آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل ریستارت شدن لپ تاپ ah530/gfx

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
سلام من یکدستگاه فوجیتسو ah530/gfx دارم که تا روشن میشه مرتب ریستارت میشه رم ها رو خارج مشکل حل نشد باتری رو خارج کردم کلیر کردم مشکل حل نشدخواهشا راهنمایی فرمایید

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
دوست عزیز اگر کارت دیباگردارید بگید کد چی میده
بایوس پروگرام کنید
ولتاژهای مدارریست چک کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ramin9896

ramin9896

کاربر vip
کاربر
2010-09-11
193
163
تشکر از جواب شما دوست عزیز حدود 20 روز برای فایل بایوس تاپیک زدم انگار وجود نداره

khelane

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2008-10-29
770
1,477
سلام
مدل مادربورد رو بفرمایید
ضمنا دستگاه رو تمیز کنید بدونه هیچ قطعه اضافی دستگاه رو تست کنید با رم و سی پی یو مطمئن تست شود اگه براتون مقدوره بدونه ال سی دی با خروجی های تصویر تصویر بگیرید
بازم نشد باید به فکر بایوس باشید

• Like

alids

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2017-08-26
277
328
با پروگرام کردن بایوس مشکلت حل میشه

• Like

shahram732

کاربر vip
کاربر
2019-04-06
130
212
36
سلام دوست عزیز اینو حتمن مطالعه بفرمایید.

کامپیوتر خود را ری استارت کنید و F8 را بزنید و از بین گزینه هایی که در برابر شما ظاهر می شود Safe Mode with Networking را انتخاب کنید و کلید اینتر را بزنید.با وارد شدن به Safe Mode می توانید هر نرم افزاری را که جدیداً نصب کرده اید حذف کنید. همچنین می توانید درایو های سخت افزار مشکل دار را دوباره نصب کنید یا حتی نسخه جدید آن را از اینترنت بگیرید و نصب کنید. اگر در Safe Mode توانستید مشکل را حل کنید مورد نرم افزاری است. ولی اگر کامپیوتر شما حتی در Safe Mode ری استارت می شود، احتمال سخت افزاری بودن مورد زیاد است.
اگر با هیچ یک از موارد ذکر شده مشکل ریستارت شدن مداوم کامپیوتر برطرف نشد احتمالا سخت افزار کامپیوترتان با مشکل مواجه شده است. درچنین مواردی این احتمال وجود دارد که ایراد از رم باشد. شما می توانید به کمک نرم افزار MemTest86 رم کامپیوتر خود را بررسی کنید تا از سالم بودن آن اطمینان حاصل کرده و در صورت وجود مشکل برای برطرف کردن آن اقدام کنید. برای این کار برنامه را دانلود کنید سپس آن را روی USB و یا CD رایت کرده و بوت کنید. این نرم افزار قدرتمند به کمک الگوریتم های جامع خود رم شما را تست و عیب یابی می کند.

• Like
بالا