آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فلزياب Tesoro Golden Sabre

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
با سلام به همه دوستان
اولا این دستگاه تفریحی نیست و vlf مخفف دستگاه فرکانس خیلی پائین است و اصولا برای اهداف با عمق کم ساخته میشود . و برای یافتن سکه های کوچک بکار میرود.
ثانیا دستگاهی که تفکیک بالایی دارد بهتر از دستگاههای بدون تفکیک هست و اصولا vlf ها برای همین طراحی شده اند.
من این دستگاه رو ساختم و کاملا مطمئن عمل میکند بیخود بوق نمیزند و با شیلد کردن خوب نسبت به اثرات زمین هم ایزوله شده است .
من هنوز در حال ساخت کویلهای مختلف برای این دستگاه هستم

حالا اگر حرفهای مرا قبول ندارید همان ماینر جان خودتون رو بسازید که با آن همه هزینه با برد کمتر از این tesor بیچاره حتی یک تفکیک ساده هم ندارد و مدام گیج میزند
در حالیکه این به قول شما اسباب بازی نه تنها تفکیک دارد بلکه قابلینت حذف و قبول فلزات را هم در خود دارد
ارادتمند همه اساتید
freedan3d
با سلام
قصد جسارت ندارم دوست من...ولی فلزیابی که عمقش کم باشه و سطح یابی کنه میشه تفریحی دیگه>>>اکثر تفریحیا چون عمقشون کمه خوب تفکیکشون عالیه خوشحالم که دستگاه شما خوب کار میکنه ولی بیشتر دستگاههای تفریحی خیلی حساسن...ماینر هم که سازنده هاش روش تعصب میزارن//من خودم رشتم مکانیکه و از برق چیزی سر در نمیارم.. و اگه در میاوردم هم باز هیچ کدوم از دستگاهها رو نمیساختم...

hellboy_1983

کاربر
2009-10-07
76
140
دوستان امروز تو يه سايت من يه فلزياب ديدم كه خيلي جنگ جدال روش بود حتي يه پست 180صفحه اي دربارش بحث وگفتگو بود من هم كه داشتم تو پستها نگاه ميكردم متوجه يه چيزي شدم يكي تو اون سايت داشت فعاليت ميكرد كه ايراني بود من براش ايميل زدم خدا كنه جواب بده چون يه كويل گذاشته بود ودر باره سنس توضيح ميداد كه يه سكه رو تو چند سانتي ميزنه (اما شما الان ميپرسيد كه من از كجا ميدونم كه اون ايراني بوده )چون با سكه اي كه داشت امتحان ميكرد يه 25تومني بود كه مال ايرانه حالا اگه شما اطلا عاتي در موردش داريد بسم الله

دوست عزیز این شخصی که شما میگی مهدی قاسمی نبود؟

camery

کاربر
2008-10-07
31
42
دستگاه های vlf برد کمی دارن بخصوص برای طلا!بیشتر برای سرگرمیه تا حرفه ای. اما با ساختش تجربه های زیادی کسب میکنی و خودت تفاوت انواع فلزیاب هارو بهتر درک میکنی.

mehrdad1971s

کاربر
2013-06-09
97
228
تهران
حد اکثر برد این دستگاه 1.5 متر هست که با کویل 255 mm و DD به دست آمده در زمینهای خیس و مرطوب دارای خطا بوده و قابلیت تشخیص نوع فلز را داشته و طبق تعاریف سایر دوستان تنظیم آن باید با اسیلوسکپ انجام شود و برای افراد آماتور هم توصیه نمیشود . برای دوستانی که جهت مین یابی دنبال مدار ساده و بیخطر (نسبت به مین ) هستند ایده ال میباشد با سپاس

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
دستگاه های vlf برد کمی دارن بخصوص برای طلا!بیشتر برای سرگرمیه تا حرفه ای. اما با ساختش تجربه های زیادی کسب میکنی و خودت تفاوت انواع فلزیاب هارو بهتر درک میکنی.

نمیدونم چرا هی فلزیابهای وی ال اف رو میکوبید اکثر فلزیابهای پی ای با کویل ۵۰ سانتی دونیم متر بزنه اخرشه برد مفیدش دومتره لا تفکیک داغوووووووون ولی فلزیابهای وی ال اف با کویل همون اندازه بردی دومتری داره من فیلمشا دیدم نمونش idx pro مرده این فلزیاب میارزه به هر چی فلزیاب پالسی چندتا برد ad on اضافی هم داره تفکیک انتخابی داره دارای دو تون هست و حتی میشه دیجیتالیش کرد فایل هگزشم موجود منم اوایل فکر میکردم پی ای چیه ولی بهتون بگم هرگز پی ای برلی گنجیابی بدرد نمیخوره فقط فلزیابن ولی وی ال اف یه جیز دیگس ....اخه چقدر میخایین الومینیوم و استیل و فویل دربیارین اخرش خسته میشین میرین سمت وی ال اف ...چندتا وی ال اف ک مپشون تو نت هست :idx pro _tgsl_tesoro_cezar_quazar_igsl_terminator فراموش نکنید سخترین بخش در ساختن VLF ها ساختن کویلش هست

بالا