آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سهام های پرتفوی من

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
با درود و عرض ادب
تشکر فراوان از جناب آقای نکویی که بخشی رو اختصاص دادند وتشکر از دوست عزیز جناب جمشیدا بابت پیشنهادی که ارائه دادند
با اجازه بنده اولین تاپیک رو در این بخش ایجاد میکنم
همکاران گرامی لطفا سهامهایی رو که تا به حال در پرتفوی شخصی خودشون داشتند و یا دارند و سود خوبی بهشون داده رو عنوان کنند تا دیگر دوستان هم بتونن استفاده کنند

برای شروع نیز خودم استارت میزنم
بنده سهام های [hide] حکشتی ، فولاد ، فملی ، شپنا و شبندر [/hide] رو در حال حاظر موجود دارم و سود چشمگیری هم داشته
و همچنان خواهد داشت

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
سلام واسه منکه تازه واردم فعلا فقط ضرر بوده.البته میدونم باید صبور باشم. IMG_۲۰۲۰۰۷۲۲_۱۴۲۴۱۴.jpg

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
سلام واسه منکه تازه واردم فعلا فقط ضرر بوده.البته میدونم باید صبور باشم.مشاهده فایل‌پیوست 168474

درود بر شما
ناقلا شما که جز فملی مابقی همه سبز هست
متاسفانه جز فملی روی مابقی سهامهای شما شناختی ندارم
ولی انشاا... همون فملی به تنهایی میکشونتت بالا مابقی پیشکش

فقط امیدوارم به موقع و در تایم مناسب و به مقدار قابل توجه خرید زده باشید
قطعا همین یدونه بلندت میکنه

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس

اصولا به هنگام ورود عرضه های اولیه
از آنجاییکه بسیاری از علاقمندان به بورس اطلاع چندانی از کم و کیف معاملات بورسی ندارند
و از طرفی عرضه اولیه نیز سود چشمگیر و بدون دردسر و بدون ضرر و زیانی دارد
لذا تمرکز اکثریت کاربران معطوف به عرضه اولیه میگردد
فلذا پایین آمدو یکی دوروزه سهامها در این شرایط کاملا طبیعی میباشد
نگران نباشید

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
اگر تمایل داشتید مقدار سهام و تایم ورود رو اعلام کن تغریبا بهت بگم کجای کار هستید

والا من تازه وارد هستم.حدود ده روزه.غیر از اطلس هم هرچی خریدم همه بین منفی پنج تا منفی 16 ضرر دادم.فملی هم که فعلا بسته است.البته رقم چشمگیری را وارد بورس نکردم.چون هم خودم دارم با پولم کاسبی میکنم و هم چون وارد نبودم گفتم با کم شروع کنم.خلاصه بگم که تا الان توی ده روز سیصد تومن ضرر کردم.

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
والا من تازه وارد هستم.حدود ده روزه.غیر از اطلس هم هرچی خریدم همه بین منفی پنج تا منفی 16 ضرر دادم.فملی هم که فعلا بسته است.البته رقم چشمگیری را وارد بورس نکردم.چون هم خودم دارم با پولم کاسبی میکنم و هم چون وارد نبودم گفتم با کم شروع کنم.خلاصه بگم که تا الان توی ده روز سیصد تومن ضرر کردم.

آخه عزیزم من نمیدونم شما این سهامهای عتیقه رو چطور پیدا کردید بنده با این سهام ها برخوردی نداشتم
به نظر من تنها سهام خوب و بدرد بخور شما که ارزش نگهداری داره فقط [hide] فملی هست [/hide] البته فعلا وارد مجمع شده و جای نگرانی نیست
به محض درآمدن از مجمع بالا خواهد رفت و سودش رو بهت میده زیانهای دیگه شما رو هم جبران میکنه
بنده نیز از سهام [hide] فملی [/hide] تا به الان در حدود 300 درصد سود گرفتم و چون میدونم در آینده نزدیک بسیار بالاتر خواهد رفت فعلا قصد معاوضه یا فروش ندارم

آخرین ویرایش:

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
همیشه یادت باشه بورس رو بصورت شانسی و بدون مطالعه نباید شرکت کنی
در مورد سهام تحقیق کنید در منفی و به موقع و در تایم مناسب خرید بزنید
بعنوان تازه کار هیچ موقع نباید سهامی رو بدون مطالعه خرید زد
بهترین کار و بهترین خرید برای اشخاص تازه وارد این هست که در ابتدا فقط از سهامهای اولیه شروع نمایند

خوشبختانه سهامی که عرض کردم ضررت رو جبران میکنه
نگران نباش
جدای از اینها در حال حاظر شاخص در حال اصلاح میباشد و بعد از اصلاح مابقی سهامهای شما نیز بالا خواهند رفت
موفق باشید

kataag

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-03-27
679
973
با تشکر از شما، اتفاقا جالبه که من همه سهام ها را مثلا با تحقیق خریدم و فقط فملی را خودم شانسی خریدم؟،،??????
اما خب قطعا تحقیقات من به در بخور نبوده.
حالا نمیدونم منظور شما اینه که حتماباید تکنیکال یاد بگیرم و بشینم نمودار بکشم و هزار تا داستان دیگه واسه خرید یا تحقیق چیز دیگه ای هست؟
مثلا سهام اپ را من‌کلی تحقیق کردم و خیلیا میگفتن چون تو دارا2 و 3 هم اپ بازم نقش واسطه فروش داره و‌چندتا دلیل دیگه حتما سهامش میره بالا.

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,686
10,169
گنبد کاووس
شما یک یخچال یا دوچرخه و ماشین میخوای بخری در ابتدا کلی روش تحقیق میکنید بعد خرید میزنید
خرید سهام هم به همین صورت میباشد
سهامهای شما هم خیلی بد نیستند و رشد میکنند فعلا شاخص در حال اصلاح هست
باید سهامهایی خریداری شوند که سود عالی دارند نه سود خوب و معمولی
میتونید از طریق برخی از کانالهای تلگرامی نیز در این زمینه کسب اطلاعات نمایید دقت فرمایید !!!
اعتناد نه
کسب اطلاعات
همگی شون خیر
از برخی هاشون
ضمن اینکه تجربه یکدفعه و لحظه ای بدست نمیاد

بالا