انجمن تعمیرکاران ایران

tamirkaran forum

ارتباط با ما

ارسالات جدید صندوق پستی آخرین پست های تشکر شده تاپیک های مشترک شده چارت مدیران تبلیغات بازارچه عضویت ویژه اطلاعات آی سی های تغذیه دیتاشیت قطعات الکترونیک محاسبه مقاومت الکترونیک

نرم افزار مدیریت تعمیرگاه

بازارچه سخت افزار
بازارچه سخت افزار
امداد رایانه تکشو
آخرین ارسالات انجمن ( ارسالات جدید بدون نیاز به رفرش صفحه، در بالای لیست اضافه می شوند )

Advanced Last Posts

ارسال کننده پست عنوان تاپیک زمان ارسال بخش اصلی تاپیک
    انواع اسپیکر | All speakers
    04:52
    مشکل در خروجی اسپیکر mingo model:MG-1650N
    habbib
    بخش دستگاه های BGA Rework Station
    03:23
    همكاري در ساخت دستگاه تعويض چيپ BGA بصورت دست ساز
    dtdm
    بخش پروگرامر های TNM ( طراحان نوین مدار )
    02:43
    نحوه پیدا کردن و ارسال فایل Detect.txt برای اضافه شدن قطعه جدید !
    dorsahadi
    سایر مادربردها | Other motherboards
    02:19
    فایل بایوس مادربرد jw-ip43-l3
    aliasghar22
    مباحث تعمیراتی لنوو | Lenovo
    00:46
    شارژ نشدن تبلت لنوو مدل TAB-7703X
    younes_pro
    مسائل تعمیراتی سخت افزار مودم و تجهیزات شبکه
    00:04
    مشکل تغییر مک آدرس مودم بعد از پروگرام و روشن نشدن چراغ اینترت tw-8901n
    Mostafahe
    بخش تعميرات لوازم خانگي متفرقه | Home Appliances Repair Guide
    00:01
    سرخ شدن المنت سشوار رمینگتون
    Mostafahe
    بخش تعميرات لوازم خانگي متفرقه | Home Appliances Repair Guide
    22:52
    آموزش تعمیرات سشوار
    Reza13621
    بخش تعميرات ال سي دي هاي سامسونگ | SAMSUNG
    22:48
    پنج چشمک تلویزیون La40d585 سامسونگ
    saeid69
    بخش تعمیرات پخش های ماشین | Car Audio Repair Advise and Guide
    22:09
    روشن نشدن ضبط فابریک ۲۰۶
    morteza khod
    بخش درخواست کالا
    21:28
    نياز ب مبنبرد تلوزیون سامسونگ UA46D5950RM
    tahaali9095
    سامسونگ | SAMSUNG
    21:24
    عدم ذخیره سازی پسورد وای فای در سامسونگ A20 ???
    nekooee
    بخش فروشگاه
    20:37
    فروش بک لایت ال جی LG و سامسونگ SAMSUNG
    me_u
    منابع تغذیه | Power Supplies
    20:25
    راهنمایی در مورد منبع AC متغیر
    غزال
    مدارات آمپلی فایر و پری آملی فایر
    17:04
    مشکل پروتکت در آمپلیفایر BRAXTON
    ~modern~
    اپل | Apple
    15:08
    روی لگوی اپل گیر کردن بعد از اپدیت لپ تاپ power bookG4
    nekooee
    مباحث آزاد | Free Discussion
    14:55
    مرجع اصطلاحات الکترونیک و تعمیرات دستگاه های الکترونیکی
    K-E-M
    ایسوس |asus
    14:29
    درخواست ای سی مشابه
    mehs
    14:13
    راهنمایی برای خرید کالا از چین و روسیه
    K-E-M
    14:03
    زنگ تفریح!!!: کی میدونه عیب از چی بوده؟!
    amirmorady
    14:03
    ظرفیت و ولتاژ خازنهای مودم تی پی لینک 8901 8901n
    hoss_bakh
    کدیابی ، فایل های فلش و ایپرام | EEPROM - Memory Dumps
    13:26
    درخواست فايل ايپرام و فایل فلش انواع پخش فقط در اين تاپيک
    spider1
    مشابهات و دیتاشیت قطعات | Parts Similar and Datasheet Catalog
    13:26
    آی سی مشابه
    ilya_system
    اچ پي | HP
    13:03
    گير كردن كاغذ قبل از رسيدن به فيوزينگ - hp 1320
