آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کندی لنوو IP Z510

balot

کاربر vip
کاربر
2011-07-31
272
173
دوستان سلام این دستگاه موقع استارت حدود 20 ثانیه طول میکشه لوگو بیاد بالا بعد موقع ریست هم گاهی گیر میکنه دوباره باید ریست کرد بایوس زدم رم عوض کردم بعد هارد تعویض کردم بعد یکی هم این که باطری دستگاه خرابه شارز نمیکنه با اداپتور دیگه هم تست کردم همکارا تجربه داشتن تو این مدل دستگاه لطفا راهنمایی کنید . ممنون

144287928

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
93
901
اصفهان
دوستان سلام این دستگاه موقع استارت حدود 20 ثانیه طول میکشه لوگو بیاد بالا بعد موقع ریست هم گاهی گیر میکنه دوباره باید ریست کرد بایوس زدم رم عوض کردم بعد هارد تعویض کردم بعد یکی هم این که باطری دستگاه خرابه شارز نمیکنه با اداپتور دیگه هم تست کردم همکارا تجربه داشتن تو این مدل دستگاه لطفا راهنمایی کنید . ممنون

درود
به احتمال [hide]زیاد به دلیل خراب بودن باطری هستش حدود دو سالی هست با یه z510 که باطریش خرابه دارم سر و کله میزنم همه جور عیب عجیبی پیدا میکنه وقتی باطریش خرابه حتی بایوس میپرونه
اولین کاری که انجام میدین نصب یه باطری سالم و کالیبره کردن باطری و بعد تست کردن لب تاپ هستش
تو این حالت لبتاپ به حداکثر توان خودش میرسه
در حالت بدون باطری فرکانس سی پی یو محدود میشه و به دلیل عدم توان ای سی پاور در تامین برق کافی برای کار لبتاپ همه جور درد و مرضی پیدا میکنه از جمله افت سرعت بالا نیومدن یا رندوم بالا اومدن پریدن بایوس خر خر هارد ریست شدن یهویی موقع بوت
خاموش شدن موقع بوت نشناختن هارد یا رایتر قطع شدن وای فای هنگام کار یا متصل نشدن به شبکه
تمام اینایی که گفتم دلیلش فقط نبود باطریه
[/hide]

بالا