آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل ایفون تابا 1040m

sdmgh58

کاربر
2020-11-22
10
4
اهواز
سلام دربازکن تابا 1040m رفت برگشت صدا هست زنگ میخوره و فرمان دربازکن ارسال میکنه ولی موقع زنگ خوردن مانیتور ابی هست. عکسهای قبل از خرابی تو حافظه را میشه دید اما انلاین دوربین ندارم
بورد ها هم چک کردم علایم ظاهری ندیدم

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
508
2,310
سلام دربازکن تابا 1040m رفت برگشت صدا هست زنگ میخوره و فرمان دربازکن ارسال میکنه ولی موقع زنگ خوردن مانیتور ابی هست. عکسهای قبل از خرابی تو حافظه را میشه دید اما انلاین دوربین ندارم

احتمال داره ای سی های۶ پایه خیلی کوچکی در برد های تابا وجود داره 3157 خراب باشه وظیفه این احتمالا سوییچینگ آنالوگ به دیجیتال هست بعضی ها کنار برد خود دوربین هست بعضی در برد پشت ال سی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sdmgh58

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای

با احترام
دوست عزیز،اولا نگفتید که گوشی رو با پنل ساختمان و یا روی میز کار تست میکنید.در ثانی ممکنه در جایی تو سیمکشی ، قطع شدگی وجود داشته باشه ، سیم زرد از سوکت ۴ پین که بالا ویا سمت راست برد هستش رو مستقیم با ورودی سیم قهوه ای سوکت ورودی پشت گوشی، جامپر و وصل کنید .‌اگر در حال حاضر، تصویر عکسهای save شده رو دارید ، با این روش ،باید تصویر ارسالی از پنل رو هم دریافت کنید .در صورت تمایل ، اطلاع بدید.
سپاس

آخرین ویرایش:

sdmgh58

کاربر
2020-11-22
10
4
اهواز
با احترام
دوست عزیز،اولا نگفتید که گوشی رو با پنل ساختمان و یا روی میز کار تست میکنید.در ثانی ممکنه در جایی تو سیمکشی ، قطع شدگی وجود داشته باشه ، سیم زرد از سوکت ۴ پین که بالا ویا سمت راست برد هستش رو مستقیم با ورودی سیم قهوه ای سوکت ورودی پشت گوشی، جامپر و وصل کنید .‌اگر در حال حاضر، تصویر عکسهای save شده رو دارید ، با این روش ،باید تصویر ارسالی از پنل رو هم دریافت کنید .در صورت تمایل ، اطلاع بدید.
سپاس

با سلام گوشی با بورد و سیمکشی ساختمان تست کردم، این اتفاق بعد از قطع و وصل برق حادث شده

sdmgh58

کاربر
2020-11-22
10
4
اهواز
احتمال داره ای سی های۶ پایه خیلی کوچکی در برد های تابا وجود داره 3157 خراب باشه وظیفه این احتمالا سوییچینگ آنالوگ به دیجیتال هست بعضی ها کنار برد خود دوربین هست بعضی در برد پشت ال سی

بورد LCD را بررسی کردم تنها ای سی 6پایه با تگ U103 و XR3081رویت شد

sdmgh58

کاربر
2020-11-22
10
4
اهواز
با احترام
سپاس
با سلام خدمت استاد بزرگوار
سیم زرد از سوکت سمت راست بورد را به سیم قهوه ای ورودی جمپر لحظه ای زدم تصویر آمد

sdmgh58

کاربر
2020-11-22
10
4
اهواز
با احترام
سپاس
بزرگوار الان مشکل چی هست؟ چکاری انجام بدم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
759
2,531
تهران -شانکهای
بزرگوار الان مشکل چی هست؟ چکاری انجام بدم؟

با احترام
بزرگواری از خودتون هستش و فقط انجام وظیفه میکنم.
این وسط یه دیود و خازن معیوب دارید و اصلا مهم نیست . از روی برد ، قسمت سوکت پین قهوه ای ، یک سیم مستقیم به سیم زرد وصل کنید. دقیقا همون جامپر رو از داخل گوشی ، وصل کنید . نیازی به کار اضافه نیستش و تمام . تعهد میدم که هیچ مشکلی پیش نمیاد ..
موفق باشید .

sdmgh58

کاربر
2020-11-22
10
4
اهواز
با احترام
بزرگواری از خودتون هستش و فقط انجام وظیفه میکنم.
این وسط یه دیود و خازن معیوب دارید و اصلا مهم نیست . از روی برد ، قسمت سوکت پین قهوه ای ، یک سیم مستقیم به سیم زرد وصل کنید. دقیقا همون جامپر رو از داخل گوشی ، وصل کنید . نیازی به کار اضافه نیستش و تمام . تعهد میدم که هیچ مشکلی پیش نمیاد ..
موفق باشید .
تشکر فراوان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Parsa2309

Sajadmosavi

کاربر
2020-12-11
29
23
38
برد تصویرش باید تعویض بشه واتس اپ پیام بدید تا بهتون بگم ۰۹۱۳۹۸۱۴۹۷۲ سجاد موسوی

• Like