    rezalx
    ایسوس |asus
    12:55
    حذف چیپ گرافیک k42ja و فعال کردن گرافیک اینتل (dis to uma)
    hoseyn1258
    تعميرات گیرنده های ستاپ باکس | DVB-T Digital Video Broadcasting-Terrestrial
    12:50
    روشن نشدن گیرنده دیجیتال مکسیدرmx2-2045
    por-ali-89
    تعميرات گیرنده های ستاپ باکس | DVB-T Digital Video Broadcasting-Terrestrial
    12:34
    مشکل سیگنال ضعیف در گیرنده blusens t14
    majid75t
    تجربیات همکاران در تعمیرات آمپلی فایرها
    12:22
    پروتکت امپیلی دو کانال کارینا
    Mahdizd
    ایسر | acer
    10:12
    قطع usb لب تاپ ایسر aspire 5742
    farzad.
    گیگابایت | GIGABYTE
    09:11
    اتصالی در مادر برد گیگا مدل ga-p61 A-d3
    reza5628
    بخش تعميرات ال سي دي هاي ال جي | LG
    08:28
    ۲ بار چشمک زدن و روشن نشدن تلویزیون اجی مدل lg 42ln5420
    Moh3en7768
    01:49
    ساده ترین و دقیق ترین تغذیه طراحی غزال با تحلیل و عیب یابی
    غزال
    دستگاههای اندازه گیری و آزمایشگاهی
    01:10
    تعمیر مولتی متر Victor vc97
    reza.93
    درخواست فریم ور و فلش انواع مودم
    00:58
    درخواست فایل دامپ مودم d-link 2750u h/w:v2
    reza5628
    23:38
    سوختن ای سی صداپخش فابریک دنا
    umsa
    22:11
    تحلیل و عیب یابی تغذیه سوئیچینگ تابلوهای روان
    غزال
    دوربین مداربسته ، سیستم های حفاظتی | CCTV
    21:56
    درخواست فایل فلش 6004T-LM
    karimjavvy
    تعمیرات کلیه دستگاه های صوتی | Audio Devices repair
    21:00
    مشکل صدای هوم در آمپلی فایر رکسون
    Mahdi307
    بخش سیستم های حفاظتی
    20:46
    کار نکردن ریموت فابریک 206 از دور
    HF1986
    19:28
    حل مشکل عدم اجرای usb و cd در پخش پایونیر چینی مدل PS-A8227
    morteza khod
    فروشگاه markazi1
    18:05
    درخواست خرید بردهایLCD - LED -3D - PLASMA فقط در تاپیک
    majid parsa
    بخش تعميرات ال سي دي هاي ال جي | LG
    18:00
    ابخوردگی برد ادرس و داغ شدن فلت COF
    alids
    ایسوس |asus
    17:35
    تاپیک درخواست نقشه و دیتاشیت مربوط به لپ تاپ های Asus (فقط در این تاپیک)
    reza5628
    انواع آیفون (درب بازکن) های صوتی و تصویری
    17:13
    نیامدن صدای زنگ و صدای داخل از پنل آیفون کوماکس
    hsb121
    بخش تعميرات ال سي دي هاي سامسونگ | SAMSUNG
    16:41
    حل مشکل روشن نشدن و داغ کردن رگولاتور های برد مین تلویزیون 32 سامسونگ
    dj0123
    بخش ويژه ترانس هاي ولتاژ | FBT Information
    16:13
    تستر هاي ولتاژ بسازيد | FBT Tester
    robin1
    15:48
    مشکل: کند بودن سرعت اینترنت در مودم tplink 8151N
    rezalx
    بخش موتور خودرو
    14:14
    سو سو زدن چراغ روغن پراید مشکل بسیار اساسی
    heical
    13:41
    مشکل روشن شدن تنها و فقط چراغ پاور مودم 8901 تی پی لینک
    mohandessh
    انواع آیفون (درب بازکن) های صوتی و تصویری
    13:37
    مشکل نداشتن تصویر در پنل ایفون تصویر تامر
    tahamalek
    کانن | CANON
    13:31
    آماده به کار نشدن پرینتر canon mf 3010سه کاره
    Mehran_tz
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: سوال: «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»

