آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: حذف انلاک نوکیا N70

2809

کاربر vip
vip
کاربر
2010-09-18
209
465
مازندران
با سلام خدمت دوستان

گوشی نوکیا n70 رو چطور میشه کد انلاکش رو حذف یا تغییر یا به کد 12345 تغییر داد؟

گوشی قفل شده و کد *7370 رو نمیشه زد و با فشردن دکمه * و 3 و سبز و پاور ریست میشه ولی کد قبلی همچنان هست.
لطفا دوستان کمک کنند

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
933
8,840
استان مرکزی-اراک
سلام
گوشی باید به وسیله باکس های مربوطه انلاک یا فلش بشه.
یه سایت هم بود قدیما توسط شماره سریال کد مادر گوشی رو بهتون میداد که ادرسش تو خاطرم نیست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2809

144287928

کاربر vip
کاربر
2009-07-17
93
901
اصفهان
با سلام خدمت دوستان

گوشی نوکیا n70 رو چطور میشه کد انلاکش رو حذف یا تغییر یا به کد 12345 تغییر داد؟

گوشی قفل شده و کد *7370 رو نمیشه زد و با فشردن دکمه * و 3 و سبز و پاور ریست میشه ولی کد قبلی همچنان هست.
لطفا دوستان کمک کنند

درود
یادمه قدیما که گوشی کار میکردم این اخریا یه برنامه اومده بود به نام فونیکس کارش هم فلش و انلاک و ریست و کارای دیگه نوکیا بود نیازی هم به باکس سخت افزاری نداشت ببینین میتونین برنامشو پیدا کنین اگه پیدا کنین کار باهاش راحته من دیگه ندارمش چون مال خیلی وقت پیشه و دیگه یجورایی از رده خارجه
ولی اگه گیر بیارین فقط کافیه یه رید یا اینفو از گوشی بگیرین کد توی اطلاعاتش هست اگر هم نشد کافیه باهاش گوشیو ریست کنین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 2809

2809

کاربر vip
vip
کاربر
2010-09-18
209
465
مازندران
با سلام و تشکر از دوستان

مشکل گوشی رو با راهنمایی سایت (
https://soft98.ir/mobile/345-آموزش-Nokia-Unlock.html) حل کردم

به این صورت که یه رم گرفتم و توسط کامپیوتر فایل انلاک رو در مسیر E:System/Recogs کپی کردم. داخل رم پوشه system مخفی هست که باید توی تنظیمات گزینه hidden items رو فعال کنید تا پوشه system پیدا بشه . بعد داخل پوشه سیستم یه پوشه جدید به نام Recogs بسازید و فایل انلاک رو داخلش کپی کنید. فایل رو پایین اپلود میکنم.
بعد رم رو بذارید تو گوشی و روشنش کنید. گوشی از شما رمز میخواد که 12345 رو وارد میکنید و تمام. بعدش گوشی رو خاموش و رم رو درارید و اون فایل انلاک رو حذف کنید.

پیوست‌ها

بالا