آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نقاط rx.txدر پخش اندروید

ممد سیستم

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-06-18
486
954
26
پرند
با سلام.یه پخش اسمارت اندروید باز کرده بودم که روی برد جی پی اس نقاط rxوtxرو مشخص کرده بود.خواستم ببینم آیا میشه با تی ان ام5000aپلاس از طریق این نقاط emmcاطلاعاتشو بخونم و از فایلش بک آپ بگیرم؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: optical

mohammadhadi

مدیر تالار
مدیر تالار
2008-03-31
2,803
10,407
سلام
در مورد پخش تجربه ای ندارم ولی در مورد گوشی موبایل به این صورته که نقاط rx,tx,gnd,+b به رابط سخت افزاری که باکس نامیده میشه متصل میشه( در اصل باکس یک مبدل یو اس بی بهuart و قفل سخت افزاری برنامه است.میشه به جای اون از مبدل pl2302 to uart استفاده کرد) و از طریق اون به سی پی یو دسترسی پیدا می کنه و میتونه اطلاعات را بخونه یا بنویسه

اگر سی پی یو مورد استفاده در پخش از نوع mediatek mtk باشه پس از اتصال به کامپیوتر با مبدل pl2303 to uart هم با برنامه های فلش تولز اصلی مدیاتک و هم نرم افزارهای مجانی موجود میشه فایل فلش را روی ای سی فلش خواند یا نوشت

PL2303-USB-to-UART-Converter-2.jpg

ممد سیستم

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-06-18
486
954
26
پرند
سلام
در مورد پخش تجربه ای ندارم ولی در مورد گوشی موبایل به این صورته که نقاط rx,tx,gnd,+b به رابط سخت افزاری که باکس نامیده میشه متصل میشه( در اصل باکس یک مبدل یو اس بی بهuart و قفل سخت افزاری برنامه است.میشه به جای اون از مبدل pl2302 to uart استفاده کرد) و از طریق اون به سی پی یو دسترسی پیدا می کنه و میتونه اطلاعات را بخونه یا بنویسه

اگر سی پی یو مورد استفاده در پخش از نوع mediatek mtk باشه پس از اتصال به کامپیوتر با مبدل pl2303 to uart هم با برنامه های فلش تولز اصلی مدیاتک و هم نرم افزارهای مجانی موجود میشه فایل فلش را روی ای سی فلش خواند یا نوشت

PL2303-USB-to-UART-Converter-2.jpg

ممنون عالی بود.پخش چون سیستم عاملش اندرویده مثل گوشی موبایله تقریبا.اون پخش رو تعمیر کردم و دادم برد انشاله پخش دیگه ای بیاد روش کار میکنم.

بالا