1. پست شماره 1
    vip2

آفلاین
    Mar 2009
    استان مرکزی-اراک
    347
    941

Lightbulb «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»

سلام.
    به دلیل اینکه دیگه خبر جدیدی از دوره آموزش الکترونیک و تعمیر به روش تست قطعات داخل مدار مطرح نشده و استاد غزال علاوه بر توانایی علمی و فنی و مهارت بالایی که در شیوه آموزش و سادگی آموزش داره و مطالب پیچیده را با مهارت خارق العاده ای بسادگی تفهیم میکنه این دوره فرصت طلایی و تکرار نشدنی برای ما بود بنابرین شدیدا نگران شدم که نکنه منتفی شده باشه.
    خصوصا وقتی دیدم تاپیک ثبت نام بسته شد و تاپیک پیشنهاد اولیه این دوره به کلی حذف شده و نتونستم پیداش کنم نگرانی منو بیشتر کرد.
    شاید نگرانی من بی مورد باشه چون با عقب افتادن دوره ، زمان برای من بسختی میگذره و به نگرانی من دامن زده ولی اگه ممکنه ما را در جریان بگذارید که مطمئن باشیم روند کلاس به چه صورتی هست.
    شخصا علاقه بسیار بسیار زیادی به شروع این کلاس و استفاده از وجود نایاب استاد عزیز "غزال" را دارم و با بعضی از بچه های انجمن حاضریم در این زمینه هر کمکی از دستمون ساخته باشه رو انجام بدیم.
    اگه پیشنهادی برای برگزاری سریعتر کلاس ها به ذهنتون میرسه لطفا اینجا مطرح کنید تا از اتفاقات و پیشرفت موجوض اطلاع داشته باشم.
    با تشکر فراوان از مدیران و زحمت کشان این انجمن.
    نه اونقدر خوبم که خودم میگم
    نه اونقدر بدم که بقیه گفتن

دانلود انواع نقشه و برد ویو

https://www.irantk.ir/threads/108248...7%D9%86%DA%A9-

2. 12 کاربر از پست مفید MOHSEN&A سپاس کرده اند .

3. # ADS
    جهت سفارش تبلیغ کلیک کنید

4. پست شماره 2

پیش فرض پاسخ : «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»

با سلام طبق آخرین اطلاع رسانی که استاد غزال و مدیریت سایت انجام دادن.به دلیل برخی مشکلات فعلا فقط یک جلسه از دوره اماده شده و استاد به شدت در حال کار هستن تا بقیه جلسات را اماده کنن.

5. 11 کاربر از پست مفید kataag سپاس کرده اند .

6. پست شماره 3
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,951
    62,720

«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»» نوشته اصلی توسط MOHSEN&A «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»
    سلام.
    به دلیل اینکه دیگه خبر جدیدی از دوره آموزش الکترونیک و تعمیر به روش تست قطعات داخل مدار مطرح نشده و استاد غزال علاوه بر توانایی علمی و فنی و مهارت بالایی که در شیوه آموزش و سادگی آموزش داره و مطالب پیچیده را با مهارت خارق العاده ای بسادگی تفهیم میکنه این دوره فرصت طلایی و تکرار نشدنی برای ما بود بنابرین شدیدا نگران شدم که نکنه منتفی شده باشه.
    خصوصا وقتی دیدم تاپیک ثبت نام بسته شد و تاپیک پیشنهاد اولیه این دوره به کلی حذف شده و نتونستم پیداش کنم نگرانی منو بیشتر کرد.
    شاید نگرانی من بی مورد باشه چون با عقب افتادن دوره ، زمان برای من بسختی میگذره و به نگرانی من دامن زده ولی اگه ممکنه ما را در جریان بگذارید که مطمئن باشیم روند کلاس به چه صورتی هست.
    شخصا علاقه بسیار بسیار زیادی به شروع این کلاس و استفاده از وجود نایاب استاد عزیز "غزال" را دارم و با بعضی از بچه های انجمن حاضریم در این زمینه هر کمکی از دستمون ساخته باشه رو انجام بدیم.
    اگه پیشنهادی برای برگزاری سریعتر کلاس ها به ذهنتون میرسه لطفا اینجا مطرح کنید تا از اتفاقات و پیشرفت موجوض اطلاع داشته باشم.
    با تشکر فراوان از مدیران و زحمت کشان این انجمن.
    درود

ضمن تقدیر و تشکر
    یکی از حساسیت های دائمی من تعهد به عهد است و هیچ عاملی نمیتونه مانع تعهدم بشه .
    اما تعهد در حیطه اراده و اختیارات انسان معنا داره .
    یعنی اگه من متعهد شدم این دوره را در تیر ماه شروع کنم ، امادگی من دراختیارم هست و هر گونه کوتاهی و قصوری قابل توجیه نیست اما اگر مثلا نیاز به مجوزی داشته و با پیش بینی من قبل از تیر ماه آماده میشده ولی آماده نشه ، این بخش که مانع اجرای دوره میشه خارج از اراده من هست و من قصوری نداشتم .

اما از این حیث حق با گلایه مندان است که نباید در اموری که خارج از اراده ام هست نظر و وعده ای میدام و زمانی اعلام میکردم .

و لذا هرچند تشریح کلیه جوانب قضیه دشوار است و باید میگفتم درصورتیکه فلان امور و بهمان پیش بینی ها که خارج از اراده من است قبل از تیر ماه بخوبی سپری بشه دراینصورت این دوره در تیرماه شروع خواهد شد و لذا زمان ناپخته ای اعلام کردم ،

اما من کوچکترین تردیدی نداشتم که شروع دوره در تیرماه قطعی است و با مشکلی مواجه نمیشه و حتما در تیر ماه شروع خواهد شد .

