آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

خاموش شدن پاور P5 زیر بار

borbor

کاربر vip
کاربر
2010-02-13
2
3
سلام و عرض ادب.
دوستان چندتا پاور P5 دارم که بی باری کاملا درست کار میکنن. وقتی زیر بار میرن کاملا تصادفی بین 5 دقیقه تا 24 ساعت خاموش میشن. و خاموش میمونن تا اینکه از برق بکشم و دوباره به برق بزنم تا روشن شن. کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا؟

hamid9800

کاربر vip
کاربر
2013-05-03
231
374
سلام دوست عزیز

ترجیحا پاور ها رو باز کن و تصویر بفرست

این مشکل در سه حالت پیش میاد

مورد اول دمای پاور خیلی بالا بره که بعضی از پاور ها دوتا سنسور دارن و بعضیاشون یکی باعث میشه جهت جلوگیری از اسیب رسیدن بهش خاموش شه

مورد دوم که مکمل قبلیه فن پاور ضعیف یا خراب باشه من به شخصه دیدم فن بعد 2 دقیقه کار کردن ایست میزد و دوباره راه میوفتاد رو ضاهر فن قضاوت نکنید

سومین مورد کشیدن بار بیش از حد توان پاور ... چه دستگاهی بهش متصل کردین؟فرکانس دستگاه چقدر هست؟

Behnamdaliri

کاربر
2018-12-26
51
60
33
سلام من هم دقیقا همین مشکل رو دارم پاور p5 زیر بار اتفاقی خاموش میشه و خاموش میمونه. به این پاور دستگاه فابریک خودش وصل که m3x هستش.ممنون میشم راهنمایی بکنید در ضمن فن هم به بهترین شکل ممکن کار میکنه

protamir

کاربر
2019-06-10
85
608
36
مواردی که دوستمون گفتن میتونه باشهفن مهم هست ساده ترین راه تعویض فن هست.لحیم سردی قطعات مدار pfc هم میتونه باشه که کمی زمانبر هست عیب یابیش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hamid9800

nimyas

کاربر vip
کاربر
2021-01-19
12
1
سلام پاور p5 دارم زیر بار بعد ۱۵ دقیقه یک لحضه خاموش وروشن میشه اشکال از کجای مدار میتونه باشه

jafarttl

کاربر vip
vip
کاربر
2013-01-29
241
291
سلام دوست گرامی شما برای تشخیص عیب چون بعد از 5 دقیقه این اتفاق میفته ممکنه پاور سالم باشه چه از نظر برد وچه از نظر فن ولی فن به تنهایی در فرکانس کاری بالای دستگه نمیتونه به خنک کردن پاور کمک کنه وشما اول باید دمای محیط رو به دمای مناسب برسونید وتست کنید اگر مشکل حل شد که هیچ در غیر این صورت به موارد سخت افزاری وفن بپردازید

nimyas

کاربر vip
کاربر
2021-01-19
12
1
سلام متشکرم سخت افزاری مثلا کدوم قسمت احتمال داره خراب باشه

nimyas

کاربر vip
کاربر
2021-01-19
12
1
سلام اینورتر ۱۲ به ۲۲۰ روی بردش مقاومت r40 سوخته ذغال شده کسی از این مدل داره مقدارشو بدونه متشکرم

بالا