آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: باز نشدن هارد اکسترنال1 ترابایتی ADATA در ویندوز 10

firan

کاربر
2020-07-27
5
0
با سلام
من یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی ADATA دارم که متاسفانه یک دفعه سیستمم اون رو شناسایی نمی کنه و ERROR زیر رو میده روی TV باز میشه ولی روی لپ تاپ باز نمیشه و در
Disk Management کل ظرفیتهاردرو free نشون میده درحالیکه600 گیگ دیتا داره​
ممنون میشم راهنمایی فرمایید من خیلی وارد نیستم download.png

آخرین ویرایش:

aryamon

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-25
1,316
2,945
توی منیجر ویندوز شناخته می شه. توی disk manager هارد رو فرمت کنید درست می شه

Efmohsen

کاربر
2018-03-26
31
75
سلام، به دلیل این که هارد را به تلویزیون وصل کرده اید فرمتش تغییر کرده و داخل سیستم دیگه شناسایی و باز نمیشه(هارد را نباید به تلویزیون وصل کرد چون هارد قاطی میکنه) احتمالا باید دوباره با سیستم فرمت بشود تا بتواند با فرمت سیستم باز شود و درست شود. (ضمنا عکس را هم نتوانستم ببینم چون سایت اجازه دیدن نمیده ) فقط یک سوال و راهنمایی از شما دارم این که چطور می تونم در این سایت پست جدید ایجاد کنم و مشکلی را مطرح کنم.

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
سلام برای باز کردن درایو هارد دبل کلیک نکنید از روی درخت واره سمت چپ روی ایکن درایو هارد کلیک کنید و در سمت راست اطلاعات هارد قابل مشاهده است

Screenshot (1).png

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aryamon

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
اگر با تلویزیون فرمت کردید در ویندوز اطلاعات هارد قابل مشاهده نیست در این صورت با لینوکس دسترسی به فایلها خواهید داشت

کارهایی که انجام دادید توضیح دهید تا راهنمایی کنم

firan

کاربر
2020-07-27
5
0
اگر با تلویزیون فرمت کردید در ویندوز اطلاعات هارد قابل مشاهده نیست در این صورت با لینوکس دسترسی به فایلها خواهید داشت

کارهایی که انجام دادید توضیح دهید تا راهنمایی کنم
من رو فولدر هارد راست کلیک کردم و بعد در tab security ، گزینه edit رو زدم و بعد add بعد نام سیستم رو نوشتم و full control رو زدم الان با میشه ولی اطلاعاتم باز نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

firan

کاربر
2020-07-27
5
0
سلام مرسی از پاسخ تون ، وارد بخش اصلی موضوع مورد نظرتون بشید و ارسال موضوع بزنید

firan

کاربر
2020-07-27
5
0
سلام، به دلیل این که هارد را به تلویزیون وصل کرده اید فرمتش تغییر کرده و داخل سیستم دیگه شناسایی و باز نمیشه(هارد را نباید به تلویزیون وصل کرد چون هارد قاطی میکنه) احتمالا باید دوباره با سیستم فرمت بشود تا بتواند با فرمت سیستم باز شود و درست شود. (ضمنا عکس را هم نتوانستم ببینم چون سایت اجازه دیدن نمیده ) فقط یک سوال و راهنمایی از شما دارم این که چطور می تونم در این سایت پست جدید ایجاد کنم و مشکلی را مطرح کنم.
سلام مرسی وارد بخش اصلی موضوع مورد نظرتون بشید و ارسال موضوع جدید بزنید

بالا