بخصوص که برگزاری جلسه اول کمک شایان توجهی به رفع نقایص میکرد .
    اما الان باید کل جلسات را آماده کنم و هر نقصی در نحوه تهیه و تقدیم جلسات وجود داشته باشه دو راه برای رفع نقایص وجود داره

۱- کل جلساتی که آماده میکنم باید دور بریزم و بازم هر جلسه بعدی را در خلال دو جلسه آماده کنم.

۲ - نقایص موجود تحمل بشه و با تمهیدات تکمیلی و تشریح و توضیحاتی در جلسات پرسش و پاسخ ، نقایص مربوطه را کمرنگ کنم.

بنابمراتب من با تمام قوا در حال تهیه کلیه جلسات این دوره هستم ولی با توجه به تجربه تلخی که حاصل شد حتی پس از تهیه کلیه جلسات دوره نمیتونم زمانی برای شروع دوره که خارج از اراده ام هست اعلام کنم .

سپاس

7. 14 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

8. پست شماره 4

سلام و خسته نباشید خدمت شما.
    استاد کاش به ما لطف میکردید و جلسه اول رو ارائه میدادید که هم لذت ببریم و هم این که کمی از عطشمون کاسته بشه شما نمیدونید چه شوق و ذوقی در وجود خیلی از ما لونه کرده که بتونیم به سادگی و سرعت شما ایراد مدارو رو پیدا کنیمو بتونیم قسمت های مختلف مدار رو تجزیه و تحلیل کنیم.
    بی صبرانه منتظر و اراتمند شما هستم و امیدوارم بتونم از وجود با برکت شما بزر و قلمه هایی بزنم و اونو در وجود خودم پیوند و نهال به وجود آمده را تا حد ممکن پرورش و شکوفا کنم و در نهایت بتونم اونو در وجود دیگر علاقه مندان هم پرورش و راه شما رو همیشه سبز و با تراوط حفظ کنم و به عنوان میراثی ارزشمند به ایندگان هدیه بدم.
    «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»
    نه اونقدر خوبم که خودم میگم
    نه اونقدر بدم که بقیه گفتن

دانلود انواع نقشه و برد ویو

https://www.irantk.ir/threads/108248...7%D9%86%DA%A9-

9. 6 کاربر از پست مفید MOHSEN&A سپاس کرده اند .

10. پست شماره 5

استاد به عنوان پیشنهاد به جای ضبط مواد آموزشی که بسیار دشوار و زمانبر هست آیا امکانش نیست که کلاسها را به صورت یک کلاس معمولی و از طریق وبینار برگذار کنید؟

11. 2 کاربر از پست مفید heical سپاس کرده اند .

12. پست شماره 6
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,951
    62,720

«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»» نوشته اصلی توسط MOHSEN&A «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»
    سلام و خسته نباشید خدمت شما.
    استاد کاش به ما لطف میکردید و جلسه اول رو ارائه میدادید که هم لذت ببریم و هم این که کمی از عطشمون کاسته بشه شما نمیدونید چه شوق و ذوقی در وجود خیلی از ما لونه کرده که بتونیم به سادگی و سرعت شما ایراد مدارو رو پیدا کنیمو بتونیم قسمت های مختلف مدار رو تجزیه و تحلیل کنیم.
    بی صبرانه منتظر و اراتمند شما هستم و امیدوارم بتونم از وجود با برکت شما بزر و قلمه هایی بزنم و اونو در وجود خودم پیوند و نهال به وجود آمده را تا حد ممکن پرورش و شکوفا کنم و در نهایت بتونم اونو در وجود دیگر علاقه مندان هم پرورش و راه شما رو همیشه سبز و با تراوط حفظ کنم و به عنوان میراثی ارزشمند به ایندگان هدیه بدم.
    «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»
    درود
    از محبت مستمر حضرت عالی بینهایت سپاسگزارم .
    اولا با توجه به زحمات و بزرگواری های مسئولین محترم سایت ، تقدیم فیلم ها ، قبل از ثبت نام ، حتی بصورت خصوصی نیز خارج از اصول اخلاقی است.

ثانیا برحسب اتفاق این شیوه که برای جلسات مجزا ثبت نام شود مفصلا بحث و بررسی شد تا در پایان هر جلسه ثبت نام کننده به حقوق کامل خود دست یافته باشد .
    اما جلسات مجزا تاثیر ناچیزی داره و بنحوی شبیه مقصد کرج هست که چند کیلومتر حرکت و توقف کنید که اگه تصادفا اتومبیلی شما رو بمقصد نرسونه ، ثمره چندانی نداره و بین راه گرفتار هم خواهید شد.

