواست pcb مدار محافظ برق

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام دوستان و همکاران عزیزم .
در صورت موجود بودن نقشه pcb محافظ برق زیر را نیاز دارم . متشکرم.
محافظ برق.png

سلام داداش گلم دسترسی به فابل الان ندارم حتما نقشه شماتیک و پی سی بی با فایل پرتیوس را اپلود میکنم
در ضمن فیبر چاپ شده هم نیاز داشتی در تعداد کم میتونم بدم
در سال 92 میخواستیم تولیدی راه بندازیم اما با سرمایه کم نتونستیم رقیب گردن کلفتهای بازار بشیم
نقشه فوق خوب از اب در امده و جوابش را داده

مندیش

کاربر
سلام همکار عزیز، این مدار رو برای کار خاصی نیاز دارید ؟یا برای تولید انبوه و تجاری سازی نیاز دارید ؟
محافظ برق های تجاری امروزی از ترانس کاهنده و پل دیود استفاده نمی کنند
بنده تولید کننده محافظ برق هستم ، اگه به pcb و شماتیک محافظ برق مبتنی بر LM324 نیاز داشتید ، اعلام کنید در خدمتم ، موفق باشید.

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام داداش گلم دسترسی به فابل الان ندارم حتما نقشه شماتیک و پی سی بی با فایل پرتیوس را اپلود میکنم
در ضمن فیبر چاپ شده هم نیاز داشتی در تعداد کم میتونم بدم
در سال 92 میخواستیم تولیدی راه بندازیم اما با سرمایه کم نتونستیم رقیب گردن کلفتهای بازار بشیم
نقشه فوق خوب از اب در امده و جوابش را داده
سلام آقای محمدی ممنونم از محبتون اگر امکانش هست فایل و پی سی پی را اپلود کنید.یک دنیا ممنونم دوست خوبم
متشکرم

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
سلام همکار عزیز، این مدار رو برای کار خاصی نیاز دارید ؟یا برای تولید انبوه و تجاری سازی نیاز دارید ؟
محافظ برق های تجاری امروزی از ترانس کاهنده و پل دیود استفاده نمی کنند
بنده تولید کننده محافظ برق هستم ، اگه به pcb و شماتیک محافظ برق مبتنی بر LM324 نیاز داشتید ، اعلام کنید در خدمتم ، موفق باشید.
سلام
اقای سرلک ممنونم از لطفتون .بله این مدار محافظ را برای تولید کم نه به صورت بازاری برای وسایل منازل خودم . دوستان و آشنایان میخواستم. این محافظ های بازاری ولتاژ تشخیص پایین .180 ولت است .که برای وسایل الکترونیکی خوب است اما برای الکتر موتور ها بخصوص یخچال و....... بد است .برای همین ایراد میخواستم برد محافظ بالا را مونتاژ کنم.و میتونیم ولتاژ حد بالا و پایین را خودم انتخاب کنیم.
دوست خوبم اگر امکان دارد پی سی بی و شماتیک محافظ برق با ای سی 324 را بفرمائید . یک دنیا متشکرم.
متشکرم

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,211
2,946
مشاهده فایل‌پیوست 170001

اقای امیر سجاد گل میدانم علاقمند به الکترونیک هستید اگر شغلتان هم الکترونیک هست پیشنهاد میکنم التیوم را یاد بگیرد اگر اشنایی داشتید همین مدار خودتان را در عرض 2 ساعت میتوانستید بکشید.سعی کنید در هفته یکی دو ساعت با مدارهای ساده تمرین کنید
من حدودا 30 ساله با التیو به صورت غیر حرفه ای کار میکنم بطور مثال سال 94 برد زیر را در عرض 20 روز هم طراحی مدار و هم طراحی PCB را انجام دادم
موفق باشید

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,296
ایران
اقای امیر سجاد گل میدانم علاقمند به الکترونیک هستید اگر شغلتان هم الکترونیک هست پیشنهاد میکنم التیوم را یاد بگیرد اگر اشنایی داشتید همین مدار خودتان را در عرض 2 ساعت میتوانستید بکشید.سعی کنید در هفته یکی دو ساعت با مدارهای ساده تمرین کنید
من حدودا 30 ساله با التیو به صورت غیر حرفه ای کار میکنم بطور مثال سال 94 برد زیر را در عرض 20 روز هم طراحی مدار و هم طراحی PCB را انجام دادم
موفق باشید
سلام
استاد پویا عزیزم ممنونم از راهنمایتان . بله آقا پویا شما شخصی را پیدا کنید با آموزش های استاد مهربانم غزال به الکترونیک علاقمند نشه. استاد غزال مرا بد جوری آلوده الکترونیک کرد . قرار بود استاد آموزشیهای در مورد الکترونیک انجام بده دیگه نشد . به هر حال استاد ما را بد جوی در الکترونیک آلوده کرد . بازم ممنونم از راهنمایتان
متشکرم

مشاهده فایل‌پیوست 170001

با سلام و صبح بخیر
فقط یک نکته در این مدار محافظ هست که دارای تایمر نمی باشد و نبودن تایمر مخصوصا برای یخچال باعث مرگ زود هنگام موتور می شود
تایم 4 الی 7 دقیقه به خاطر این است که زمانی که برق رفت و دوباره امد یا مدار به علت زیاد یا کم بودن ولتاژ خروجی را قطع کرد زمانی برای ته نشین شدن گاز یا پیستون موتور جای نرمال خودش که تحت فشار گاز است برگردد و استارت اولیه بخورد به زبان ساده پیستون در فشار نباشد تا در اولین حرکت راحت راه اندازی گردد
مدار فوق هم تایمری برای این مورد ندارد که یا باید اضافه گردد یا از یک مدار دیگر استفاده شود
با تشکر

سلام آقای محمدی ممنونم از محبتون اگر امکانش هست فایل و پی سی پی را اپلود کنید.یک دنیا ممنونم دوست خوبم
متشکرم

سلام این نمونه با خازن طراحی شده است البته مدار فوق را اماده کن و یک عدد ترانس 12 ولت سه سر 300 یا 500 میلی امپر دم دست داشته باش بعد با تغییراتی در همین مدار نوع ترانس دار که مورد علاقه جنابعالی است اوکی می شود مدار را مونتاژ و تست کن هر وقت اماده شد توضیحات برای ترانس دار شدن را به خدمتان عرض میکنم
که نوع ترانس دار این مدار فعلا 9 سال است بدون هیچ دردسری کار می کند
مشاهده فایل‌پیوست روی فیبر مدار چاپی.pdf

مشاهده فایل‌پیوست پشت فیبر 12 تایی.pdfمشاهده فایل‌پیوست پشت فیبر 12 تایی.pdf

عکس از تمام شده.jpg

بالا