آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل فن CPU لپتاپ HP Compaq nx9030 (عکس)

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
چون vip نیستید نمیتونید مشاهده کنید ولی من براتون نوشتم که شما طبق عکس مادربورد سیم هارو به این صورت وصل کنید از سمت راست کنار ای سی 8 پایه اولین پین سیم مشکی پین دومی یا وسط سیم زرد و پین سوم سیم قرمز

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: C P U

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود دوست عزیز چون عضو نیستید این پیغام میاد

• Like

C P U

کاربر
2020-06-17
7
7
سیم اضافه کردم ولی اون قسمت بورد که باید سیم ها بهش وصل شه حیلی ریز و کوچیکه، آیا چسب خاصی نیازه؟ اگر بورد رو ببرم برقکار میتونه درست کنه؟
البته برق کارهای محلمون فوقالعاده تنبل و پول دوستن، اغلب کارهای کوچیک رو انجام نمیدن با اینکه سرشون خلوته.
حدود 200 تومن هم پول اضافه دارم ایا میتونم وسیله برای لحیم کاری بخرم؟ البته برای بعد هم استفاده میشه چون علاقه دارم به تعمیر کامپیوتر قدیمی

آخرین ویرایش:

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود آره با 100 تا 150 میتونید وسایل لحیم کاری بگیرید

Shayan_Sobhi

کاربر
2012-03-07
34
36
اگه قراره اینقدر هزینه کنید! اصولی‌تره یه فن استاندارد بخرین و تعویضش کنید، کار رو اصولی باید انجام داد...از هزینه‌ای که درنظر گرفتین ارزونتر تموم میشه!

• Like

C P U

کاربر
2020-06-17
7
7
این لپتاپ بسیار بسیار قدیمیه و برای من کاربردی نداره میخوام درستش کنم و البته با ذکر مشکلات بفروشمش، فن اگر تا سی چهل تومن گیر میاد لطفا معرفی کنید در غیر اینصورت ابزار لحیم کاری معرفی کنید از سایت دیجی ... (کامل ننوشتم که تبلیغ نشه)

سای را

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2016-11-03
1,345
1,046
درود
فن همه مدلی هست باید دید چه مدلی به مدل فن لپتاپ شما میخوره از 40 شروع میشه تا 150 توی بازار

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز چرا کار خودت رو اینقدر سخت میکنی شما با کمتر از 5هزار تومان می تونید این فن رو متصل کنید به مادربورد وآن رو تست کنید برید به مغازه قطعات الکترونیک و یک عدد کانکتور برق مادگی 3 پین سیم دار سایز کوچیک بگیرید و طبق همون پستی که توضیح دادم وصل کنید اگر هم موجود نداشت سه تا سیم جامپر مادگی بگیرید و یکسرشون رو به سیم های لپ تاپ بزنید و سر عایق دار مادگی را دونه دونه توی پین های مادر بورد قرار بدید این اسم ها رو توی گوگل سرچ کنید عکسشون رو مشاهده میکنید و مطلب رو میگیرید

موفق باشید

بالا