مضافا ازآنجاکه قرار شد کلیه جلسات را آماده کنم لذا در حال تهیه کلیپ آزمایشات و نمونه های عملی ادعاهای خود هستم تا نهایتا هر جلسه را همراه با تشریح و توضیح و اثبات علمی لازم و با میکس و مونتاژ و غیره آماده کنم و با توجه به اینکه میکسر و ویرایشگر باید در تمام لحظات جلسه حضور داشته باشه تا در لحظات لازم اقدام کنه که سرمایه هنگفتی نیاز داره و هزینه ثبت نام را بشدت بالا میبره

لذا ناگزیر به استفاده از امکانات شخصی و خانوادگی و اطرافیان بوده ام و لذا جلسه اول از این حیث دارای این نقیصه بود که نتوانستم کلیپ را با توضیحاتم همزمان و همراه کنم و لذا پس از توضیحات قابل مشاهده بود و اگر برای جلسه اول ، چند روزی فرصت خواستم بهمین دلیل بود که این نقیصه را رفع کنم که بالاخره با محبت و لطف همراهان ، اکنون به توانایی لازم رسیدم و نهایتا پس از اتمام کلیپ های کوتاه ، از ابتدا به تهیه کلیه فیلم ها ، از جمله جلسه اول اقدام میکنم .

مشکلات تهیه فیلم در زبان انسان ، ساده بنظر میرسه اما فقط صدابرداری مطلوب که صدای محیط ، مزاحم نباشه و با کیفیت عالی ضبط بشه و بخوبی مفهوم باشه ، زمان قابل توجهی مصروف خود کرد .

بله اگر شبیه اغلب فیلم های نامفهومی که در اینترنت منتشر میشه تهیه بشه که گویی از ته چاه توضیحاتی میشنوی و مقصود هم واضح و شفاف نیست دراینصورت تهیه کننده فیلم مدت زمانی ، بیشتر از مدت فیلم نیاز نداره.

اما حقیقتا برای انطباق امپدانس میکرفن و دستگاه و حذف صدای محیط از قبیل باد کولر و غیره بابای من دراومد و بقدری میکرفن تهیه کردم که اطرافیان به مزاح میگن میکرفن فروشی باز کن .

همین عبارت تهیه میکرفن که در زبان ساده است اما باید جستجو میکردم و سفارش میدادم و بعد از زمانی بدستم میرسید تا تست میکردم.

البته بابت گلایه علاقمندان حق میدم زیرا اگر خودم هم تجربه نمیکردم باورم نمیشد که تهیه فیلم آموزشی چه مصیبت هایی داره بطوریکه در این مدت کوتاه بنحوی چشمم ضعیف تر شد که عینک قبلی قابل استفاده نیست.

بنابرین من خودمو جر دادم و در موعد مقرر اماده شدم اما اگه عملی نشد به فال نیک بگیرید خصوصا که جلسه اول را هم مجددا تهیه و بیاری حق با کیفیت عالی تر تقدیم خواهم کرد.

سپاس و تقدیر

13. 9 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

14. پست شماره 7
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,951
    62,720

«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»» نوشته اصلی توسط heical «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»
    استاد به عنوان پیشنهاد به جای ضبط مواد آموزشی که بسیار دشوار و زمانبر هست آیا امکانش نیست که کلاسها را به صورت یک کلاس معمولی و از طریق وبینار برگذار کنید؟
    درود

سمینار اینترنتی و زنده مشکلات بیشتری داره چون در برنامه زنده فرصت آماده شدن لوازم هم جزء جلسه محسوب میشه درحالیکه همون مشکلات فیلم در فیلم زنده هم کماکان وجود داره .
    لذا تهیه فیلم بمراتب ، مطلوب تر است و امکان بازبینی و رفع نقایص و غیره را دراختیار میذاره .

سپاس

15. 7 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

16. پست شماره 8

سلام خدمت همکاران عزیز و استاد بزگوار
    والا ویدوئوی ضبط شده و صدای واضح خیلی خیلی مهمه ویدئوهای زنده به نظر من بیشتر به درد اضافه کردن نکات و پاسخ دادن به سوالات بهتره .
    به نظر بنده باید تهیه کنندگان یه میزان مبلغی رو براورد کنن و یه مدتی رو هم برای تهیه هر جلسه و انتشار اون بزارن (بستگی به وقت استاد داره) بعد تعداد افراد ثبت نامی مشخص بشه که واقعا میخوان یادبگیرن و هزینه رو میخوان واریز کنن اینطوری میشه فهمید چند نفر هستش و چقدر با هزینه براورد شده نزدیکه یا نه یا اینطوری میشه فهمید حداقل تو ماه چند جلسه اموزشی هستش
    من و امثال من هنوز منتظر اموزش ها هستیم

17. 6 کاربر از پست مفید khelane سپاس کرده اند .

