آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل در مادربرد و قفل در صفحه لوگو intel DG965RY

Ramin gh

کاربر
2020-07-26
1
0
سلام دوستان مشکلی که دارم بعد از روشن شدن main صفحه رو لوگو گیر می کنه و پایینش کد 94 و گاهی هم 5a می ده . پاور سالم با چند تا پاور تست کردم و با چندتا رم هم تست کردم با دو تا گرافیک مختلف و آنبورد هم تست کردم با هارد و بدون هارد گاهی تصویر نمی ده و موقعی هم که تصویر می ده قفل می کنه باتری بایوس هم عوض کردم clear cmos هم انجام دادم نتیجه نگرفتم با کیبورد usb و ps2 هم تست کردم f2 رو میزنم قسمت بایوس نمیره همین جوری می مونه سی پی یو خودش pentium هست گه گاهی داغ می کنه و با سی پی یو celeron 430 هم امتحان کردم داغ نمیکنه فقط قفل میکنه رو لوگو مدل مادر برد هم intel DG965RY هست . کاتالوگ شو دانلود کردم با رم های مختلفی تست کرده بودند .

ghasemi59

مدیر تالار
مدیر تالار
2013-06-26
2,434
1,802
درودبنظر بنده مسلمن مشکل شما سخت افزاری هستشاگرخودتون میتونید ایسی بایوس جدا کنید وبدین همکاران براتون باتوجه به مدل مادربردتون مدل دقیق ذکرشود ابدیت یا فلش کنن براتون انشالاه مشکلتون برطرف بشه.

K-E-M

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-12-09
337
638
درودبنظر بنده مسلمن مشکل شما سخت افزاری هستشاگرخودتون میتونید ایسی بایوس جدا کنید وبدین همکاران براتون باتوجه به مدل مادربردتون مدل دقیق ذکرشود ابدیت یا فلش کنن براتون انشالاه مشکلتون برطرف بشه.

مشکل سخت افزاریه بعد ایسی رو بده فلش کنن معلوم هست چی میگی !!

:s_laugh0:

ali_soltani

کاربر
2020-05-09
10
4
با سلام
یکی از دلایلش میتونه سوختن آی سی صدا باشه. حرارت ای سی رو چک کن اگر بیش از حد داغ میکنه با هیتر ای سی رو از برد جدا کن و مادربرد را دوباره تست کن.

آخرین ویرایش:
بالا