آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: تعمیر پاور

Msami22

کاربر
2020-05-04
1
0
24
سلام دوستان من تازه کارم تازه شروع کردم یه پاور دارم که ولتاژ های سیم بنفش و سبز رو دارم ولی ولتاژ هیچ یک از سیم هارو ندارم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
سلام دوستان من تازه کارم تازه شروع کردم یه پاور دارم که ولتاژ های سیم بنفش و سبز رو دارم ولی ولتاژ هیچ یک از سیم هارو ندارم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

سلام .میتونی سیم سبز رو با یکی از سیم های مشکی شورت (اتصال کوتاه) کنی تا پاور در صورت سلامت روشن بشه و ببینی ولتاژهای دیگه رو داری یا نه و چقدره ؟ ویا اگر روشن نشد ( معیوب بود ) باید یه کارهایی مثل بررسی های اجمالی و تست های اویه رو که انجام دادی اعلام کنی تا کسی بتونه و بدونه از کجا شروع به راهنمایی کنه

انشالله منبعد فقط به داشتن یه پاور اکتفا نکنید و اگر نیاز به راهنمایی داشتید و هر کس دیگه . باید مقدمتا تستها و کارهای اولیه رو برای یک تعمیر میبایست انجام شود رو انجام داده و اعلام نماید و برای راهنمایی دوستان اعلام کنه
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: habbib

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,840
TEHRAN
دوست عزیز و بزرگوار من تو پیامتون هم چیزی ندیدم که بشه راهنمایی کرد

اصلا چیزی تو توضیحتون برای راهنمایی دیده نمیشه ودر اون حد اولیه هم تو تایپک قبل گفتم

و اگه بخوام به چنین سئوالی گویا و کافی جوابگو باشیم باید در حد یه آموزش حرف بزنیم و از طرفی همه اعضا همکار هستن و شاغل و تو خونه ننشستن همه دارن کار میکنن
و فقط در حد اشاره و تجربه و محدود میتونن وقت بزارن

پیوست‌ها

• 13.3 کیلوبایت بازدیدها: 44
آخرین ویرایش:
بالا