18. پست شماره 9

صد در صد فرمایش همه عزیزان و استاد بزرگوار صحیح هست. جسارت بنده از این نظر بود که به هر حال همه ما از ویدیوهای غیر حرفه ای آموزشی که در سایتهایی مثل یوتیوب به اشتراک گذاشته شدن و چه بسا با دوربین گوشی گرفته شدن و با صدا و تصویر بسیار بد و هزاران مشکل دیگه همراه هستن استفاده کردیم و کلی چیز یاد گرفتیم.
    پس قاعدتا می تونیم از حضور استاد بزرگوار حتی شده به همین طریق معمولی هم کسب فیض کنیم. به هر حال بودن بهتر از نبودن هست.
    تجربه به بنده ثابت کرده که کمال گرایی خیلی وقتها ممکنه سد راه ما بشه و توی قضیه این کلاس هم داریم می بینیم که عملا بعد از ۵ ماه فقط یک جلسه "با کیفیت" آماده شده در حالی که اگر سخت نمی گرفتیم شاید تا الآن دوره آموزشی تمام هم شده بود!
    بنده به شخصه حاضرم حتی با کیفیت پایین تصویر و صدا هم بسازم ولی از محضر استاد استفاده کنم. حتی اگه استاد پای تخته وایتبرد و از طریق وبینار هم باشن باز هم حاضرم شرکت کنم.
    مهم یادگیری هست نه اینکه کیفیت تصویر و صدا چطوره.

19. کاربر روبرو از پست مفید heical سپاس کرده است .

20. پست شماره 10
    سرپرست مدیران

آفلاین
    Mar 2012
    7,951
    62,720

«« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»» نوشته اصلی توسط heical «« پیگیری برگزاری سریعتر دوره آموزشی با استاد غزال»»
    صد در صد فرمایش همه عزیزان و استاد بزرگوار صحیح هست. جسارت بنده از این نظر بود که به هر حال همه ما از ویدیوهای غیر حرفه ای آموزشی که در سایتهایی مثل یوتیوب به اشتراک گذاشته شدن و چه بسا با دوربین گوشی گرفته شدن و با صدا و تصویر بسیار بد و هزاران مشکل دیگه همراه هستن استفاده کردیم و کلی چیز یاد گرفتیم.
    پس قاعدتا می تونیم از حضور استاد بزرگوار حتی شده به همین طریق معمولی هم کسب فیض کنیم. به هر حال بودن بهتر از نبودن هست.
    تجربه به بنده ثابت کرده که کمال گرایی خیلی وقتها ممکنه سد راه ما بشه و توی قضیه این کلاس هم داریم می بینیم که عملا بعد از ۵ ماه فقط یک جلسه "با کیفیت" آماده شده در حالی که اگر سخت نمی گرفتیم شاید تا الآن دوره آموزشی تمام هم شده بود!
    بنده به شخصه حاضرم حتی با کیفیت پایین تصویر و صدا هم بسازم ولی از محضر استاد استفاده کنم. حتی اگه استاد پای تخته وایتبرد و از طریق وبینار هم باشن باز هم حاضرم شرکت کنم.
    مهم یادگیری هست نه اینکه کیفیت تصویر و صدا چطوره.

درود

تا زمانیکه انسان تجربه نکنه نمیتونه برآورد صحیحی از حوادث داشته باشه.
    لذا باوجودیکه تجربه فراوانی در آموزشگاه و آموزش حضوری دارم و بشکل کم نظیری از دوران دبستان تابحال در حال تدریس هستم و تجربیات فراوانی درخصوص آموزش دارم و بهمین علت خیلی بهتر و بیشتر از مدرس معمولی میتونم نیازهای مخاطب را درک کنم بطوریکه همیشه نحوه تدریسم مورد استقبال قابل توجهی قرار گرفته ، معذالک با اینهمه تجربه آموزش حضوری هم نتونستم برآورد صحیحی از مشکلات آموزش غیر حضوری داشته باشم.

گوشه ای از مشکلات را مطرح کردم و گوشه دیگر آن ازآنجاکه این دوره مصادف با کرونا شد و با تعطیلی مدارس و دانشگاه ها ، تعداد بیشماری از اساتید و مدرسین ، متقاضی قلم نوری و آموزش اینترنتی شدند لذا صرفنظر از افزایش نجومی و ناگهانی قیمت ، تخم قلم نوری را هم ملخ خورد و باوجود بسیج دوستان و اطرافیان ، نزدیک به دو ماه طول کشید تا نهایتا با بزرگواری قابل ستایش یکی از همکاران شهر بسیار دور دست ، قلم نوری تهیه کردم.

اما ازآنجاکه باید خودم از آن استفاده کنم ، به این ترتیب مدت زمانی هم صرف نحوه فراگیری عملکرد و استفاده از قلم نوری و تمرین کافی شد .

