آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: عدم اتصال به خط در مودم تی پی لینک 8901n

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
با درود///دوستان مودم فوق به خط تلفن اتصال برقرار نمیکنه و فقط 2چراغ که توی عکس مشخص کردم روشن میشه با وای فای گوشی هم وصل میشه ولی دیتا نداره ایسی فلش را هم پروگرام کردم ولی بی نتیجه بود .خازنها هم ظاهرا مشکل و باد کردگی ندارن ....لطفا دوستان راهنمایی فرمایید

پیوست‌ها

• 425 کیلوبایت بازدیدها: 164

fatim

VIP+ افتخاری
کاربر
2019-12-20
621
555
با درود///دوستان مودم فوق به خط تلفن اتصال برقرار نمیکنه و فقط 2چراغ که توی عکس مشخص کردم روشن میشه با وای فای گوشی هم وصل میشه ولی دیتا نداره ایسی فلش را هم پروگرام کردم ولی بی نتیجه بود .خازنها هم ظاهرا مشکل و باد کردگی ندارن ....لطفا دوستان راهنمایی فرمایید

سلام
من موارد اینجوری زیاد داشتم چند مورد رو بررسی کن
کریستال
چوک
سوکت خط تلفن
آی سی دی اس ال

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj

درود

مهندس جان ببینید وریستور ورودی بعد از سوکت خط تلفن سالم هست یا نه (اگر سالم باشه تو تست بازر نباد بوق بزنه)

بعد ازین این چوک رو هم بررسی کنید

اگر سالم بودن برید سراغ آی سی لینک ببیند بیش از حد نباید داغ بشه

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
درود

مهندس جان ببینید وریستور ورودی بعد از سوکت خط تلفن سالم هست یا نه (اگر سالم باشه تو تست بازر نباد بوق بزنه)

بعد ازین این چوک رو هم بررسی کنید

اگر سالم بودن برید سراغ آی سی لینک ببیند بیش از حد نباید داغ بشه

با درود //والا من تجربه ای در تعمیر مودم ندارم این هم مودم خودم هست که توی مغازه استفاده میکنم :)وریستور سالم هست ولی چک را نمیدونم چطوری باید تست کنم برخی پایه ها بهم راه میده و برخی پای ها راه نمیده ایسی هم گرم نمیکنه در ضمن با یک فایل مطمئن هم ایسی فلش را پروگرام کردم ولی فایده نداشت دقیقا همون ایراد پا برجاست ///دوستان راهنمایی فرمایید

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
سلام
من موارد اینجوری زیاد داشتم چند مورد رو بررسی کن
کریستال
چوک
سوکت خط تلفن
آی سی دی اس ال