آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: کندی و لگ زدن لنوو z510

asman59173

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
19
22
سلام دوستان. یه لبتاپ لنوو z510 خریدم که احساس می کنم یه مقدار تیزی و روان بودنش کم هست . یعنی یه فایل رو میخوام باز بکنم یا حتی یه رفرش ساده بکنم وقتی راست کلیک می کنم حدود 30 ثانیه باید صبر کنم تا راست کلیک عمل کنه . یه مقدار کنده. نمی دونم ایراد از کجاست . ویندوزهای مختلف هم تست کردم . دوستان اگه ممکنه کمکم کنین. ممنون

hoss_bakh

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-11-16
562
6,548
IRAN-Karaj
سلام دوستان. یه لبتاپ لنوو z510 خریدم که احساس می کنم یه مقدار تیزی و روان بودنش کم هست . یعنی یه فایل رو میخوام باز بکنم یا حتی یه رفرش ساده بکنم وقتی راست کلیک می کنم حدود 30 ثانیه باید صبر کنم تا راست کلیک عمل کنه . یه مقدار کنده. نمی دونم ایراد از کجاست . ویندوزهای مختلف هم تست کردم . دوستان اگه ممکنه کمکم کنین. ممنون

درود

معمولا تاخیر توی کیلک راست بخاطر درایور گرافیک هست

شما درایورهای مخصوص خود لپ تاپ رو نسبت به ویندوزتون از سایت lenovo دانلود و نصب کنید

هارد رو هم با نرم افزار hdd sentinel تست بگیرید و از سلامتش مطمئن شین

asman59173

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
19
22
سلام دوست عزیز . متشکرم از پاسخ شما
درایور گرافیک درسته. ولی موقع انجام کارهای سنگین مثل کار با فتوشاپ , صدای هارد درمیاد. حتی وقتی ویندوز داره لود میشه , صدای (( قِر قِر )) میاد. اگه هارد ایراد داشته باشه با هارد ssd بازم مثل قبل عین جت میشه یانه ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
اگه مشکل از هاردتون باشه و هارد ssd جایگزین کنید سرعت لپ تاپتون چندین برابر روزهای اول میشه

بالا