آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکل: روشن نشدن لب تاپ x541 ایسوز

hossein.za

کاربر vip
vip
کاربر
سلام خدمت همکاران.گرامی
یه لب تاپ ایسوز برام آوردن که مشتری مثل اینکه ولتاژ بالا بهش داده. الان هیچ عکس العملی نشون نمیده. نه شارژ میشه نه روشن. شارژر رو هم که. وصل میکنی. ولتاژ تا پشت ایسی میومد بعد ایسی نداشت که من ای سی رو تعویض کردم الان به محض اینکه شارژر. رو وصل میکنم چراغ شارژ روشن میشه ولی خیلی خیلی ایسی داغ میکنه. راهنمایی کنید. ممنون میشم

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوست عزیز درخروجی آی سی شما اتصالی وجود دارد بخاطرهمین آی سی شما سوخته است .
حالا که آی سی تعویض کردید بخشی ازمدار درست شده و چراغ روشن میشه ولی چون از یکی ازشاخه ها ولتاژ زیادی کشیده میشه آی سی داغ می کنه بهتر است
آی سی ازمدار خارج شود و پایه های اون همه تست اتصالی بگیری و هر مسیری که اتصالی نشان داد دنبال کنی تا به قطعه یا قطعاتمشکل دار تعویض کنید

MOHSEN&A

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-25
937
8,848
استان مرکزی-اراک
سلام خدمت همکاران.گرامی
یه لب تاپ ایسوز برام آوردن که مشتری مثل اینکه ولتاژ بالا بهش داده. الان هیچ عکس العملی نشون نمیده. نه شارژ میشه نه روشن. شارژر رو هم که. وصل میکنی. ولتاژ تا پشت ایسی میومد بعد ایسی نداشت که من ای سی رو تعویض کردم الان به محض اینکه شارژر. رو وصل میکنم چراغ شارژ روشن میشه ولی خیلی خیلی ایسی داغ میکنه. راهنمایی کنید. ممنون میشم
سلام.
[hide]داخل امضا من لینک دانلود برد ویوها موجود هست برد ویو دستگاهت رو پیدان و تمامی مسیرها و قطعات مرتبط با ای سی تعویض رو ببین با این کار در کوتاه ترین زمان ممکن میتونی ایراد رو رفع کنی.[/hide]

بالا