آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

شماره نگرفتن در تلفن رومیزی میکروتل مدل Microtel KX-T19LMID

roohollah

کاربر
2009-02-04
214
684
با سلام مشکلی در تلفن رو میزی میکروتل مدلkx-t19lmidدارم که اول بوق ازاد میزد یعنی موقعی که به خط تلفن وصل میکردم مدام بوق میزد وقطع نمیشد ترانزیستورa92را عوض کردم درست شد ولی حالا شماره نمی******د زنگ میخورد ولی موقعی که شماره میگیرم بوق قطع نمیشود با تشکر

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
با سلام مشکلی در تلفن رو میزی میکروتل مدلkx-t19lmidدارم که اول بوق ازاد میزد یعنی موقعی که به خط تلفن وصل میکردم مدام بوق میزد وقطع نمیشد ترانزیستورa92را عوض کردم درست شد ولی حالا شماره نمی******د زنگ میخورد ولی موقعی که شماره میگیرم بوق قطع نمیشود با تشکر

شمایک مقدار دقیقتر مدار را بررسی کنیددرکنار a92 ترانزیستور a42را تست کنید وتلفن را روی سیستم پالس گذاشته وامتحان کنید اگر با پالس شمارگیری میکند اطلاع دهید تا بیشتر راهنمای کنم ضمنا دیود زنر را خوب تست کنید

alipersia200

کاربر
2011-04-09
13
25
سلام دوست عزیز.
یک تلفن تیپ تل مدل 223 دارم که بعد از یک ماه کار کردن ، الان موقع زنگ خوردن ، شماره نمی اندازد و زنگ هم نمی زند و بقیه کارها درست هستند البته مدارش را چک کردم مدارش تک رویه هستش و فقط قطعات DIP استفاده شده و تمام قطعات سالم هستند ولی نمی دانم اشکال از کجاست لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.

ميلادي

کاربر vip
کاربر
2013-05-04
151
314
با سلام
یه سئوال دارم از مسئول محترم!
گوشی میکرو تل t19lmid حین مکالمه صدای آن از بلندگو هم پخش میشود . اشکال کار کدام قسمت است.
ممنون
به گفته دوستمون اول كليد هوك رو تعويض كن
ولي براي من اتفاق افتاده كه اين مشكل از مقاومتهاي كم اهم كنار هوك بوده مقاومتهاي كنار قطع كن نيز چك كن

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,500
کلید هوک را تعویض ومدار را خوب شستشو کنید مشکل حل میشود موفق باشید
با سلام
یه سئوال دارم از مسئول محترم!
گوشی میکرو تل t19lmid حین مکالمه صدای آن از بلندگو هم پخش میشود . اشکال کار کدام قسمت است.
ممنون

بالا