آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزياب Tesoro Golden Sabre

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوستان امروز تو يه سايت من يه فلزياب ديدم كه خيلي جنگ جدال روش بود حتي يه پست 180صفحه اي دربارش بحث وگفتگو بود من هم كه داشتم تو پستها نگاه ميكردم متوجه يه چيزي شدم يكي تو اون سايت داشت فعاليت ميكرد كه ايراني بود من براش ايميل زدم خدا كنه جواب بده چون يه كويل گذاشته بود ودر باره سنس توضيح ميداد كه يه سكه رو تو چند سانتي ميزنه (اما شما الان ميپرسيد كه من از كجا ميدونم كه اون ايراني بوده )چون با سكه اي كه داشت امتحان ميكرد يه 25تومني بود كه مال ايرانه حالا اگه شما اطلا عاتي در موردش داريد بسم الله

aaa5f907a6354cdeb476.JPG

آخرین ویرایش:

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
این مدار از نوع VLF است . توی هوا خوبند ولی توی خاک نه .

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
اگر به VLF علاقمند هستی montana مدارش بهتره ولی ساختش سخته.

amanj

کاربر
2010-12-08
2
2
عزيزان من اين مداررا وكويلشو ساختم تمام 180 صفحه اش راخوندم يك سالم صرفه ساختش كردم يه سكه 100 تومني جديدو تو 36 سانت تو هوا ميزنه داراي دو حالت ال متال وتفكيكه كه فلزات اهني رو ازغير اهني جدا ميكنه مشكله اصلي تو ساختش كويلشه وتنظيماته ولوم هاش در كل فلز يابه بدي نيست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hmx

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
خوب من تمام قطعاتش رو دارم و از جمعه شروع به ساختنش ميكنم اين همه ساختيم به درد نخوردن اين يكيم روش دنيا كه به اخر نميرسه

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
راستي كسي هست كه اين مدار رو ساخته باشه چند تا سوال داشتم ممنون ميشم اگه كسي ساخته اعلام كنه چون تو سايت اصلي چند مورد برام مبهم بود
واينكه چه طوري تنظيمش كنم و بيشتر در مورد اين كويلش وهم در مدار چند تا مقاومت رو نشون داده ومقدارشونو فكر كنم ميخواسته تغيير بده

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,754
USD
دوستان عزیز کسی در مورد ساخت کویل این مدل اطلاعاتی داره

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
ببینید دوستان.فلزیاب های tesero وgarett وfisher و tiwa و kxs و چند نمونه ی دیگه که الان حضور ذهن ندارم کلآ دستگاههاشون تفریحیه یعنی حتی دو مترم زیر خاکرو سنس نمیکنن تو هوا هم زیاد توفیقی ندارن.و به همه چیز و همه کس هم شک دارن و هی اون بوق کذاییشون در میاد و از اونطرف پدر ادم درمیاد بس که هی خطا میزنن...اسمشون که روشه تفریحی!!!!!نه حرفه ای واسه کار...این فلزیابای تفریحی واسه خوشگذرونی خوبه هی بوق میزنن و ادمو سرگرم میکنن
just lorenz is best for boying

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
ناگفته نمونه تمام دستگاههای پالسی بوقی چه قوی وچه ضعیف کارشون بوق زدنه یعنی از طریق بوق به ما میفهمانند که زیر خاک فلزی وجود داره جزاینکه دستگاهی باشه که خیلی نق نقو باشه!!!!

freedan3d

کاربر
2010-11-02
11
10
با سلام به همه دوستان
اولا این دستگاه تفریحی نیست و vlf مخفف دستگاه فرکانس خیلی پائین است و اصولا برای اهداف با عمق کم ساخته میشود . و برای یافتن سکه های کوچک بکار میرود.
ثانیا دستگاهی که تفکیک بالایی دارد بهتر از دستگاههای بدون تفکیک هست و اصولا vlf ها برای همین طراحی شده اند.
من این دستگاه رو ساختم و کاملا مطمئن عمل میکند بیخود بوق نمیزند و با شیلد کردن خوب نسبت به اثرات زمین هم ایزوله شده است .
من هنوز در حال ساخت کویلهای مختلف برای این دستگاه هستم

حالا اگر حرفهای مرا قبول ندارید همان ماینر جان خودتون رو بسازید که با آن همه هزینه با برد کمتر از این tesor بیچاره حتی یک تفکیک ساده هم ندارد و مدام گیج میزند
در حالیکه این به قول شما اسباب بازی نه تنها تفکیک دارد بلکه قابلینت حذف و قبول فلزات را هم در خود دارد
ارادتمند همه اساتید
freedan3d

بالا