البته در این فاصله مشغول تهیه کلیپ های لازم و آماده کردن آزمایشات بودم اما استفاده اولیه از فیلمبردار و تکرار مکرر فیلم ها و تهیه فیلم های مطلوب هم حدیث مفصلی داره و گوشه دیگر داستانه و

اینکه میفرمایید کیفیت نامطلوب فیلم ها هم قابل قبوله
    اما شما هزینه میکنید و بسیار متفاوت با فیلم هایی است که برایگان دراختیار شما قرار میگیره و البته مقصود از کیفیت فیلم ، ارزش هنری آن نیست بلکه تصویر و صدا باید قابل درک باشه .
    گاهی من برای تشخیص یک کلمه از یک فیلم ، بدون اغراق بیش از ۵۰ بار مرور کردم و از اطرافیان کمک گرفتم و عاقبت با تحقیق و جستجوی مفصل و اتلاف وقت کلانی فهمیدم .

لذا حق متقاضی است که تصویر و صدا کاملا مفهوم و شفاف باشه و صرفا برای درک فوت و فن ، نیاز به تکرار فیلم داشته باشه نه برای برای تشخیص کلام و تصویر

و لذا این مهم یکی از حقوق متقاضیانی است که هزینه ای تقبل فرمودند زیرا اگر یک یا چند نفر از عوامل فیلم از حق و اجرت خود چشم پوشی کنند حق سهل انگاری و انجام ناقص امور و مخدوش کردن زحمت دیگران را ندارند و لذا اگر مسئولیتی چه با اجرت و چه بدون اجرت پذیرفته شود و قبلا انجام ناقص آن شرط نشده باشد موظف است بنحو کامل انجام وظیفه کند و از حقوق متقاضی است.
    اما اگر شما با سخاوت و بزرگواری حاضر به چشم پوشی از حقوق مورد توقع هستی همگان اینطور نیستند و حق مطالبه حقوق خود را دارند.

بخصوص که خودم با سوابق آموزش حضوری قادر به ارزیابی صحیحی از مشکلات آموزش غیرحضوری نبودم و بدیهی است که دیگران با استنباط مشابه که تهیه فیلم ها در اندک زمانی میسر است ، توقع بالاتری خواهند داشت که بسیار بدیهی است و لذا اگر خودم هم متقاضی بودم قادر به تحمل نقائص فیلم ها نبودم .

از طرفی ازآنجاکه ناشر فیلم های رایگان هیچگونه مسئولیتی در قبال راست و دروغ ادعای خود نداره لذا قطعا نسبت به صحت ادعای ایشان تردید داری و قبل از تحقیق و تست کافی به آنها اعتماد نمیکنید و لذا موجب اتلاف وقت شما میشه

اما زمانیکه هزینه میکنید حق شماست که فیلم ها قابل اعتماد باشه و ارزش علمی داشته باشه و لذا خطای سهوی هم قابل توجیه نیست و به این ترتیب باید با دقت و ظرافت ویژه و بررسی مکرر مطالب تهیه بشه تا امکان برداشت ناصحیح هم به حداقل برسه.

باوجودیکه حساسیت شدیدی نسبت به ادای جملاتم دارم و بارها ویرایش میکنم که حتی المقدور برداشت و استنباط نادرست را منتفی کنه اما مطمئنم موضوعاتی که خارج از این دوره و داوطلبانه و خارج از تکلیف مطرح کردم بدون خطا نیست زیرا ازآنجاکه خارج از این دوره ، مسئولیت و تکلیفی متوجه من نبوده و با توجه به آشفتگی موضوعات که بازدهی را ناچیز میساخت لذا رغبت شدیدی برای بررسی کافی و اطمینان کامل از صحت نگارش نداشتم.
    اما در این دوره ، مسئولیت سنگین ارزش علمی و صحت موضوعات را پذیرفته ام و لذا خطای سهوی هم قابل توجیه نیست و در قبال هرگونه خسران و زیانی مسئولم.

از دیگر سو ، اعتبار انسان بسیار بسختی حاصل میشه اما با کوچکترین خطایی در یکدم دود میشه و لذا اگرچه صٍرف اعتبار هیچگونه ارزشی برای من نداره که دیگران در مورد من چه فکری میکنند ، اما از این جهت برای من مهمه که بدون اعتبار لازم قادر به فعالیت موثری نیستم و مستمعی نخواهم داشت و لذا از این جهت وظیفه دارم در حد توان و مقدوراتم در حفظ اعتبار ، کوتاهی نکنم و باید در حد وظیفه و تکلیف از خودم دفاع کنم و البته پس از انجام تکلیف و دفاعیات لازم ، چنانچه باز هم مورد اتهام و افتراء قرار بگیرم قلبا بسیار خوشحال خواهم شد چون درحالیکه کوتاهی نکردم از امتیازات گسترده افترا و اتهام بهره مند میشم ازجمله تکالیف و وظایفم بشدت ناچیز و سبک میشه.

