آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: درخواست راهنمایی درباره کدهای نابالانسی لباسشویی دوو

ali_repair

کاربر
2020-07-11
53
73
سلام دوستان. ماشین لباسشویی دوو دایرکت درایو 1400 دور روی دقیقه 11 گیر می کنه و خشک کن نمی زنه.
در گوگل سرچ کردم و یه جدول کد نابالانسی 6 مرحله ای که در هر مرحله 3 تا کد داره پیدا کردم اما با ورود اون اعداد باز هم درست نشد.(عکسشو آپلود کردم)
در همین سایت هم در تاپیک زیر
https://www.irantk.ir/threads/10017...-لباسشویی-های-دوو-و-اسنوا?p=561843#post561843

فایل راهنمایی آپلود شده اما اون هم کمکی نکرد و تعداد کدهایی که در این فایل برای هر مرحله گفته شده 4 تاست و همخوانی نداره.
کسی هست کدهای صحیح رو بدونه؟
اینم اضافه کنم که مطمئنم مشکل از تنظیم نبودن همین کدهاست و دیگ و سایر موارد سالمه.

پیوست‌ها

• 14 کیلوبایت بازدیدها: 301
من یه لباسشویی اسنوا swd-371sn دارم. ۷ کیلو ۱۰۰۰ دور. یه بار چندتا کفش ریختم داخلش بشورم، موقع خشک کردن ارور ue داد. از اون به بعد موقع ورود به مرحله خشک کن روی دقیق ۱۱ میمونه و نمیتونه لباسارو بالانس کنه و مرحله خشک کن رو راه بندازه.
گااااهی وقتا شانسی بالانس میکنه و خشک کن راه میفته، تو هر ۱۰ تا شستشو یبار.
لطف میکنید کد کاهش حساسیت نابالانسی این ماشین رو برام بفرستید.
و یا اینکه چطور میتونم این ماشین رو ریست کنم؟
کد دادنو بلدم. فقط کدهاشو ندارم.
از اینترنت هم چندتا کد پیدا کردم زدم اما جواب نداد.

ali_repair

کاربر
2020-07-11
53
73
من یه لباسشویی اسنوا swd-371sn دارم. ۷ کیلو ۱۰۰۰ دور. یه بار چندتا کفش ریختم داخلش بشورم، موقع خشک کردن ارور ue داد. از اون به بعد موقع ورود به مرحله خشک کن روی دقیق ۱۱ میمونه و نمیتونه لباسارو بالانس کنه و مرحله خشک کن رو راه بندازه.

کد بالانس لباسشویی تون چند مرحله ایه؟
بسته به تعداد مراحل کدها فرق می کنه

ali_repair

کاربر
2020-07-11
53
73
معمولا دایرکت ها اگر روی ۱۱ دقیقه گیر کنه با دادن کد مجدد راه نمیفته ولی اگر موتور تسمه ای باشه احتمال درست شدنش بیشتره

موتور لباسشویی تسمه ای هست. ۷ کیلو. ۱۰۰۰ دور.
کدها ۸ مرحله هست.
مرحله ۱: ۵ عدد داره.
مرحله ۲: ۵ عدد داره.
مرحله ۳: ۵ عدد داره.
مرحله ۴: ۵ عدد.
مرحبه ۵: ۳ عدد.
مرحله ۶: ۳ عدد.
مرحله ۷: ۴ عدد.
مرحله ۸: ۴ عدد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mahdi307

javad4052

کاربر
2012-10-02
2
0
با سلام و خسته نباشید لطفا کدهای نابالانسی لباسشویی دوو ۱۴۰۰ دور دایرکت درایو مدل DWD-FD1472 که شامل ۷ مرحله است را میخواستم. ممنون.

javad4052

کاربر
2012-10-02
2
0
با سلام و خسته نباشید لطفا کدهای نابالانسی لباسشویی دوو ۱۴۰۰ دور دایرکت درایو مدل DWD-FD1472 که شامل ۷ مرحله است را میخواستم. ممنون.

Hosseinyaqoo

کاربر
2021-10-04
13
7
37
سلام دوستان ریست کنید درست میشه دکمه تمپ با اسپین سپس پاور. بعد دوباره اسپین اگر درست نشد سخت افزار رگولاتور ۱۲ و بافر رله های موتور چک شود

Mahdi307

کاربر vip
کاربر
2019-10-02
139
103
گلستان
سلام دوستان اگه میشه توضیح بدید چطوری باید کدها رو وارد کرد ؟؟؟؟

jamejam

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2006-10-04
84
91
سلام دوستان اگه میشه توضیح بدید چطوری باید کدها رو وارد کرد ؟؟؟؟
سلام.دستگاه روشن می کنیم با گرفتن دکمه temp ده مرتبه دکمه spin رو میزنیم.دراین مرحله دکمه تمپ رو رها کرده و دکمه time delay رو میزنیم کدها رو با option و time save کم وزیاد می کنیم با زدن تایم دیلی وارد کد دوم مرحله یک شده و همین طور تا کد سوم هر دفعه باید تایم دیلی بزنیم.برای ورود به مرحله دوم با اسپین به مراحل بعدی میریم و کدها رو مقایسه می کنیم .در آخر با زدن دکمه استارت کدها رو ذخیره می کنیم.موفق باشید

بالا