آیا اگر منو بعنوان کلاهبردار تلقی میفرمودی حاضر بودی پای صحبت و ادعای من بنشینی ؟
    از سوی دیگر ازآنجاکه پایان این دوره ، با احتمال زیاد ، آغاز فعالیت های تکمیلی است لذا کلاهبردارها هم در چنین شرایطی حاضر به مخدوش کردن اعتبار خود نیستند .

بنابمراتب رعایت کلیه جوانب ضروری است تا مشکلاتی تحمیل نکنم و حتی المقدور رضایت جملگی علاقمندان عزیز را جلب کنم بویژه که دین بسیار بزرگی نزد مسئولین بزرگوار سایت احساس میکنم و تا بینهایت شرمنده ایشان شدم .

من در طول مدت فعالیتم در این سایت فقط یک تاپیک متعلق به شخصی را بستم که صرفنظر از اینکه منتهی به مطالب فاقد محتوا و خطاهای بیشمار ناشی از ضعف فنی گردید ، اساسا حقی هم در این سایت نداشت و مهمان بود و حق عضویتی پرداخت نکرده بود بلکه با توجه به نام های کاربری مختلف مغایر با مقررات حاکم و با توجه به تهدیدات متوالی ، محرومیت های سنگینی هم میطلبید

اما با این وجود غوغایی به پا کرد که اگرچه جملگی پاسخ های شایسته بزرگوارانی که در غیابم به دفاع از من پرداختند ، موجب شرمندگی افتخارآمیزم شد اما نهایتا منجر به اتلاف وقت گران بهای استاد بسیار عزیزم جناب آقای محمودی بابت ورود به موضوع و تعیین تکلیف آن شدند.

و لذا پس از ناامیدی کامل ، صاحبنظران سایت های مختلف را به طرق مختلف تشویق به بررسی مطالبم کرده تا با کشف و اعلام خطایی ، خود را ارضاء کند که اگرچه با تایید قاطعانه صاحبنظران دیگر سایت هایی که تاکنون مطلع شدم ، به هدف خود نرسید (وگرنه شاهد غوغای تازه ای بودیم) و اگرچه هدف وی که خطایی در مطالبم پیدا کند ، آرزوی قلبی من هست که از خطای احتمالی خود مطلع شوم و خبر نداره مجاناً منو از این موهبت و خدماتش بهره مند کرده

اما این حقیقت قابل انکار نیست که اگه بموقع از شدت عصبانیت وی مطلع میشدم و عدم پاسخگویی منو عامدانه تلقی نمیکرد شاید میتونستم مانع عذاب و کینه شدید و اتلاف وقت کلان وی باشم ( زیرا بدلیل ضیق وقت فقط به برخی از تاپیک هایی توجه دارم که قبلا مشارکت داشتم و لذا بموقع از تاپیک تازه و توقع و توهینات وی مطلع نشدم)

حالا تصور فرمایید درصورت پرداخت حق عضویتِ ناچیز ، چه حقوق و ظلم و جوری احساس میشه و باید شاهد چه غوغاها و اتلاق وقت ها باشیم ( البته تعداد اینگونه حوادث ناچیز است اما آثار و عواقبش ناچیز نیست و اوقات کلانی را تلف میکنه و حتی المقدور باید پیش بینی و پیشگیری بشه و از اقدامات کیلویی اجتناب بشه.)

لذا ضمن تقدیر از بزرگواری حضرت عالی که با سخاوت ویژه حاضرید با مرور و مشاهده مکرر فیلم ها ، نقائص احتمالی را جبران و کمرنگ فرمایید اما بدلایل فوق الاشاره ، رعایت کلیه جوانب قضیه ضروری است.

و لذا اگرچه اعلام تاخیر دوره ، عذاب هولناک و باورنکردنی به مسئولین محترم سایت تحمیل کرد اما چاره دیگری احساس نفرمودند و به این ترتیب با توجه به اینکه هرگز تصور نمیکردم این دوره به تاخیر بیافته ، تاخیر موصوف شوکی بمن هم وارد کرد که برخلاف میل باطنی و مغایر با روش زندگی که در طول عمرم از دارو متنفر بوده و هستم معذالک پس از قطعیت موضوع ، ناگزیر به استفاده از داروی خواب اور شدم و بمدت بسیار طولانی و بسیار غیرعادی خوابیدم .

سپاس
    ویرایش توسط غزال : 07-08-2020 در ساعت 11:12

21. 14 کاربر از پست مفید غزال سپاس کرده اند .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین